50 twarzy Tindera

Szukasz sensu na jedną noc? A może seksu na całe życie? Polizwiązku z kilkoma fajnymi osobami? Stałej, monogamicznej relacji? Dalej nie możesz znaleźć miłości? A może była, ale się skończyła? Na Tinderze możesz znaleźć to wszystko, a nawet więcej.

Zdjęcie

materiały prasowe /materiały prasowe
materiały prasowe
/materiały prasowe

Asia Jędrusik korzystała z tej apki tak intensywnie, że momentami aż bolał ją kciuk od przewijania potencjalnych partnerów. I tylko raz umówiła się na randkę z fanem Breivika.

Czytając jej przygody na przemian chce się płakać i wybucha się śmiechem. Nie zdziw się jednak, gdy w przezabawnie opisywanych przez nią randkach, odnajdziesz portrety osób przypominające twoich znajomych.

Reklama

50 twarzy Tindera to fascynujący autobiograficzny reportaż o poszukiwaniu bliskości, seksu i sensu, praktyczny poradnik randkowania i obsługi relacji damsko-męskich.

O AUTORZE

Joanna Jędrusik - kulturoznawczyni, przez lata na etacie w korpo. Prowadzi fan pejdża: Swipe me to the end of love.

DANE KSIĄŻKI

Tytuł: 50 twarzy Tindera, Wydanie: I, Autorzy: Joanna Jędrusik, ISBN 978-83-66232-16-7, Kategoria: społeczeństwo, seks, Gatunek: reportaż, Seria wydawnicza: Nie-fikcja, Projekt okładki: Marcin Hernas | tessera.org.pl, Okładka: miękka ze skrzydełkami, Format: 132 x 205 mm, Liczba stronic: 288, Wydawnictwo Krytyki Politycznej, Miejsce i data wydania: Warszawa 2019, 

Cena: 39,90 zł

Artykuł pochodzi z kategorii: Literatura polska

Świat kobiety

Zobacz również

  • Literatura faktu - co to jest Literatura faktu to typ utworów prozatorskich łączący cechy typowej literatury beletrystycznej i elementy gatunków dziennikarskich. Teksty zaliczane do tego nurtu,... więcej