• Informacje na temat:

  abdul aziz

Artykuły na temat: abdul aziz
 • Były iracki wicepremier i minister spraw zagranicznych Tarik Aziz został skazany przez Sąd Najwyższy w Iraku na 10 lat pozbawienia wolności za prześladowanie Kurdów wyznania szyickiego podczas wojny iracko-irańskiej w latach 80.

 • Afgański policjant zabił w poniedziałek pięciu swoich kolegów w prowincji Dżosdżan (na północy kraju) - poinformował szef policji w tej prowincji Abdul Aziz Gajrat.

 • Pakistański mułła Szah Abdul Aziz zaproponował pomoc w odzyskaniu ciała zabitego w Pakistanie Polaka; jego oferta została przyjęta - poinformował wieczorem rzecznik MSZ Piotr Paszkowski.

 • Saudi Saudi Arabia's King Fahd died and Crown Prince Abdullah was chosen to succeed him, while Defence Minister Sultan bin Abdul Aziz was named crown...

 • Shah Abdul Aziz, były parlamentarzysta pakistański został aresztowany z powodu podejrzeń o związek z zabójstwem polskiego inżyniera Piotra Stańczaka - informuje pakistański dziennik "Dawn". Wcześniej informację o jego aresztowaniu z powodu domniemanego zlecenia zabójstwa Polaka podał portal BBC News.

 • Arabia Saudyjska walczy z radykałami

  Minister spraw wewnętrznych Arabii Saudyjskiej książę Nayef bin Abdul-Aziz zapowiedział walkę z radykalnymi duchownymi, którzy przyczyniają się do werbowania młodzieży przez grupy terrorystyczne. Ostrzegł także muzułmańskich duchownych przed tego typu działaniami - informuje Al-Jazeera.

 • Była modelka nie uniknie chłosty

  Była malezyjska modelka, która miała w najbliższych dniach zostać ukarana chłostą za publiczne picie piwa, co stanowi naruszenie prawa koranicznego, nie uniknie kary - zakomunikował dziś odpowiedzialny za sprawy religii w stanie Pahang (północna Malezja) Mohammad Sahfri Abdul Aziz.

 • Algieria i Republika Zielonego Przylądka przyjęły po jednym osadzonym z amerykańskiego więzienia Guantanamo na Kubie. Do Algierii trafił Abdul Aziz Nadżi, a do RPZ - Agd-al-Nisr Chantumani.

 • Były poseł związany z zabójstwem Piotra Stańczaka, stanął przed sądem

  Przed sądem w mieście Rawalpindi w Pakistanie stanął dziś były parlamentarzysta Shah Abdul Aziz, zatrzymany przed miesiącem w związku z podejrzeniami o powiązania z zabójstwem polskiego geologa Piotra Stańczaka. Aziz został aresztowany na kolejne dwa tygodnie. Polska prokuratura zwróci się do pakistańskich władz o materiały dotyczące Aziza.

 • Polscy śledczy chcieli przesłuchać zleceniodawcę zabójstwa Stańczaka

  Pakistańska policja aresztowała byłego prawicowego parlamentarzystę, oskarżonego o zlecenie zabójstwa Piotra Stańczaka. Szach Abdul Aziz został zatrzymany w piątek, jednak już kilka miesięcy temu wpadł w ręce wymiaru sprawiedliwości. Chcieli go przesłuchać również polscy prokuratorzy - powiedział reporterce RMF FM rzecznik polskiego MSZ.

Zdjęcia na temat: abdul aziz
Dyskusje na temat: abdul aziz