• Informacje na temat:

  abdullah

Artykuły na temat: abdullah
 • Libia: Premier Abdullah al-Thinni rezygnuje z funkcji

  W opublikowanym we wtorek wieczorem wywiadzie telewizyjnym Abdullah al-Thinni, premier uznawanego przez społeczność międzynarodową rządu Libii, powiedział że rezygnuje ze swej funkcji.

 • USA: Śmierć króla Abdullaha nie wpłynie na relacje z Arabią Saudyjską

  Stany Zjednoczone nie spodziewają się żadnych zmian w relacjach z Arabią Saudyjską po śmierci króla Abdullaha. Rzecznik Departamentu Stanu Jen Psaki powiedziała, że nic nie wskazuje na to, by po objęciu tronu przez księcia Salmana dwustronne stosunki się zmieniły.

 • Abdullah nie wystartuje w wyborach prezydenckich

  Opozycyjny kandydat na prezydenta Afganistanu Abdullah Abdullah oświadczył dzisiaj, że nie weźmie udziału w drugiej turze wyborów prezydenckich 7 listopada, gdyż nie zostały spełnione jego żądania dotyczące zmian w komisji wyborczej.

 • Abdullah oskarża Karzaja o oszustwa wyborcze

  Rywal prezydenta Afganistanu Hamida Karzaja w czwartkowych wyborach Abdullah Abdullah oskarżył szefa państwa o wykorzystywanie aparatu państwowego do manipulacji wyborczych. Oznajmił o tym w wywiadzie udzielonym w sobotę agencji Associated Press.

 • Para prezydencka spotka się z królem Jordanii Abdullahem II

  Spotkanie z królem Jordanii Abdullahem II, udział w otwarciu seminarium nt. współpracy przemysłów zbrojeniowych oraz spotkanie z przywódcami religijnymi zaplanowano podczas rozpoczynającej się w sobotę trzydniowej wizyty prezydenta Andrzeja Dudy z małżonką w Jordanii.

 • Król Jordanii Abdullah rozwiązał w czwartek podporządkowany władzom parlament, co zgodnie z konstytucją otwiera drogę do nowych wyborów, które - jak się oczekuje - zostaną przeprowadzone na początku przyszłego roku.

 • Jordania: Król Abdullah powołał nowego premiera

  Król Jordanii Abdullah II ibn Husajn przyjął rezygnację premiera Samira ar-Rifaia i zwrócił się do swojego byłego doradcy wojskowego Marufa Bakita o stworzenie nowego rządu - ogłosił pałac królewski.

 • Król Jordanii Abdullah II ibn Husajn przyjął rezygnację premiera Samira ar-Rifaia i zwrócił się do swojego byłego doradcy wojskowego Marufa Bakita o stworzenie nowego rządu - ogłosił dzisiaj pałac królewski.

 • Abdullah Gul kandydatem na prezydenta

  Wicepremier i minister spraw zagranicznych Turcji Abdullah Gul będzie kandydatem rządzącej Partii Sprawiedliwości i Rozwoju (AKP) w wyborach prezydenckich - ujawniły we wtorek miarodajne źródła w Ankarze, cytowane przez agencję Reutera.

 • Sprzeczne doniesienia dotyczące udziału opozycyjnego kandydata na prezydenta Afganistanu Abdullaha Abdullaha w drugiej turze wyborów prezydenckich przekazał jego obóz. Jeden z jego doradców powiedział, że już zrezygnował on ze startu, a inni, że dopiero to rozważa.

Zdjęcia na temat: abdullah