• Informacje na temat:

  abraham

Artykuły na temat: abraham
 • Wałęsa odebrał nagrodę fundacji Abrahama Lincolna

  Były prezydent Lech Wałęsa odebrał w Chicago nagrodę przyznaną mu przez Fundację Biblioteki Prezydenckiej Abrahama Lincolna. Przyznawana jest ona osobom, które swoim życiem i działaniami dają wyraz przywódczemu dziedzictwu 16. prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 • Człowiek-kura wysiadywał jaja, aż... wykluły się kurczaki

  Ekstrawagancki artysta performer Abraham Poincheval wysiadywał jaja w szklanej gablocie w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Paryżu. Po trzech tygodniach wykluły się kurczaki.

 • Przyjaciel papieża ujawnia, dlaczego Franciszek będzie milczał w Auschwitz

  Przyjaciel papieża, rabin Abraham Skórka z Argentyny, napisał na łamach “L’Osservatore Romano”, że Franciszek postanowił milczeć podczas swej wizyty w Auschwitz, gdyż uważa, że słowa nie oddałyby jego uczuć. „Właśnie to muszę zrobić” - usłyszał rabin od papieża.

 • John Abraham Godson wystartuje w wyborach do łódzkiej Rady Miejskiej, informuje "Express Ilustrowany".

 • Dlaczego Franciszek będzie milczał w Auschwitz?

  Przyjaciel papieża, rabin Abraham Skórka z Argentyny, napisał na łamach “L'Osservatore Romano”, że Franciszek postanowił milczeć podczas swej wizyty w niemieckim obozie koncentracyjnym Auschwitz, gdyż uważa, że słowa nie oddałyby jego uczuć. "Właśnie to muszę zrobić" - usłyszał rabin od papieża.

 • Finał tragedii w IKEI. Uchodźca usłyszał wyrok

  ...​Zabójca z IKEI skazany na dożywocie. Niespełna 3 miesiące temu 36-letni uchodźca z Erytrei, Abraham Ukbagabir zaatakował nożem dwoje klientów meblowego hipermarketu w mieście Västerås w środkowej Szwecji. 55-letnia kobieta i jej 27-letni syn zmarli na miejscu.

 • 10-letni geniusz już ukończył szkołę średnią!

  Tanishq Abraham właśnie odebrał dyplom ukończenia szkoły średniej, a także list gratulacyjny od Prezydenta USA Baracka Obamy. Niezwykle uzdolniony chłopiec ma w planach medyczną, naukową bądź polityczną karierę.

 • Łódzkim radnym z ramienia Platformy Obywatelskiej został pochodzący z Nigerii pastor John Abraham Godson. To pierwszy czarnoskóry radny w historii łódzkiego magistratu.

 • "Lincoln" Spielberga od lutego w kinach

  Dramat "Lincoln" w reż. Stevena Spielberga, który zdobył najwięcej - 12 - nominacji do tegorocznych Oscarów, opowieść o walce amerykańskiego prezydenta o zniesienie niewolnictwa, trafi do polskich kin 1 lutego. Abrahama Lincolna zagrał Daniel Day-Lewis.

 • "Od pomysłu do przemysłu"

  Domek Abrahama w Gdyni zaprasza na zajęcia rękodzieła.

Zdjęcia na temat: abraham
Wideo na temat: abraham
 • Godson: Nie chcesz pracować w niedzielę? Zmień pracę

  „Kolegom z PO, którzy chcą zakazu handlu w niedzielę, mówię, że ludzie powinni o tym sami decydować. A tym, którzy nie chcą pracować w niedzielę, radzę zmienić pracę” - mówi poseł PO John Abraham Godson w Kontrwywiadzie RMF FM. „Gowin byłby dobrym szefem PO, ale nie sądzę, żeby był lepszym szefem niż Tusk" - mówi gość RMF FM.

 • Poseł Godson: Homoseksualizm to wypaczenie, nie po to Bóg stworzył kobietę i mężczyznę

  „Ludzie nie rozumieją, że ciemnoskóry może być konserwatystą. Słyszę argumenty, że ciemnoskóry powinien być szczególnie wyrozumiały dla potrzeb mniejszości, ale przecież bycie ciemnoskórym nie jest wypaczeniem od normy, a homoseksualizm wypaczeniem od normy jest” - mówi poseł PO John Abraham Godson.

 • Godson: Nie chcę wojny, chcę doprecyzowania ustawy antyaborcyjnej

  „Powinniśmy wrócić do dyskusji o ustawie antyaborcyjnej. Nie chcę światopoglądowej wojny, ale mam wątpliwości odnośnie ustawy, która obowiązuje obecnie. Jestem za uściśleniem przepisów” - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM, poseł PO John Abraham Godson. „Konserwatyści w PO to około 80 osób. Nie gwarantuję, że obecna ustawa antyaborcyjna nie zostanie zmieniona” - dodaje.

Dyskusje na temat: abraham