• Informacje na temat:

  absurd

Artykuły na temat: absurd
 • Grzegorz Schetyna: Propozycja prezydenta to absurd

  ..."Nowa propozycja prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie wyboru sędziów członków KRS to absurd - ocenił przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. Według niego prezydenckie projekty o sądownictwie "to wywieszenie białej flagi przed PiS".

 • Siemoniak: To jest absurd, kompromitująca wypowiedź Błaszczaka

  ...- To jest absurd, kompromitująca wypowiedź, minister Mariusz Błaszczak jest kompletnie pogubiony - tak Tomasz Siemoniak (PO) ocenił propozycję szefa MSWiA, by tak zmienić ustawę o zgromadzeniach, żeby można było obciążyć kosztami ochrony manifestacji tych, którzy je blokują. Poproszony o komentarz do wydarzeń z wczorajszej miesięcznicy, Siemoniak stwierdził, że "już sam prezes widzi, że to...

 • Totalny absurd

  Pełną parą działa komisja "Przyjazne Państwo" posła Janusza Palikota, tropiąca w kraju nonsensowne przepisy. Niestety, urzędnicza pomysłowość nie ma granic i w miejsce wytropionych, powstają się kolejne absurdy.

 • Andrzej Duda w "DGP" o Sądzie Najwyższym: Absurd

  ...przypadku tak rozumianego art. 755 k.p.c. to absurd. Zdecydowana większość głośno tego nie powie, bo to jest już sprawa polityczna. SN wydał w sensie prawnym absurdalne, czysto polityczne orzeczenie...

 • Rowerowy absurd

  Do absurdalnej sytuacji dochodzi na drodze rowerowej ciągnącej się wzdłuż ulicy Jana Pawła II i al. Tysiąclecia w Bolesławcu na Dolnym Śląsku.

 • "Jerozolima stolicą Izraela. Zaprzeczanie temu to absurd"

  Wysiłki, by zaprzeczyć "tysiącletnim związkom narodu żydowskiego z Jerozolimą" są "absurdalne" - powiedział w niedzielę w Paryżu premier Izraela Benjamin Netanjahu, po rozmowach z francuskim prezydentem Emmanuelem Macronem.

 • Absurd polityki Trumpa? 19-latka 15 dni w areszcie

  ...i jest postrzegana jako absurdalny wynik ostrej polityki migracyjnej administracji prezydenta USA Donalda Trumpa. 

 • W "pośredniakach" absurd goni absurd

  ...wystarczająco dużo. To tylko wybrane przykłady absurdów, do jakich dochodzi w urzędach pracy po wprowadzonej niespełna pół roku temu reformie ich funkcjonowania. Sprawcą jest komputerowy program do...

 • Prezydent: To absurd, by 500 plus obniżało świadczenia alimentacyjne

  ...​Prezydent Andrzej Duda poinformował, że skierował do Sejmu projekt nowelizacji ustawy, która spowoduje, że świadczenie z programu 500 plus nie będzie obniżać wysokości świadczeń alimentacyjnych. "Absurdem" nazwał sytuację, kiedy alimenty mogą zostać obniżone z powodu otrzymywania 500 zł na dziecko.

 • "Teren zabudowany" w środku lasu. Kolejny drogowy absurd w Lublinie

  ...​Biała tablica, teren zabudowany i szumi las. To nie jawa i nie sen - to kolejny absurd w oznakowaniu dróg w Lublinie. Ulica Cienista przez większą część biegnie przez las. Zabudowania można policzyć dosłownie na palcach u rąk i do tego na krótkim odcinku. Mimo tego na całej długości obowiązują przepisy terenu zabudowanego.

Zdjęcia na temat: absurd
Wideo na temat: absurd
Dyskusje na temat: absurd