• Informacje na temat:

  absurd

Artykuły na temat: absurd
 • "Zawieszenie ugrupowania Orbana? Absurd"

  Zawieszenie ugrupowania Fidesz premiera Węgier Viktora Orbana w prawach członka Europejskiej Partii Ludowej (EPL) to "absurdalna" decyzja - ocenił szef MSW Włoch, wicepremier Matteo Salvini, który popiera jego politykę i uważa go za swego przyjaciela.

 • Rosja zajmie Berdiańsk i Mariupol? "Absurd"

  Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow oświadczył w poniedziałek, że kierowane pod adresem Rosji zarzuty planowania zajęcia Berdiańska i Mariupola - ukraińskich miast nad Morzem Azowskim - są bezpodstawne, a słowa na ten temat prezydenta Petra Poroszenki - "absurdalne".

 • Grzegorz Schetyna: Propozycja prezydenta to absurd

  ..."Nowa propozycja prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie wyboru sędziów członków KRS to absurd - ocenił przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. Według niego prezydenckie projekty o sądownictwie "to wywieszenie białej flagi przed PiS".

 • Zbigniew Ziobro: Wyprowadzamy sądy z krainy absurdu

  ..."Sędziowie nie będą musieli już odczytywać przez wiele godzin wyroków wraz z uzasadnieniem przy pustej sali, a przy sprawach z masową liczbą pokrzywdzonych, nie będzie obowiązku przesłuchiwania ich wszystkich. Wyprowadzamy sądy z krainy absurdu" - zapowiedział w środę szef MS Zbigniew Ziobro.

 • Siemoniak: To jest absurd, kompromitująca wypowiedź Błaszczaka

  ...- To jest absurd, kompromitująca wypowiedź, minister Mariusz Błaszczak jest kompletnie pogubiony - tak Tomasz Siemoniak (PO) ocenił propozycję szefa MSWiA, by tak zmienić ustawę o zgromadzeniach, żeby można było obciążyć kosztami ochrony manifestacji tych, którzy je blokują. Poproszony o komentarz do wydarzeń z wczorajszej miesięcznicy, Siemoniak stwierdził, że "już sam prezes widzi, że to...

 • Totalny absurd

  Pełną parą działa komisja "Przyjazne Państwo" posła Janusza Palikota, tropiąca w kraju nonsensowne przepisy. Niestety, urzędnicza pomysłowość nie ma granic i w miejsce wytropionych, powstają się kolejne absurdy.

 • Andrzej Duda w "DGP" o Sądzie Najwyższym: Absurd

  ...przypadku tak rozumianego art. 755 k.p.c. to absurd. Zdecydowana większość głośno tego nie powie, bo to jest już sprawa polityczna. SN wydał w sensie prawnym absurdalne, czysto polityczne orzeczenie...

 • Rowerowy absurd

  Do absurdalnej sytuacji dochodzi na drodze rowerowej ciągnącej się wzdłuż ulicy Jana Pawła II i al. Tysiąclecia w Bolesławcu na Dolnym Śląsku.

 • IPN chce usunąć pomniki, które zaprojektował. "To absurd"

  ...? Ja mam w takim razie propozycję dla IPN-u - był taki prezydent Lech Kaczyński. Może więc jego umieścić na tym postumencie? Nie mam innego zdania w tym temacie. Jest to absurd. Historia się...

 • "Jerozolima stolicą Izraela. Zaprzeczanie temu to absurd"

  Wysiłki, by zaprzeczyć "tysiącletnim związkom narodu żydowskiego z Jerozolimą" są "absurdalne" - powiedział w niedzielę w Paryżu premier Izraela Benjamin Netanjahu, po rozmowach z francuskim prezydentem Emmanuelem Macronem.

Zdjęcia na temat: absurd
Wideo na temat: absurd
Dyskusje na temat: absurd