• Informacje na temat:

  absurd

Artykuły na temat: absurd
 • Grzegorz Schetyna: Propozycja prezydenta to absurd

  ..."Nowa propozycja prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie wyboru sędziów członków KRS to absurd - ocenił przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. Według niego prezydenckie projekty o sądownictwie "to wywieszenie białej flagi przed PiS".

 • Siemoniak: To jest absurd, kompromitująca wypowiedź Błaszczaka

  ...- To jest absurd, kompromitująca wypowiedź, minister Mariusz Błaszczak jest kompletnie pogubiony - tak Tomasz Siemoniak (PO) ocenił propozycję szefa MSWiA, by tak zmienić ustawę o zgromadzeniach, żeby można było obciążyć kosztami ochrony manifestacji tych, którzy je blokują. Poproszony o komentarz do wydarzeń z wczorajszej miesięcznicy, Siemoniak stwierdził, że "już sam prezes widzi, że to...

 • Totalny absurd

  Pełną parą działa komisja "Przyjazne Państwo" posła Janusza Palikota, tropiąca w kraju nonsensowne przepisy. Niestety, urzędnicza pomysłowość nie ma granic i w miejsce wytropionych, powstają się kolejne absurdy.

 • Rowerowy absurd

  Do absurdalnej sytuacji dochodzi na drodze rowerowej ciągnącej się wzdłuż ulicy Jana Pawła II i al. Tysiąclecia w Bolesławcu na Dolnym Śląsku.

 • "Jerozolima stolicą Izraela. Zaprzeczanie temu to absurd"

  Wysiłki, by zaprzeczyć "tysiącletnim związkom narodu żydowskiego z Jerozolimą" są "absurdalne" - powiedział w niedzielę w Paryżu premier Izraela Benjamin Netanjahu, po rozmowach z francuskim prezydentem Emmanuelem Macronem.

 • W "pośredniakach" absurd goni absurd

  ...wystarczająco dużo. To tylko wybrane przykłady absurdów, do jakich dochodzi w urzędach pracy po wprowadzonej niespełna pół roku temu reformie ich funkcjonowania. Sprawcą jest komputerowy program do...

 • Prezydent: To absurd, by 500 plus obniżało świadczenia alimentacyjne

  ...​Prezydent Andrzej Duda poinformował, że skierował do Sejmu projekt nowelizacji ustawy, która spowoduje, że świadczenie z programu 500 plus nie będzie obniżać wysokości świadczeń alimentacyjnych. "Absurdem" nazwał sytuację, kiedy alimenty mogą zostać obniżone z powodu otrzymywania 500 zł na dziecko.

 • "Teren zabudowany" w środku lasu. Kolejny drogowy absurd w Lublinie

  ...​Biała tablica, teren zabudowany i szumi las. To nie jawa i nie sen - to kolejny absurd w oznakowaniu dróg w Lublinie. Ulica Cienista przez większą część biegnie przez las. Zabudowania można policzyć dosłownie na palcach u rąk i do tego na krótkim odcinku. Mimo tego na całej długości obowiązują przepisy terenu zabudowanego.

 • Marszałek województwa lubelskiego odpiera zarzuty CBA. "To absurd"

  ...​Kolejne oskarżenia CBA pod adresem lubelskiego urzędu marszałkowskiego to absurd - tak na środową wypowiedź szefa CBA Ernesta Bejdy odpowiada marszałek województwa lubelskiego Sławomir Sosnowski. Urząd miał nie naliczyć kary umownej za opóźnienie wynoszącej 500 tysięcy złotych w realizacji programu "Wrota Lubelszczyzny", czyli informatyzacji samorządów w regionie.

 • Rosyjska "lista śmierci". Rzecznik Kremla: Absurd

  Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow odniósł się do informacji na temat "listy śmierci", na której - oprócz zastrzelonego 27 lutego w Moskwie lidera opozycji Borysa Niemcowa - znajdują się inne znane osoby publiczne. Takie informacje podała dziś "Nowaja Gazieta". Doniesienia Pieskow nazwał "absurdem".

Zdjęcia na temat: absurd
Wideo na temat: absurd
Dyskusje na temat: absurd
 • Re: Antysemityzm nie tylko polski

  Myślę, że ta nienawiść wynika po prostu z.... głupoty. Nie rozumiem nienawiści do narodów - skreślanie człowieka ze względu na historię jego narodu? To jakiś absurd. Możemy mówić np. krwawej historii narodu żydowskiego (np. tym, że to zdaniem wielu, Żydzi są "autorami" terroryzmu). Nie usprawiedliwia to jednak nienawiści do poszczególnych ludzi, a już na pewno nie strzelania do nich!

 • Re: Grzegorz Schetyna: Propozycja prezydenta to absurd

  Schetyna - Absurd z chorobą scudzoziemczenia duszy tak się nie robi przeciwko własnej Ojczyźnie i Rządowi Polskiemu. Jak trzeba upaść żeby takie rzeczy robić na wskroś ! ! !

 • Re: Czy górnicy zarabiają ZA MAŁO?

  Ci z KGHM zarabiają ZA DUŻO. Mają pensje po 7 tys. zł netto, do tego dodatki, program emerytalny i jeszcze japy drą, że to mało. Widać co siła związkowa potrafi. Na płace w KGHMie idzie połowa kosztów. Kompletny absurd. I się, biedaczku nie chcesz na górnika przekwalifikować, tylko miauczysz na forum? Gdzie się szlajałeś, jak rozum rozdawali?

 • Zamordowany bo bronił krzyża ?!

  Obrońca krzyża zmarł bo przyczyna było kopniecie ? To chyba jakiś absurd ! Oczywiście wyrazy współczucia dla rodziny która straciła bliską im osobę, ale czy każdy uczestnik tego zgromadzenia który zachoruje/umrze to w jego karcie będzie wpisana będzie przyczyna - popchniecie, otarcie, szarpniecie przez policjanta itp ? Paranoja, banda ludzi która powinna być dawno rozgoniona armatkami wodnymi

 • Re: czy w Polsce jest realizowany rozdzial kosciola od panstwa?!

  Nie. Religia w szkole-absurd Kapelani w wojsku,straży pożarnej,służbach granicznych,policji-idiotyzm Pielgrzymki wojska,policji-paranoja Krzyże w urzędach,szkołach,sejmie-obciach Kaplice w sejmie,w jednostkach wojskowych -kuriozum święcenia dróg,mostów,urzędów -sredniowiecze Finansowanie lub próby finansowania koscioła np, kościół opatrzności Bożej-niezgodne z prawem Słuchanie (branie pod uwagę

 • Re: Trump podpisał ustawę JUST

  To faktycznie jakiś absurd!

 • Re: czy w Polsce jest realizowany rozdzial kosciola od panstwa?!

  Nie. Religia w szkole-absurd Kapelani w wojsku,straży pożarnej,służbach granicznych,policji-idiotyzm Pielgrzymki wojska,policji-paranoja Krzyże w urzędach,szkołach,sejmie-obciach Kaplice w sejmie,w jednostkach wojskowych -kuriozum święcenia dróg,mostów,urzędów -sredniowiecze Finansowanie lub próby finansowania koscioła np, kościół opatrzności Bożej-niezgodne z prawem Słuchanie (branie pod uwagę