• Informacje na temat:

  achilles

Artykuły na temat: achilles
 • Kontuzja trenera Arkadiusza Milika. Podczas treningu zerwał ścięgno Achillesa

  Frank de Boer doznał poważnego urazu podczas wewnętrznej "gierki" na treningu drużyny. Były znakomity piłkarz zerwał ścięgna Achillesa i we wtorek ma przejść operację. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie mógł wrócić na trenerską ławkę na ligowy mecz z FC Zwolle (3 kwietnia). A niedzielne starcie z PSV Eindoven na pewno na długo zapamięta Arkadiusz Milik. Polski piłkarz strzelił gola i zaliczył w tym...

 • RMF: Operacja "Achilles" w Afganistanie

  "Setki" cudzoziemskich bojowników pomagają talibom walczyć z siłami koalicyjnymi i wojskiem afgańskim na południu Afganistanu - poinformowało we wtorek NATO.

 • Z powodu przedłożenia w ubiegłym roku innej koncepcji budowy obwodnicy Kłodzka przez jego burmistrza decyzją Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wszystkie prace związane z tzw. zachodnim jej odcinkiem zostały wstrzymane do marca.

 • Beckham Achillesem. Znana poetka oddaje hołd piłkarzowi

  Carol Ann Duffy napisała wiersz specjalnie dla Davida Beckhama. Pochodząca ze Szkocji poetka jest wielką fanką futbolu - a zwłaszcza angielskiego pomocnika. Chwyciła za pióro, gdy tylko usłyszała o jego kontuzji ścięgna Achillesa.

 • Siły NATO wspólnie z afgańską armią rozpoczęły zmasowaną ofensywę przeciwko Talibom na południu Afganistanu. W operacji "Achilles" ma wziąć udział ponad 4,5 tysiąca żołnierzy Sojuszu i około tysiąca żołnierzy afgańskich. Jak podaje portal dziennik.pl, w operacji uczestniczą żołnierze GROM.

 • Pięta Achillesa naszą siłą, a nie słabością

  Pierwotny człowiek nauczył się już chodzić na dwóch nogach, miał jednak problem z bieganiem, wszystko przez brak ścięgna Achillesa - twierdzą naukowcy z Uniwersytetu w Manchesterze. Ich badania sugerują, że nasi przodkowie nie byli w stanie biegać nawet w połowie tak szybko, jak my.

 • Jędrzej Dobrowolski kontuzjowany. Polak nie wystartuje w Speed Masters

  Najważniejsze zawody Speed Ski bez Polaka. Reprezentant Polski w narciarstwie szybkim doznał kontuzji ścięgna Achillesa, która wyklucza go z rywalizacji z najlepszymi zawodnikami świata.

 • ...1797 - urodził się Paweł Edmund Strzelecki, podróżnik, odkrywca, badacz Australii. 1919 - pierwszy w Polsce nuncjusz apostolski Achilles Ratti przedstawił...

 • Dominika Cibulkova będzie pauzować przez 3 miesiące

  Znana tenisistka Dominika Cibulkova poinformowała, że w poniedziałek przejdzie operację ścięgna Achillesa. Słowaczka ma wrócić do gry dopiero po trzymiesięcznej przerwie.

 • ...1919 - pierwszy w Polsce nuncjusz apostolski Achilles Ratti przedstawił Naczelnikowi Państwa w Belwederze listy uwierzytelniające. 1920 - wojska bolszewickie...

Wideo na temat: achilles
 • Cyfryzacja, czyli pięta Achillesa państwa polskiego

  Za każdym razem kiedy urzędnicy próbują przenieść nasze państwo w XXI wiek , kiedy zabierają się za cyfryzację albo informatyzację – tworzą się gigantyczne problemy. Dlaczego? O tym będziemy mówić w poniedziałek w ramach naszego cyklu Twoje Pieniądze w RMF FM.

Dyskusje na temat: achilles