• Informacje na temat:

  adam polak

Artykuły na temat: adam polak
 • Władze Jordanii potwierdzają: Zatrzymany mężczyzna to Polak Adam al-N.

  Władze Jordanii oficjalnie potwierdziły, że zatrzymany dwa lata temu przez ich służby mężczyzna to Polak Adam al-N. - dowiedział się reporter RMF FM. Adam al-N. jest ścigany w Polsce za udział w walkach w Syrii po stronie Państwa Islamskiego. Na razie to niemożliwe, by mężczyzna został przekazany Polsce.

 • Adam Bodnar: Referendum uwolniło złe emocje wobec Polaków

  RPO Adam Bodnar złożył dwudniową wizytę w Londynie, gdzie rozmawiał m.in. z Polonią i polskimi nauczycielami. Podczas spotkań zwracano uwagę, że decyzja ws. Brexitu trochę zmieniła atmosferę, jeżeli chodzi o traktowanie Polaków - mówi Mirosław Wróblewski z Biura RPO.

 • Złoty Adam Kszczot! Polak mistrzem Europy w biegu na 800 m

  Adam Kszczot (RKS Łódź) swym najlepszym wynikiem w sezonie 1.44,59 zdobył w biegu na 800 m złoty medal mistrzostw Europy w Berlinie. Czwarty był Michał Rozmys (UKS Barnim Goleniów) - 1.45,32, a piąty Mateusz Borkowski (RKS Łódź) - 1.45,42. Obaj poprawili rekordy życiowe.

 • Adam Jarubas: To był błąd. Polak powinien dać zarobić Polakowi

  ...patriotyzmem gospodarczym, a nie bezrefleksyjnie podchodzić do takich tematów. Błąd, że nie wspiera się miejsc pracy w Polsce” – mówi Adam Jarubas o przetargu na śmigłowce. „Powinien Polak dawać zarobić(...) wystartował” – mówi w Kontrwywiadzie RMF FM kandydat PSL na prezydenta Adam Jarubas. „Nie dzwoniłem do Pawlaka, bo nie uważam, że to jest wrogi gest” – odpowiada gość RMF FM pytany o Waldemara Pawlaka...

 • Adam Kszczot wicemistrzem świata!

  Mamy kolejny medal lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Pekinie! "Srebro" na 800 metrów wywalczył Adam Kszczot. Polak przegrał tylko z Kenijczykiem Davidem Rudishą.

 • Adam Małysz: Do ostatniej chwili były nerwy!

  Adam Małysz przyznał, że w oczekiwaniu na pozycję Kamila Stocha w konkursie olimpijskim na dużym obiekcie w Pjongczangu do samego końca były nerwy. Gdy na telebimie pojawiło się, że Polak wygrał, nie było już wątpliwości i nastąpił wybuch radości.

 • Adam Kszczot halowym mistrzem świata na 800 m!

  Doskonałe wieści z Birmingham! Adam Kszczot wywalczył złoty medal halowych mistrzostw świata w biegu na 800 m! Przed startem w finale Kszczot, który miał już w dorobku srebrny (2014) i brązowy (2010) medal HMŚ na tym dystansie, przyznawał, że "złoto byłoby spełnieniem jego marzeń". W sobotni wieczór sięgnął po nie, wyprzedzając na mecie Amerykanina Drew Windle'a i Hiszpana Saula Ordoneza.

 • Lekkoatletyczne MŚ. Adam Kszczot: Spóźniłem finisz, mogło być złoto

  ..."Zrobiłem coś wielkiego, ale spóźniłem finisz, mogłem mieć złoto" - tak Adam Kszczot podsumował swój finałowy bieg na 800 m na lekkoatletycznych MŚ w Londynie. Polak wróci do kraju ze srebrnym krążkiem!

 • Adam Kszczot wicemistrzem świata w biegu na 800 metrów!

  Adam Kszczot zajął 2. miejsce w biegu na 800 metrów podczas finału lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie. To wielki sukces Polaka! Z czasem 1:44,67 wygrał Francuz Pierre Ambroise Bosse. Kszczot z wynikiem 1:44,95 wyprzedził Kenijczyka Kipyegona Betta, który uzyskał czas 1.45,21. 27-letni Polak obronił tytuł uzyskany dwa lata temu w Pekinie. Wtedy lepszy był od niego jedynie Kenijczyk...

 • MŚ 2018: Już wszystko jest jasne! Adam Nawałka ogłosił kadrę na mundial!

  Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka ogłosił 23-osobową kadrę na mistrzostwa świata w Rosji. Zobaczcie, kto jedzie na mundial!

Zdjęcia na temat: adam polak
Wideo na temat: adam polak
Dyskusje na temat: adam polak