• Informacje na temat:

  adam polak

Artykuły na temat: adam polak
 • Władze Jordanii potwierdzają: Zatrzymany mężczyzna to Polak Adam al-N.

  Władze Jordanii oficjalnie potwierdziły, że zatrzymany dwa lata temu przez ich służby mężczyzna to Polak Adam al-N. - dowiedział się reporter RMF FM. Adam al-N. jest ścigany w Polsce za udział w walkach w Syrii po stronie Państwa Islamskiego. Na razie to niemożliwe, by mężczyzna został przekazany Polsce.

 • Adam Bodnar: Referendum uwolniło złe emocje wobec Polaków

  RPO Adam Bodnar złożył dwudniową wizytę w Londynie, gdzie rozmawiał m.in. z Polonią i polskimi nauczycielami. Podczas spotkań zwracano uwagę, że decyzja ws. Brexitu trochę zmieniła atmosferę, jeżeli chodzi o traktowanie Polaków - mówi Mirosław Wróblewski z Biura RPO.

 • Adam Jarubas: To był błąd. Polak powinien dać zarobić Polakowi

  ...patriotyzmem gospodarczym, a nie bezrefleksyjnie podchodzić do takich tematów. Błąd, że nie wspiera się miejsc pracy w Polsce” – mówi Adam Jarubas o przetargu na śmigłowce. „Powinien Polak dawać zarobić(...) wystartował” – mówi w Kontrwywiadzie RMF FM kandydat PSL na prezydenta Adam Jarubas. „Nie dzwoniłem do Pawlaka, bo nie uważam, że to jest wrogi gest” – odpowiada gość RMF FM pytany o Waldemara Pawlaka...

 • Adam Kszczot wicemistrzem świata!

  Mamy kolejny medal lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Pekinie! "Srebro" na 800 metrów wywalczył Adam Kszczot. Polak przegrał tylko z Kenijczykiem Davidem Rudishą.

 • Lekkoatletyczne MŚ. Adam Kszczot: Spóźniłem finisz, mogło być złoto

  ..."Zrobiłem coś wielkiego, ale spóźniłem finisz, mogłem mieć złoto" - tak Adam Kszczot podsumował swój finałowy bieg na 800 m na lekkoatletycznych MŚ w Londynie. Polak wróci do kraju ze srebrnym krążkiem!

 • Adam Kszczot wicemistrzem świata w biegu na 800 metrów!

  Adam Kszczot zajął 2. miejsce w biegu na 800 metrów podczas finału lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie. To wielki sukces Polaka! Z czasem 1:44,67 wygrał Francuz Pierre Ambroise Bosse. Kszczot z wynikiem 1:44,95 wyprzedził Kenijczyka Kipyegona Betta, który uzyskał czas 1.45,21. 27-letni Polak obronił tytuł uzyskany dwa lata temu w Pekinie. Wtedy lepszy był od niego jedynie Kenijczyk...

 • Adam Kszczot: Czuję się spełniony

  ...dzielący pole od pierwszego toru. Szkoda, że nie mogłem zaatakować na 130 m do mety, tak jak najbardziej lubię. Musiałem czekać, jak Rudisha sam ruszy, a to było już za późno" - mówił Adam Kszczot. Polak został wicemistrzem świata w biegu na 800 metrów. W Pekinie przegrał tylko z Kenijczykiem.

 • Polak-Żydoptak

  J uż wyjaśniam ten dziwaczny tytuł: "Polak-Żydoptak" to wykreowana przeze mnie postać będąca złożeniem dwóch kulturalnych motywów - z polskiej pieśni i...

 • Niemcy chcą odznaczenia zamordowanego Polaka

  Dziś pierwszy raz od poniedziałku otwarty będzie jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie, na którym został przeprowadzony atak terrorystyczny. Ciężarówka prowadzona prawdopodobnie przez poszukiwanego obecnie Tunezyjczyka zabiła jedenaście osób. Dwunastą ofiarą jest polski kierowca zastrzelony przez zamachowca. W sprawie Polaka powstała petycja do prezydenta Niemiec.

 • Adam Bielecki zakończy wyprawę na Nanga Parbat? "Być może to ostatnie wyjście w górę"

  ..."Razem z Jackiem Czechem wyszliśmy w górę do obozu pierwszego. Być może jest to ostatnie wyjście w górę na tej wyprawie" - napisał na swoim profilu na Facebooku Adam Bielecki, który próbuje dokonać(...) jego wtorkowym upadku. Polak odpadł od ściany podczas wspinaczki i doznał urazu ręki.

Zdjęcia na temat: adam polak
Wideo na temat: adam polak
Dyskusje na temat: adam polak