• Informacje na temat:

  administracja zastępcza

Artykuły na temat: administracja zastępcza
 • Zamieszanie z nazwami ulic w Gdańsku. Które obowiązują?

  Ciąg dalszy sporu o nazwy ulic w Gdańsku. Wojewoda pomorski zapowiada zaskarżenie decyzji Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w tej sprawie. Pod koniec marca sąd uchylił zarządzenia zastępcze wojewody zmieniające nazwy w ramach dekomunizacji. Chodzi między innymi o ulicę Dąbrowszczaków, którą przemianowano na ulicę Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

 • W najbliższych dniach, wszystkie rodziny poszkodowane przez powódź, które mieszkają jeszcze w kontenerach, będą mieć możliwość przeniesienia się do lokali zastępczych - taką deklarację złożyły samorządy Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 • Pogorzelcy z warszawskiej Pragi: Z własnego mieszkania do… skarbówki

  ...pracownicy byli odsyłani przez alkohol. Nadzoru tam nie było i nadal nie ma. Są teraz niby płoty czy kaski, ale kiedy administracja przestaje pracować, na przykład o 17, to znów jest tam wolnoamerykanka...

 • Chorzów: Jest dziura, tramwaje nie jeżdżą

  Jak informuje reporter radia RMF FM Marcin Buczek, za kanalizację w tym rejonie odpowiada administracja wspólnoty mieszkaniowej. Pracownicy administracji nie potrafili wytłumaczyć dlaczego dopiero dziś na miejsce awarii wysłano ekipy remontowe.

 • 12 rodzin poszkodowanych przez powódź nadal mieszka w kontenerach; niektóre w najbliższym czasie przeniosą się do swoich domów, inne odmawiają przeprowadzki mimo zagwarantowania im przez samorządy lokali zastępczych - dowiedziała się PAP w środę w MSWiA.

 • Wybuch gazu pozbawił ich domów. Możesz im pomóc

  Mieszkańcy zrujnowanej kamienicy w Katowicach wrócili na miejsce katastrofy. Przyjechali po osobiste rzeczy, które udało się ocalić. Dach nad głową zapewnia im Caritas, ale w przyszłym tygodniu będą mogli zamieszkać w mieszkaniach zastępczych. Potrzebne im są meble, ubrania, pieniądze. Sprawdź, jak można im pomóc.

 • Zagłuszanie telefonów pielęgniarek powinno być wyjaśnione

  Według polityków PO, PSL i LiD sprawa zagłuszania telefonów komórkowych pielęgniarek protestujących w Kancelarii Premiera w 2007 roku powinna być wyjaśniona. To temat zastępczy - odpowiadają politycy PiS.

 • Dom poza domem

  Najlepszym miejscem dla pacjenta po wypisaniu ze szpitala psychiatrycznego jest dom, choćby zastępczy. W hostelu dla młodzieży w Łodzi mieszka 13 osób. Grozi mu jednak likwidacja.

 • Halicki: Szereg błędów w przetargu na system dla PKW

  Organizacja przetargu w PKW na warunkach nie do spełnienia, kwestia wyboru systemu na podstawie kryterium ceny i zignorowanie ostrzeżeń ABW to błędy, których nie powinno być - uznał w czwartek w rozmowie z TVP Info minister administracji i cyfryzacji Andrzej Halicki (PO).

 • Trzaskowski: Zgrzeszyliśmy, ale bilans rządów PO jest pozytywny

  - Nigdy nie powiedziałem, że Platforma jest bez winy. Zgrzeszyliśmy złamaniem pewnych standardów, naruszeniem stylu, czasem pychą, niedostateczną umiejętnością rozmowy z ludźmi i zgubieniem ważnej części elektoratu, ale i tak uważam, że bilans tych ośmiu lat jest wyjątkowo pozytywny - ocenia w rozmowie z Interią Rafał Trzaskowski, b. minister administracji i cyfryzacji, b. sekretarz stanu w MSZ, poseł PO. - Dopiero po dwóch czy trzech latach rządów PiS-u niestety zapłacimy za to rachunek, bo...

Dyskusje na temat: administracja zastępcza
 • Re: Coraz więcej pieniędzy na koncie "oburzonych"

  A nie mówiłem to dopiero początek, tak naprawdę to się zacznie dopiero nie może być tak, że bankierzy i wielcy tego świata zapomnieli o ludziach normalnych. Obejrzyjcie film pt. policja zastępcza jak to administracja amerykańska obcina fundusze płat policji amerykańskiej i daje olbrzymie dofinansowanie np. AMPLICO LIFE i innym organizacjom czy bankom a oni później wypłacają sobie olbrzymie premie