• Informacje na temat:

  agencja

Artykuły na temat: agencja
 • Irańska agencja atomowa: Przyspieszymy wzbogacanie uranu

  Iran przyspieszy wzbogacanie uranu po upływie w czwartek terminu danego mocarstwom europejskim, aby temu zapobiec - oświadczył w środę rzecznik irańskiej agencji energii atomowej Behruz Kamalwandi.

 • Nie żyje szef Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej

  Zmarł dyrektor generalny Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (MAEA) Yukiya Amano - poinformowała w poniedziałek agencja Reutera, powołując się na oświadczenie rozesłane przez MAEA do państw członkowskich.

 • Nie żyje szef Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej

  Zmarł dyrektor generalny Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (MAEA) Yukiya Amano - poinformowała w poniedziałek Agencja w oświadczeniu rozesłanym do państw członkowskich.

 • ​Rarytasy z demobilu: Sprzedaż pojazdów Agencji Mienia Wojskowego

  Agencja Mienia Wojskowego ogłasza kolejny przetarg. Unikatowe pojazdy znów będzie można kupić w Lublinie.

 • Agencja Sana: Armia odparła izraelski nalot

  Syryjska armia odparła w środę atak powietrzny, przeprowadzony przez izraelskie lotnictwo - poinformowała agencja Sana. Celem nalotu była przemysłowa strefa w muhafazie Aleppo.

 • Agencja Moody's utrzymała rating Polski z perspektywą stabilną

  Agencja Moody's utrzymała długoterminowy i krótkoterminowy rating Polski na poziomie A2 z perspektywą stabilną, zarówno w walucie krajowej, jak i w walutach zagranicznych. Decyzję uzasadniono odpornością gospodarki, jej wielkość i dobrą sytuację.

 • Zarabiali krocie na działalności agencji towarzyskiej. Sześć osób zatrzymanych

  .... Cztery z sześciu zatrzymanych osób zostały tymczasowo aresztowane. CBŚP podaje, że śledztwo jest w początkowej fazie. Trwa ustalanie, od kiedy działała agencja i kto współpracował z rozbitą grupą.

 • Warszawa zainteresowana przyjęciem unijnych agencji

  KE rozpoczęła we wtorek ocenę kandydatur krajów UE, które chcą, aby to w nich po brexicie swoje siedziby miały dwie mieszczące się obecnie w Londynie unijne agencje: Europejska Agencja ds. Leków i Europejski Urząd Nadzoru Bankowego. Kandydatem jest też Warszawa.

 • Wyprzedaże w Agencji Mienia Wojskowego...

  Werble, gitary, klarnety i saksofony można od wtorku kupić w punkcie sprzedaży poznańskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego. Zyski ze sprzedaży AMW przekaże na modernizację techniczną polskiej armii. Poza instrumentami Agencja oferuje też w stałej sprzedaży - również internetowej - elementy umundurowania i wycofany z armii sprzęt.

 • Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje instrumenty muzyczne

  Poza instrumentami Agencja oferuje też w stałej sprzedaży - również internetowej - elementy umundurowania i wycofany z armii sprzęt. "To nie pierwszy raz, kiedy będzie można u nas kupić wycofane(...) można robić również w sklepie internetowym AMW. Uzyskane pieniądze Agencja przekazuje na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych RP.

Zdjęcia na temat: agencja
Wideo na temat: agencja
Dyskusje na temat: agencja