• Informacje na temat:

  agencja

Artykuły na temat: agencja
 • Irańska agencja atomowa: Przyspieszymy wzbogacanie uranu

  Iran przyspieszy wzbogacanie uranu po upływie w czwartek terminu danego mocarstwom europejskim, aby temu zapobiec - oświadczył w środę rzecznik irańskiej agencji energii atomowej Behruz Kamalwandi.

 • Agencja Sana: Armia odparła izraelski nalot

  Syryjska armia odparła w środę atak powietrzny, przeprowadzony przez izraelskie lotnictwo - poinformowała agencja Sana. Celem nalotu była przemysłowa strefa w muhafazie Aleppo.

 • Agencja Moody's utrzymała rating Polski z perspektywą stabilną

  Agencja Moody's utrzymała długoterminowy i krótkoterminowy rating Polski na poziomie A2 z perspektywą stabilną, zarówno w walucie krajowej, jak i w walutach zagranicznych. Decyzję uzasadniono odpornością gospodarki, jej wielkość i dobrą sytuację.

 • Warszawa zainteresowana przyjęciem unijnych agencji

  KE rozpoczęła we wtorek ocenę kandydatur krajów UE, które chcą, aby to w nich po brexicie swoje siedziby miały dwie mieszczące się obecnie w Londynie unijne agencje: Europejska Agencja ds. Leków i Europejski Urząd Nadzoru Bankowego. Kandydatem jest też Warszawa.

 • Wyprzedaże w Agencji Mienia Wojskowego...

  Werble, gitary, klarnety i saksofony można od wtorku kupić w punkcie sprzedaży poznańskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego. Zyski ze sprzedaży AMW przekaże na modernizację techniczną polskiej armii. Poza instrumentami Agencja oferuje też w stałej sprzedaży - również internetowej - elementy umundurowania i wycofany z armii sprzęt.

 • Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje instrumenty muzyczne

  Poza instrumentami Agencja oferuje też w stałej sprzedaży - również internetowej - elementy umundurowania i wycofany z armii sprzęt. "To nie pierwszy raz, kiedy będzie można u nas kupić wycofane(...) można robić również w sklepie internetowym AMW. Uzyskane pieniądze Agencja przekazuje na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych RP.

 • Agencja ratingowa obniża, Włosi kontratakują

  W piątek agencja obniżyła rating Włoch z Baa2 do Baa3, co wytłumaczyła wyraźną zmianą strategii budżetowej nowego rządu w Rzymie i "znacząco podniesionym deficytem", wyższym niż oczekiwano. Informując o przygotowaniu wniosku do prokuratury, organizacja Codacons oświadczyła: "Działanie Moody's można uznać za nielegalne i będzie ono miało bezpośrednie ogromne reperkusje dla kieszeni obywateli...

 • Agencje prasowe o śmierci Pawła Adamowicza

  ...politycznych była czynnikiem przyczyniającym się do podżegania do tego ataku. Agencja akcentuje zarazem, że przedstawiciele rządu "wydają się odpierać te oskarżenia, ostro potępiając atak(...) i tolerancję wobec mniejszości". Agencja przypomina m.in., że opowiadał się on za sprowadzeniem do Gdańska na leczenie rannych dzieci syryjskich, ale że plan ten został "zablokowany przez rząd PiS...

 • Pentagon zaniepokojony informacjami tureckiej agencji

  .... We wtorek agencja Anatolia opublikowała raport, w którym wskazała 10 lokalizacji amerykańskich baz wojskowych w północnej Syrii, w niektórych przypadkach informując również o liczebności sił...

 • Agencja dpa o tuszowaniu problemów zdrowotnych kanclerzy Niemiec

  Niemiecka kanclerz Angela Merkel znów doznała ataku drgawek, po raz trzeci w ostatnim okresie. Zapewniła jednak, że "nie ma powodu do obaw". Agencja dpa przypomina w związku z tym o kłopotach zdrowotnych poprzednich kanclerzy i pokazuje, jak to tuszowano.

Zdjęcia na temat: agencja
Wideo na temat: agencja
Dyskusje na temat: agencja