• Informacje na temat:

  agresja

Artykuły na temat: agresja
 • Niemcy: Agresja na basenach. Ratownicy bezradni

  Kąpielisko w Essen potrzebuje już prawdziwych ochroniarzy. W ubiegły piątek trzech mężczyzn zaatakowało tam dwóch ratowników i 12-letnią dziewczynkę.

 • "Dziennik Gazeta Prawna": Efekt likwidacji gimnazjów? Agresja

  Uboczny efekt likwidacji gimnazjów: najmłodsi uczniowie stykają się z większą liczbą aktów przemocy. Agresji w szkołach jest nawet więcej niż wynika to ze statystyk. Dochodzi bowiem przemoc psychiczna, która rzadko jest zgłaszana policji – informuje dziennik.

 • Zagraniczne media: Agresja wywołała szok w Polsce

  ..."Agresja wywołała szok w Polsce, kraju, w którym od upadku komunizmu prawie trzydzieści lat temu nie doszło do takiego brutalnego incydentu, z wyjątkiem zastrzelenia w Łodzi w 2010 r. członka Prawa i Sprawiedliwości" - podkreśla na portalu główny francuskojęzyczny nadawca radiowo-telewizyjny RTBF. "Le Soir" akcentuje w wydaniu online, że według wstępnych informacji zabójstwo Adamowicza było...

 • "Agresja wiąże się z poczuciem władzy i kontroli"

  ..."Popęd agresji ma każdy z nas, pytanie tylko, czy potrafimy ją zablokować i używać naszych mechanizmów obronnych i mechanizmów kontroli tego zachowania” – mówi psycholog Maja Wyremblewska. W rozmowie z RMF MAXXX ostrzega również przed autoagresją. „Jeżeli młody człowiek ma problem z wyrażaniem emocji, to pojawia się agresja skierowana do siebie. Prowadzi to bardzo często np. do różnych form...

 • Młodzi posłowie PO: Chcemy polityki bez agresji

  ...parlamencie, nie tylko ze strony niektórych polityków. Mamy takie poczucie, że ta nienawiść, agresja, która wylewa się w internecie, za chwilę może wydostać się na polskie ulice - podkreśliła...

 • Skąd ta jesienna agresja?

  Krótkie dni, długie noce wywołują rozdrażnienie i agresję. To efekt znany nie od dziś, szczególnie u pań. Naukowcy z Uniwersytetu Indiany zrozumieli właśnie na czym to polega i skąd się bierze. Badania, których wyniki publikują w czasopiśmie "Proceedings of the Royal Academy B" prowadzili co prawda na chomikach, ale są przekonani, że także w naszym życiu są one aktualne. Sprawa oczywiście wiąże się z hormonami, choć nie tymi, które w pierwszej kolejności przychodzą nam na myśl.

 • Niemcy: Rośnie agresja wobec policjantów i urzędników

  ..., niektórzy z nich od ciosu kamieniem w głowę. Agresja wobec urzędników Obywatele wyładowują wściekłość także w urzędach. W 2014 roku pewien doradca podatkowy zastrzelił pracownika Urzędu...

 • Oddział Warszawski SDP o ataku na Magdalenę Ogórek: Protestujemy przeciwko agresji

  Agresja słowna i fizyczna jest sprzeczna ze standardami życia społecznego i musi zostać ukarana. Brak kary dla sprawców tej brutalnej napaści będzie złym sygnałem dla opinii publicznej - czytamy w oświadczeniu Oddziału Warszawskiego SDP w sprawie ataku na dziennikarkę TVP Info Magdalenę Ogórek.

 • Poręba ostro o opozycji: nie ma programu, nie ma wizji, jest agresja

  Po stronie opozycji nie ma programu, nie ma wizji, nie ma polemiki, jest tylko agresja - ocenił szef sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba. "Dzisiaj pytam Platformy Obywatelskiej: jaki ma pomysł na wybory samorządowe? Jaki macie program?" - mówił.

 • Prezydent: Agresja Rosji na Gruzję jednym z punktów zwrotnych w dziejach Europy

  ..."Agresja Rosji na Gruzję w 2008 roku to jeden z punktów zwrotnych najnowszych dziejów Europy. Prezydent Lech Kaczyński w pełni doceniał doniosłość tamtych tragicznych wydarzeń" - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników konferencji poświęconej wydarzeniom sprzed 10 lat.

Zdjęcia na temat: agresja
Wideo na temat: agresja
Dyskusje na temat: agresja