• Informacje na temat:

  agrykola

Artykuły na temat: agrykola
 • Zwycięstwo Agrykoli w Puławach

  W turnieju uczestniczyło siedem zespołów, grano systemem każdy z każdym. Stołeczna Agrykola z kompletem zwycięstw w końcowej klasyfikacji wyprzedziła KSSPR Końskie i Deltę Radom. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został Jędrzej Kordas (Agrykola Warszawa), najlepszym bramkarzem Marcin Procki z Delty Radom, a najskuteczniejszym był Bartosz Sępkowski (KSSPR Końskie) - zdobywca 46 bramek.

 • "Cała Legia pod Zygmunta!". Kibicie nie chcą świętować na Agrykoli

  Wbrew decyzji urzędników, duża część kibiców Legii zamierza świętować mistrzostwo Polski na warszawskiej Starówce. Miasto fetę z udziałem zawodników organizuje natomiast w Parku Agrykola, tuż obok stadionu Pepsi Arena.

 • Boisko na Agrykoli do 2009 roku

  ...2 lipca, w pawilonie zachodnim Pałacu na Wodzie, dyrektor Łazienek Królewskich prof. Marek Kwiatkowski oraz wiceprezydent m. st. Warszawy Włodzimierz Paszyński podpisali porozumienie dotyczące bezpłatnego korzystania z Łazienek Północnych przez Warszawskie Centrum Sportu Młodzieżowego "Agrykola".

 • Na Agrykoli jest dziś Polska solidarna, Polska wiary w to, że "damy radę" - mówił Bronisław Komorowski na wiecu wyborczym na warszawskiej Agrykoli.

 • 225 lat temu wmurowano kamień węgielny pod Świątynię Opatrzności Bożej

  Decyzję o wzniesieniu w Warszawie świątyni Świętej Bożej Opatrzności podjął Sejm Wielki w 1791 r., dwa dni po uchwaleniu Konstytucji 3 Maja. Świątynia miała stanowić wotum narodu za wyzwolenie się spod wpływów obcych mocarstw. Król Stanisław August Poniatowski planował wybudowanie kościoła na skarpie nad wąwozem Agrykola, naprzeciwko Zamku Ujazdowskiego. Tam też - 3 maja 1792 r. w rocznicę...

 • Anna Komorowska wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Anna Komorowska, tak jak wielu Polaków, wsparła w niedzielę Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wolontariuszy WOŚP spotkała podczas spaceru z psem w Parku Agrykola w Warszawie.

 • ...27 kwietnia w Parku Agrykola w Warszawie odbędzie się piknik integracyjny "Czy naprawdę jesteśmy inni?", organizowany w ramach polskich obchodów Europejskiego Roku Osób Niepełnosprawnych 2003.

 • Rapacki poprowadził peleton przez stolicę

  ..., grupa reprezentantów Polski w kolarstwie, szefostwo Żandarmerii Wojskowej i Straży Granicznej oraz policjanci poprowadzili peleton kolarski przez stolicę - z Centrum Olimpijskiego do parku Agrykola(...). Przejechawszy ulicami stolicy rowerzyści dotarli do parku Agrykola. Tam, w specjalnie przygotowanym miasteczku ruchu drogowego najmłodsi mogą przystąpić do egzaminu na kartę rowerową, sprawdzić swoje...

 • Największy na świecie bieg jednodniowy

  Kolejny raz Miasto Stołeczne Warszawa wspiera największy na świecie bieg jednodniowy. Start w Warszawie: 31 sierpnia, godz. 17.30, park Agrykola.

 • Akcja "Lato w mieście" zainaugurowana

  Trzy tysiące dzieci bawiło się na inauguracji akcji "Lato w mieście 2010" w parku Agrykola. Zabawa, od początku do końca, miała charakter tajemniczej, przygodowej gry.

Zdjęcia na temat: agrykola
Dyskusje na temat: agrykola
 • Re: "Gazeta Wyborcza": Szef "Nie Lękajcie Się" wyłudził pieniądze?

  Rok temu ten sam numer wyciął inny KOD-ziarz, syn , prof, Śpiewaka, tego , stałego gościa tvn. Ale, wtedy ukręcili sprawie łeb. To może ten Lisiński z innej bajki?

 • Re: Nocny protest przed Sejmem. 29 postępowań policji

  Tam nawet 29 manifestantów nie było. Pewnikiem jakiegoś widza przez pomyłkę capnęli.

 • Re: "Wiadomości": Skandaliczna instrukcja dla dziennikarzy

  Polska jest zaśmiecona niemieckimi mediami , tymi pisanymi również . Czy Niemcy by sobie na takie coś pozwolili - NIE ! Niech rząd PiS bierze się za konkretną robotę i cofnie koncesje niemieckim mediom w Polsce . One sieją wrogość , przekazują fałszywe dane , zakłamują . Piorą milionom polakom mózgi , manipulują polską opinią publiczną , manipulują polskim społeczeństwem !

 • Re: Wybory wewnętrzne w PO: Wyniki

  Chcesz się spotkać dzi wko? Ja na nich głosowałem. Może spotkamy się jutro,park Agrykola,Warszawa godzina 18:00 co ty na to?

 • Re: Donbas coraz bliżej Rosji. Towary ukraińskie zastąpiono rosyjskimi

  Banderowska hołota w Polsce zaciera krwawe ślady swej rzeźni na Wołyniu. Tablica upamiętniająca ofiary Rzezi Wołyńskiej znikła z cmentarza komunalnego przy ul. Agrykola, ponieważ…nie było zgody na jej postawienie. Nasz Czytelnik pyta więc – czy była odpowiednia zgoda na postawienie tablicy ku pamięci 96 ofiar katastrofy samolotu Tu-154?

 • Re: MSWiA wydaje komunikat. "Minister był w kontakcie ze służbami"

  5% stanu osobowego całych sił zbrojnych - samych maszerujących 1500 żołnierzy + ochrona sprzetu, logistyka, transport, przygotowanie i zabezpieczenie obchodów i pikniku w parku Agrykola - łącznie ok 4tys

 • Re: Kolejny dzień kryzysu w Sejmie

  prawie 40 lat mieszkalam w okolicach Sejmu. W czasach tej " strasznej komuny " bawilam sie na terenach Sejmu i w parku Agrykola. Skracalam sobie droge do domu idac przez dziedzince sejmowe. Moj syn chodzil do szkoly tuz obok i Sejmu i tez bawil sie na terenie Sejmu i parku. Nigdy nie bylo tak, zeby budynek byl odgrodzony od ludzi. Co sie teraz dzieje, co robi PiS ? Dlaczego cos, co jest

 • Re: Wymiana elit: Histeria przyzwyczajonych do dominacji notabli

  Gdynia, zm. 17 XII 1970, pochowany na cmentarzu komunalnym w Elblągu przy ul. Agrykola Jan Kałużny, ur. 27 III 1948, pracownik przeładunkowy Zarządu Portu Gdynia, zm. 17 XII 1970, pochowany na

 • agrykola

  bronku i donku super PO was.

 • Re: "Staruch" wyszedł na wolność

  robią z bandziora męczennika, tylko dlatego, że przeciw TUSKOWI ! Hańba !!!