• Informacje na temat:

  akademia

Artykuły na temat: akademia
 • Witold Waszczykowski zainaugurował Akademię Dyplomatyczną

  Czaputowicz objaśnił, że Akademia Dyplomatyczna zastąpiła istniejący dotychczas niezależnie Polski Instytut Dyplomacji; w odróżnieniu od niego Akademia będzie podlegać MSZ. "Pozwoli to na lepsze wykorzystanie...

 • Szkoła w chmurach. Rozpoczęła się Akademia Przyszłości

  ...". Szkoły wskazują najsłabszych uczniów, a Akademia uczymy je wygrywać. Każde jest pod opieką indywidualnego wolontariusza-tutora.  Akademia Przyszłości to nowatorski program edukacyjno-rozwojowy skierowany(...) łowił. Zawsze sobie poradzi. Wędką jest na przykład szkoła. Bez właściwego nastawienia dzieci tracą w niej czas. Akademia Przyszłości działa od 2003 roku i jest obecna w 210 szkołach w całej Polsce...

 • Akademia Sztuki Wojennej zamiast Akademii Obrony Narodowej. To nie koniec zmian

  Akademia Obrony Narodowej od nowego roku akademickiego zmieni nazwę na Akademię Sztuki Wojennej. Kierownictwo resortu obrony chce też zmian w kadrze naukowej, strukturze uczelni oraz samym sposobie funkcjonowania szkoły.

 • Skandal w Szwedzkiej Akademii przed rozdaniem Nagród Nobla

  ...nas wszystkich. Zagraniczni goście pytają nas o to, ale mam nadzieję, że Akademia Szwedzka poradzi sobie z tym problemem" - odpowiedział zakłopotany prezes Fundacji Noblowskiej Lars Heikensten, pytany(...) Nagrody Nobla w 2008 roku jego rodakowi Francuzowi Jean-Marie Gustave'owi Le Clezio. Akademia Szwedzka, w której dożywotnio zasiada 18 członków, po nagłośnieniu sprawy w mediach zdecydowała...

 • Oscary 2018: Akademia ogłosiła kluczowe daty

  Amerykańska Akademia Filmowa wydała komunikat dotyczący przyszłorocznego rozdania Oscarów. Wynika z niego m.in., że 90., jubileuszowa ceremonia odbędzie się 4 marca 2018 roku.

 • Wakacyjna akademia

  Muzeum Narodowe w Szczecinie zaprasza dzieci na warsztaty.

 • Akademia góralszczyzny

  Co to jest kłabuk, czym się różni baca od gazdy, czy cepr ma wystarczająco dudków i co to jest góralska hyrność - tego się będą uczyć w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu wszyscy miłośnicy gwary góralskiej.

 • AON zostanie przekształcona w Akademię Sztuki Wojennej

  Od 1 października na bazie Akademii Obrony Narodowej w warszawskim Rembertowie zostanie utworzona Akademia Sztuki Wojennej. W środę prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę w tej sprawie - poinformowała jego kancelaria.

 • Pierce Brosnan przyjedzie do Wrocławia. Odbierze honorową nagrodę Europejskiej Akademii Filmowej

  Irlandzki aktor Pierce Brosnan 10 grudnia odbierze podczas gali we Wrocławiu nagrodę honorową Europejskiej Akademii Filmowej (EFA). Poinformowała o tym akademia z siedzibą w Berlinie.

 • Jest decyzja rządu. Powstanie Akademia Sztuki Wojennej

  Rząd przyjął we wtorek projekt ustawy, zgodnie z którą od 1 października na bazie Akademii Obrony Narodowej w warszawskim Rembertowie zostanie utworzona Akademia Sztuki Wojennej, która będzie przede wszystkim kształcić i szkolić żołnierzy - poinformowało CIR.

Zdjęcia na temat: akademia
Wideo na temat: akademia
Dyskusje na temat: akademia