• Informacje na temat:

  akademia

Artykuły na temat: akademia
 • Oscary czeka rewolucja? Akademia zapowiada zmiany

  Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej zapowiada zmiany w przebiegu ceremonii rozdania Oscarów. Mają one polegać m.in. na skróceniu transmisji i wprowadzeniu nowej kategorii.

 • Madonna chce zainwestować w akademię futbolu

  Madonna adoptowała sześcioro dzieci, w tym czworo z Malawi. Gwiazda łoży na utrzymanie dzieciaków i realizuje ich pomysły oraz marzenia. Ta akademia to aktualna idea Davida - powiedziała Madonna, która cieszy się z piłkarskich postępów chłopca. Projekt królowej popu został entuzjastycznie przyjęty przez władze futbolu w Malawi. Zaoferowały one już oddanie gruntów pod budowę akademii...

 • Witold Waszczykowski zainaugurował Akademię Dyplomatyczną

  Czaputowicz objaśnił, że Akademia Dyplomatyczna zastąpiła istniejący dotychczas niezależnie Polski Instytut Dyplomacji; w odróżnieniu od niego Akademia będzie podlegać MSZ. "Pozwoli to na lepsze wykorzystanie...

 • Kolejne odejście z Akademii Szwedzkiej, literacki Nobel zagrożony

  Akademia Szwedzka poinformowała w sobotę, że z jej grona odchodzi pisarka Sara Stridsberg. To już kolejna rezygnacja w związku ze skandalami w tej instytucji, co zwiększa ryzyko, że w tym roku Akademia nie wskaże laureata literackiego Nobla.

 • Szef Amerykańskiej Akademii Filmowej oskarżony o molestowanie

  John Bailey - który stoi na czele przyznającej Oscary Amerykańskiej Akademii Wiedzy i Sztuki Filmowej - został oskarżony o molestowanie seksualne. O sprawie informuje "Variety". Akademia prowadzi wewnętrzne postępowanie wyjaśniające.

 • Żona Polańskiego odrzuca członkostwo w Akademii Filmowej. "Nieznośna hipokryzja"

  ...​Francuska aktorka Emmanuelle Seigner, prywatnie żona reżysera Romana Polańskiego, odrzuciła propozycję członkostwa wystosowaną przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej na znak protestu wobec sposobu, w jaki Akademia potraktowała jej męża.

 • Szkoła w chmurach. Rozpoczęła się Akademia Przyszłości

  ...". Szkoły wskazują najsłabszych uczniów, a Akademia uczymy je wygrywać. Każde jest pod opieką indywidualnego wolontariusza-tutora.  Akademia Przyszłości to nowatorski program edukacyjno-rozwojowy skierowany(...) łowił. Zawsze sobie poradzi. Wędką jest na przykład szkoła. Bez właściwego nastawienia dzieci tracą w niej czas. Akademia Przyszłości działa od 2003 roku i jest obecna w 210 szkołach w całej Polsce...

 • Oscarowa gala coraz bliżej. Akademia nie wybierze nowego prowadzącego?

  Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej stoi przed poważnym dylematem. Po tym, jak komik Kevin Hart zrezygnował z prowadzenia oscarowej gali w związku z oskarżeniami o homofobię, trzeba znaleźć kogoś nowego na jego miejsce. Jak pisze "Variety", władze Akademii biorą pod uwagę różne scenariusze - łącznie z tym, by w ogóle zrezygnować z jednej osoby prowadzącej ceremonię.

 • Akademia Sztuki Wojennej zamiast Akademii Obrony Narodowej. To nie koniec zmian

  Akademia Obrony Narodowej od nowego roku akademickiego zmieni nazwę na Akademię Sztuki Wojennej. Kierownictwo resortu obrony chce też zmian w kadrze naukowej, strukturze uczelni oraz samym sposobie funkcjonowania szkoły.

 • Łódź: Akademia Muzyczna kupiła instrumenty za 20 mln złotych

  ...250 nowych instrumentów za 20 mln zł kupiła łódzka Akademia Muzyczna. Uczelnia wzbogaciła się m.in. o organy, renesansowe flety, symfoniczne kotły, wibrafon, unikatowy kontrafagot, klawesyny i 38 fortepianów.

Zdjęcia na temat: akademia
Wideo na temat: akademia
Dyskusje na temat: akademia