• Informacje na temat:

  akcja wyborcza solidarność

Artykuły na temat: akcja wyborcza solidarność
 • Zaproszenia zostały wystosowane - odzewu jak na razie nie ma, co oznacza, że trzon Federacji Akcji Wyborczej Solidarność pozostaje bez zmian.

 • Bury: "Solidarność" marzy o władzy, Duda wiosłuje w tym kierunku

  ..."Ministrowie PSL poświęcili wiele czasu, żeby zażegnać perspektywę strajku na Śląsku, ale problemem jest strona społeczna. NSZZ "Solidarność" najczęściej jest nieobecna na posiedzeniach Komisji Trójstronnej, bo jej przewodniczący zamiast rozmawiać, występuje na wiecach i trybunach" - mówi przewodniczący klubu parlamentarnego PSL Jan Bury. "Solidarność" nie chce współpracować z rządem. Chce być...

 • Bury: "Solidarność" marzy o władzy, Duda wiosłuje w tym kierunku

  Ministrowie PSL poświęcili wiele czasu, żeby zażegnać perspektywę strajku na Śląsku, ale problemem jest strona społeczna. NSZZ "Solidarność" najczęściej jest nieobecna na posiedzeniach Komisji Trójstronnej, bo jej przewodniczący zamiast rozmawiać, występuje na wiecach i trybunach - mówi przewodniczący klubu parlamentarnego PSL Jan Bury.

 • Zarząd NSZZ "Solidarność" w Gorzowie wydał uchwałę, w której negatywnie ocenił dokonania posła PO, wicemarszałka Sejmu Stefana Niesiołowskiego na rzecz woj. lubuskiego, z którego został wybrany do Sejmu. To kolejne potwierdzenie, że "S" staje się przybudówką PiS - skomentował uchwałę Niesiołowski.

 • Duda: W maju początek kampanii przygotowywanej przez Solidarność

  Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda poinformował, że 5 maja w Gdańsku Solidarność rozpocznie kampanię, której celem będzie m.in. rozliczanie przed wyborami do PE posłów z ich aktywności w polskim parlamencie.

 • 1 maja a kampania wyborcza. Co robili kandydaci?

  Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" podpisze z kandydatem Andrzejem Dudą "Umowę programową" i oficjalnie udzieli mu poparcia. - Umowa zobowiązuje kandydata m.in. do działań na rzecz obniżenia wieku...

 • "Solidarność" krytykuje start Krzaklewskiego z PO

  Członkowie Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" w większości krytycznie oceniają kandydowanie b. lidera ich związku Mariana Krzaklewskiego do Parlamentu Europejskiego z listy Platformy Obywatelskiej.

 • Paweł Kukiz - orędownik jednomandatowych okręgów wyborczych kandydatem na prezydenta

  ...zawodowym Solidarność i stojącym na jego czele Piotrem Dudą. - Czemu się upieram przy tych JOW-ach? Oczywiście, że to nie jest lek na całe zło. Ale trzeba wykonać pewien ruch, by otworzyć...

 • Kilkadziesiąt osób manifestowało w środę w Warszawie swoją solidarność z Białorusinami, których dotknęły represje po grudniowych protestach przeciw reżimowi prezydenta Aleksandra Łukaszenki.

 • Jak na nowo podzielić administracyjnie związek zawodowy Solidarność, o nowym statucie, hymnie związkowym i relacjach z AWS - o tym będą dziś dyskutować delegaci dwudniowego 13. zjazdu Solidarności w Spale.

Zdjęcia na temat: akcja wyborcza solidarność
 • Longin Komołowski
Wideo na temat: akcja wyborcza solidarność
 • "Brak pielęgniarek, ślub Młynarskiej i emerytura Kiszczaka"

  Solidarność włączy się w kampanię do europarlamentu z impetem. Jak pisze „Rzeczpospolita”, związkowcy chcą uruchomić kampanię piętnującą to, jak głosowali startujący w wyborach posłowie - w sprawie podniesienia wieku emerytalnego, czy nad referendum w tej sprawie. Są nawet gotowi na procesy, co ma dodatkowo wzmocnić zasięg akcji. A niepokojący tytuł "Brak pielęgniarek" to raport „Gazety Wyborczej

Dyskusje na temat: akcja wyborcza solidarność