• Informacje na temat:

  aktywiści

Artykuły na temat: aktywiści
 • Aktywiści: Polacy potrzebują wsparcia wobec brexitu

  Aktywiści pracujący z polską społecznością w Szkocji ostrzegli w rozmowie z PAP, że konieczne jest wzmocnienie wsparcia dla Polaków i innych obywateli UE w obliczu spodziewanych zmian w przepisach migracyjnych po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

 • ...było zgłoszone i jest legalne" - powiedziała PAP rzecznik prasowy Polskiego Związku Łowieckiego Diana Piotrowska. "Rano aktywiści utrudniali rozpoczęcie polowania, dlatego prowadzący polowanie wezwał policję. Jedna z aktywistek wskazała, że myśliwi są pod wpływem alkoholu. Policja zbadała alkomatem i nie wskazała aby którykolwiek z myśliwych był pijany. Po tym jak policja odjechała, aktywiście...

 • Aktywiści zablokowali budynek Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych

  Aktywiści zablokowali budynek Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. Domagają się - jak mówią - wstrzymania wycinki w Puszczy Białowieskiej. Na miejscu są funkcjonariusze Policji i Straży Pożarnej, są też karetki pogotowia.

 • Aktywiści Greenpeace blokują wycinkę w Puszczy Białowieskiej

  Aktywiści Greenpeace od rana we wtorek blokują ciężki sprzęt używany do wycinki drzew w Puszczy Białowieskiej. Dołączyli do nich też miłośnicy przyrody z Czech i Rumunii. Na miejscu jest również policja.

 • Szkoccy aktywiści: Polacy potrzebują wsparcia wobec Brexitu

  Aktywiści pracujący z polską społecznością w Szkocji ostrzegli w rozmowie z PAP, że konieczne jest wzmocnienie wsparcia dla Polaków i innych obywateli UE w obliczu spodziewanych zmian w przepisach migracyjnych po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

 • W akcji brali udział aktywiści projektu o nazwie "Dekomunizacja", do których przyłączyła się członkini grupy punkrockowej Pussy Riot, Maria Alochina. Uczestnicy akcji przynieśli pod ambasadę(...) jak przestępstwa nazistów" - głosił napis. Pod ambasadą aktywiści rozwinęli także polską flagę narodową. "Sprzeciwiamy się okupacji i represjonowaniu narodu polskiego, które nastąpiło po napaści...

 • Syryjscy aktywiści: Śmigłowce Asada zrzuciły bomby z chlorem na Aleppo

  Syryjscy aktywiści i ratownicy alarmują, że śmigłowce rządowe zrzucały na pozycje rebeliantów w Aleppo bomby beczkowe z chlorem. Dziesiątki osób odniosły obrażenia.

 • Miejscy aktywiści: Radnymi będą teraz tylko politycy PiS i PO

  ...- Po wejściu w życie nowej ordynacji wyborczej aktywiści miejscy nie będą mieli szansy, aby zostać radnymi - uważa Tomasz Leśniak ze stowarzyszenia Miasto Wspólne z Krakowa.

 • Aktywiści Greenpeace rozpoczęli piąty dzień blokady w Nadleśnictwie Białowieża

  Aktywiści Greenpeace z kilkunastu państw powrócili do nadleśnictwa Białowieża, by kontynuować blokadę wywozu drewna. Tym samym rozpoczęli piąty dzień blokady, która rozpoczęła się we wtorek 29 września i została czasowo zawieszona na czas weekendu, gdy nie prowadzono prac leśnych.

 • ​Aktywiści: Śmigłowce rządowe zrzucały bomby z chlorem na Aleppo

  Syryjscy aktywiści i ratownicy alarmują, że śmigłowce rządowe zrzucały we wtorek na pozycje rebeliantów w Aleppo, w północno-zachodniej części kraju, bomby beczkowe z chlorem. W wyniku tego nalotu dziesiątki osób odniosły obrażenia.

Zdjęcia na temat: aktywiści
 • Aktywiści prokremlowskiej młodzieżówki Nasi próbują zagłuszyć wiec opozycji
 • Albańscy aktywiści demonstrują na ulicach.
Dyskusje na temat: aktywiści