• Informacje na temat:

  aktywiści

Artykuły na temat: aktywiści
 • ...było zgłoszone i jest legalne" - powiedziała PAP rzecznik prasowy Polskiego Związku Łowieckiego Diana Piotrowska. "Rano aktywiści utrudniali rozpoczęcie polowania, dlatego prowadzący polowanie wezwał policję. Jedna z aktywistek wskazała, że myśliwi są pod wpływem alkoholu. Policja zbadała alkomatem i nie wskazała aby którykolwiek z myśliwych był pijany. Po tym jak policja odjechała, aktywiście...

 • Aktywiści zablokowali budynek Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych

  Aktywiści zablokowali budynek Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. Domagają się - jak mówią - wstrzymania wycinki w Puszczy Białowieskiej. Na miejscu są funkcjonariusze Policji i Straży Pożarnej, są też karetki pogotowia.

 • Aktywiści Greenpeace blokują wycinkę w Puszczy Białowieskiej

  Aktywiści Greenpeace od rana we wtorek blokują ciężki sprzęt używany do wycinki drzew w Puszczy Białowieskiej. Dołączyli do nich też miłośnicy przyrody z Czech i Rumunii. Na miejscu jest również policja.

 • Syryjscy aktywiści: Śmigłowce Asada zrzuciły bomby z chlorem na Aleppo

  Syryjscy aktywiści i ratownicy alarmują, że śmigłowce rządowe zrzucały na pozycje rebeliantów w Aleppo bomby beczkowe z chlorem. Dziesiątki osób odniosły obrażenia.

 • Miejscy aktywiści: Radnymi będą teraz tylko politycy PiS i PO

  ...- Po wejściu w życie nowej ordynacji wyborczej aktywiści miejscy nie będą mieli szansy, aby zostać radnymi - uważa Tomasz Leśniak ze stowarzyszenia Miasto Wspólne z Krakowa.

 • Aktywiści Greenpeace rozpoczęli piąty dzień blokady w Nadleśnictwie Białowieża

  Aktywiści Greenpeace z kilkunastu państw powrócili do nadleśnictwa Białowieża, by kontynuować blokadę wywozu drewna. Tym samym rozpoczęli piąty dzień blokady, która rozpoczęła się we wtorek 29 września i została czasowo zawieszona na czas weekendu, gdy nie prowadzono prac leśnych.

 • ​Aktywiści: Śmigłowce rządowe zrzucały bomby z chlorem na Aleppo

  Syryjscy aktywiści i ratownicy alarmują, że śmigłowce rządowe zrzucały we wtorek na pozycje rebeliantów w Aleppo, w północno-zachodniej części kraju, bomby beczkowe z chlorem. W wyniku tego nalotu dziesiątki osób odniosły obrażenia.

 • Aktywiści Greenpeace wdarli się na statek z samochodami Volkswagena

  Aktywiści międzynarodowej organizacji ekologicznej Greenpeace wdarli się na statek przewożący do Wielkiej Brytanii samochody Volkswagena z silnikami Diesla, próbując zatrzymać ich wyładunek w porcie w Sheerness na wschód od Londynu. Działacze organizacji zadeklarowali, że nie opuszczą pokładu jednostki, dopóki Volkswagen nie zgodzi się na zawrócenie transportu do Niemiec.

 • Festiwal psiego mięsa w Chinach: Aktywiści spacyfikowani

  ..., którzy usunęli protestujących spod budynku. Jak przekonywali aktywiści, festiwal psiego mięsa jest niezgodny z chińskim prawem. Dlaczego? Zdaniem protestujących, wykorzystywane jest mięso pochodzące(...). Aktywiści bezskutecznie próbują przeforsować wycofanie psiego mięsa z rynku lub choćby zaostrzenie przepisów regulujących ten rynek. Około 10 milionów psów rocznie zabijanych jest w Chinach w celach...

 • Papież: Osoby konsekrowane to nie aktywiści wiary i zawodowcy od sacrum

  .... Wzywał, by "wraz z Jezusem stanąć pośród swego ludu". - Nie jako aktywiści wiary, ale jako mężczyźni i kobiety, którzy nieustannie otrzymują przebaczenie, mężczyźni i kobiety namaszczeni w chrzcie...

Zdjęcia na temat: aktywiści
 • Aktywiści prokremlowskiej młodzieżówki Nasi próbują zagłuszyć wiec opozycji
 • Albańscy aktywiści demonstrują na ulicach.
Wideo na temat: aktywiści