• Informacje na temat:

  akwitania

Artykuły na temat: akwitania
 • "Le Point": Agresywne manewry rosyjskich samolotów

  W weekend na Morzu Śródziemnym doszło do "agresywnych" manewrów dwóch rosyjskich samolotów wojskowych w pobliżu francuskiej fregaty Akwitania - informuje na stronie internetowej francuski tygodnik "Le Point". Miały one "zastraszyć Francję i jej prezydenta" - czytamy.

 • Macron po raz kolejny zaskakuje. W wulgarny sposób wypowiedział się o bezrobotnych

  "Niektórzy zamiast robić burdel, powinni lepiej rozejrzeć się, czy nie znajdą pracy" - to najczęściej komentowane w czwartek słowa francuskiego prezydenta. Emmanuel Macron wypowiedział je w środę podczas wizyty w ośrodku szkoleniowym w Egletons w Nowej Akwitanii.

 • Francja: Wulgarny Macron o bezrobotnych. "Robią burdel"

  "Niektórzy zamiast robić burdel, powinni lepiej rozejrzeć się, czy nie znajdą pracy" - te słowa francuskiego prezydenta Emmanuela Macrona były najczęściej komentowane w czwartek. Kontrowersyjna wypowiedź padła w środę podczas wizyty prezydenta w ośrodku szkoleniowym w Egletons w Nowej Akwitanii.

 • Była żona Putina znów wyszła za mąż. Wybranek młodszy 20 lat

  Ludmiła Putina po rozwodzie z rosyjskim prezydentem wyszła ponownie za mąż i zmieniła nazwisko. Rosyjskie media ujawniły, że była pierwsza dama Rosji razem z nowym mężem kupiła willę we Francji w Biarritz w Nowej Akwitanii.

 • Była żona Putina znów wyszła za mąż. Wybranek młodszy o 20 lat

  Ludmiła Putin po rozwodzie z rosyjskim prezydentem wyszła ponownie za mąż i zmieniła nazwisko. Rosyjskie media ujawniły, że była pierwsza dama Rosji razem z nowym mężem kupiła willę we Francji w Biarritz w Nowej Akwitanii.

 • Prawie tonę kokainy zebrali policjanci na plażach Akwitanii w płd.-zach. Francji. Paczki z białym proszkiem wyrzucają na brzeg fale Atlantyku. Wszystko wskazuje na to, że narkotyku pozbyli z jakiegoś statku przemytnicy.

 • Złote monety z XVI wieku. Skarb odkryty przypadkiem we Francji

  Mieszkająca we Francji para Brytyjczyków odkryła podczas remontu swojego domu prawdziwy skarb. Jedwabna sakiewka z 45 złotymi hiszpańskimi monetami z XVI wieku znajdowała się w murze niewielkiego zabytkowego hotelu w Akwitanii.

 • Mieszkająca we Francji para Brytyjczyków odkryła podczas remontu swojego domu prawdziwy skarb. Jedwabna sakiewka z 45 złotymi hiszpańskimi monetami z XVI wieku znajdowała się w murze niewielkiego zabytkowego hotelu w Akwitanii.

 • Prawie tonę kokainy zebrali policjanci na plażach Akwitanii w południowo-zachodniej Francji. Paczki z białym proszkiem wyrzucają na brzeg fale Atlantyku. Wszystko wskazuje na to, że narkotyku pozbyli z jakiegoś statku przemytnicy.

 • Francja: Chińskie szerszenie zabiły już 4 osoby

  Panikę we Francji wywołują ataki chińskich szerszeni. Owady zabiły już cztery osoby. Władze Akwitanii apelują do mieszkańców i turystów, żeby nie zbliżali się do wielkich gniazd szerszeni, tylko natychmiast wzywali straż pożarną.

Zdjęcia na temat: akwitania
Dyskusje na temat: akwitania