• Informacje na temat:

  alarm

Artykuły na temat: alarm
 • Niepokojące szacunki Polskiego Alarmu Smogowego

  Polski Alarm Smogowy szacuje, że gdyby w Polsce zastosować obowiązujący we Francji próg alarmowania o smogu, to w 2017 r. w wielu miastach alarm smogowy byłby ogłaszany przez kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt dni w roku. W Nowym Targu na Podhalu alarm trwałby 62 dni.

 • Internetowy serwis dziennika "Fakt" informuje o alarmie bombowym w centrum Łodzi. Jak się okazało, w bagażu pozostawionym w tramwaju były... ozdoby choinkowe.

 • Alarm powodziowy w Paryżu

  Po 4 dniach niemal nieprzerwanych ulewnych deszczy, w Paryżu ogłoszono alarm powodziowy. Sekwana miejscami wystąpiła z brzegów i zalała niektóre wiodące wzdłuż niej bulwary i ulice.

 • Fałszywy alarm bombowy w Barcelonie

  Katalońska policja ewakuowała we wtorek bazylikę Sagrada Familia, pobliskie sklepy oraz stację metra w Barcelonie w ramach operacji antyterrorystycznej. Policja poinformowała, że był to fałszywy alarm.

 • Francja: Alarm terrorystyczny w Paryżu

  Zamieszanie w okolicach wieży Eiffla w Paryżu. Ewakuowano turystów także na pobliskim dworcu Gare du Nord. Wszystko przez "dziwnie zachowującego się mężczyznę", który mógł być uzbrojony. Brytyjskie media cytują francuską policję, która miała poinformować, że "incydent się zakończył". Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

 • Londyn: Fałszywy alarm bombowy w metrze

  Londyńska policja zatrzymała w piątek 38-letniego mężczyznę, który na stacji metra Charing Cross w centrum Londynu groził użyciem materiałów wybuchowych. Ostatecznie okazało się, że mężczyzna nie miał ich przy sobie. Stacja przez pewien czas była zamknięta.

 • Co spowodowało fałszywy alarm rakietowy na Hawajach?

  Gubernator Hawajów David Ige poinformował, że ogłoszony w sobotę fałszywy alarm rakietowy spowodował jeden z pracowników stanowych, który "nacisnął niewłaściwy przycisk". Alarm spowodował panikę wśród mieszkańców Hawajów, ludzie gorączkowo szukali schronienia.

 • Alarm bombowy w Poczdamie: W przesyłce była atrapa

  Z doniesień policji wynika, że przesyłka, która wywołała wczoraj w Poczdamie alarm bombowy nie zawierała materiału wybuchowego. Policja poszukuje jej nadawcy.

 • Alarm bombowy w Moskwie. Masowe ewakuacje

  Rosyjskie media donoszą o serii ewakuacji w Moskwie z powodu zagrożenia bombowego. Z budynku Teatru Wielkiego ewakuowano około 3,5 tys. osób - podaje agencja TASS. Alarm wszczęto łącznie w około trzydziestu obiektach użytku publicznego w stolicy Rosji.

 • ​Kolejna seria alarmów bombowych w Polsce

  Do wielu urzędów i centrów handlowych przyszedł mail z wiadomością, że na terenie budynku znajduje się bomba - informują lokalne media. Do podobnej serii alarmów doszło już w ubiegły piątek.

Zdjęcia na temat: alarm
Wideo na temat: alarm
Dyskusje na temat: alarm