• Informacje na temat:

  albert i grimaldi

Artykuły na temat: albert i grimaldi
 • Książę Albert: Powiększymy terytorium naszego państwa

  Księstwo Monako powiększy swe miniaturowe terytorium budując sztuczny półwysep o powierzchni 5-6 hektarów - zapowiedział książę Albert II w opublikowanym w piątek wywiadzie dla dziennika "Monaco Matin".

 • Książę Albert II: Turniej okazją do pokazania osiągnięć Polski

  Książę Monako Albert II Grimaldi, który ogląda na Stadionie Miejskim we Wrocławiu mecz Polska-Czechy, jest pod wrażeniem zmian, jakie zaszły w naszym kraju. "Polska bardzo się wzmocniła i to świetna okazja do zaprezentowania tego" - przekonuje.

 • Monako: Książę Albert poślubił Charlene Wittstock

  Władca Monako, książę Albert II poślubił dzisiaj Charlene Wittstock. Cywilny ślub odbył się w sali tronowej książęcego pałacu, który jest siedzibą rządzącego księstwem rodu Grimaldich. W sobotę para weźmie ślub kościelny.

 • Książę Albert II i Charlene Wittstock powiedzieli sakramentalne "tak"

  Władca Monako, książę Albert II, poprowadził w sobotę do ołtarza Charlene Wittstock, z którą poprzedniego dnia wziął ślub cywilny. Ceremonia religijna odbyła się na dziedzińcu pałacu książęcego, który jest siedzibą rządzącego księstwem rodu Grimaldich.

 • Książę Albert poślubił byłą pływaczkę

  Władca Monako, książę Albert II poślubił Charlene Wittstock. Cywilny ślub odbył się w sali tronowej książęcego pałacu, który jest siedzibą rządzącego księstwem rodu Grimaldich. Ceremonia była transmitowana na wielkich billboardach. Gdy Charlene i Albert powiedzieli "tak", tłum na placu przed pałacem głośno wiwatował. Jutro para weźmie ślub kościelny.

 • Książę Albert i Charlene Wittstock wzięli ślub kościelny

  Władca Monako książę Albert II poprowadził do ołtarza Charlene Wittstock, z którą poprzedniego dnia wziął ślub cywilny. Ceremonia religijna odbyła się na dziedzińcu pałacu książęcego, który jest siedzibą rządzącego księstwem rodu Grimaldich.

 • Trybunał: Tygodnik miał prawo ujawnić informację o nieślubnym synu księcia

  Europejski Trybunał Praw Człowieka uznał, że francuski tygodnik "Paris Match" miał prawo ujawnić informację o nieślubnym synu księcia Monako Alberta II. Tym samym uznano, że gazeta nie naruszyła wolności słowa.

 • Skandal w Cannes: Rodzina księżnej Grace bojkotuje festiwal

  W atmosferze skandalu rusza festiwal w Cannes. Rozpoczynający go biograficzny dramat "Grace księżna Monako" bojkotują władze Księstwa Monako. Reżyser filmu oskarża z kolei księcia Alberta II o hipokryzję.

 • To było naruszenie wolności słowa - twierdzi Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu. Sędziowie rozpatrywali skargę tygodnika "Paris Match". Został on skazany przez francuski sąd za informację o nieślubnym synu księcia Monako Alberta II.

 • Wielki bal, sztuczne ognie, uroczysta przysięga i tron – a potem "książęca pierestrojka"! Albert II, który zasadzie dzisiaj oficjalnie na tronie Księstwa Monako, chce więcej "przejrzystości" na dworze rodu Grimaldich.

Zdjęcia na temat: albert i grimaldi
Dyskusje na temat: albert i grimaldi