• Informacje na temat:

  albright madeleine

Artykuły na temat: albright madeleine
 • Madeleine Albright: To, co robią Rosjanie, jest nieakceptowalne

  ...„Bardzo zaniepokoił mnie incydent na Morzu Bałtyckim. Było wiele podobnych przypadków z rosyjskimi samolotami. Obawiam się, że może dojść do wypadku, ponieważ ostatnim razem samoloty rosyjskie przeleciały bardzo blisko amerykańskiego okrętu” - powiedziała PAP była sekretarz stanu USA Madeleine Albright. “Niektórzy uważają, że (Władimir) Putin po prostu prowokuje. Musimy być bardzo uważni, żeby...

 • Madeleine Albright: Polska najlepszym przykładem

  Była sekretarz stanu USA Madeleine Albright, która przebywa dziś z wizytą w Poznaniu, powiedziała, iż "Polska jest najlepszym przykładem kraju, który w Unii Europejskiej wykorzystał swoją szansę i stał się ważnym liderem europejskim".

 • Albright: Putin naciska szukając najsłabszych punktów

  Polska jest bezpiecznym krajem, bo należy do NATO - mówi Polskiej Agencji Prasowej była sekretarz stanu USA Madeleine Albright. Oceniła też, że incydent na Morzu Bałtyckim z udziałem rosyjskich samolotów bojowych był bardzo niepokojący. To, co robią Rosjanie, jest nieakceptowalne - dodała.

 • Szczyt NATO: Albright i Waszczykowski o polityce NATO wobec Rosji

  Postanowienia szczytu Sojuszu Północnoatlantyckiego w Warszawie nie stanowią "prowokacji" ani złamania danych Rosji zobowiązań - podkreślali była sekretarz stanu USA Madeleine Albright i polski minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski.

 • Albright: Brexit paradoksalnie wzmocnił jedność Sojuszu Północnoatlantyckiego

  ..."Decyzja Brytyjczyków o wyjściu z Unii Europejskiej paradoksalnie wpłynęła pozytywnie na determinację krajów NATO, aby zademonstrować na szczycie jedność i solidarność" - powiedziała w sobotę b. sekretarz stanu USA Madeleine Albright.

 • Madeleine Albright doktorem h.c. Uniwersytetu Gdańskiego

  Amerykańska sekretarz stanu, Madeleine Albright odebrała dzisiaj na Uniwersytecie Gdańskim doktorat honoris causa. Pani Albright przyjechała do Polski na rozpoczynającą się jutro międzynarodową konferencję "Ku wspólnocie i demokracji", w której wezmą udział szefowie dyplomacji z przeszło stu krajów.

 • Była sekretarz stanu USA Madeleine Albright otrzyma w tym roku Prezydencki Medal Wolności - ogłosił w czwartek prezydent Barack Obama. Jest to najwyższe cywilne odznaczenie w USA oprócz Złotego Medalu Kongresu.

 • Prezydent spotkał się z Madeleine Albright

  Relacje polsko-amerykańskie, przyszłość projektu budowy w Polsce elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej oraz rozszerzenie NATO były głównymi tematami środowego spotkania prezydenta Lecha Kaczyńskiego z byłą sekretarz stanu USA Madeleine Albright.

 • Sekretarz stanu USA Madeleine Albright kończy w tym tygodniu czteroletni okres wypraw do najbardziej wybuchowych zakątków świata wyjątkowo spokojną podróżą - do przewidywalnych i bliskich sojuszników z Europy.

 • Madeleine Albright zebrała blisko 1000 swoich podwładnych w największej sali konferencyjnej i tam wypowiedziała parę cierpkich słów w sprawie zaniedbań w dbałości o ochronę tajemnic państwowych. W ostatnim czasie na terenie Departamentu Stanu kilka razy zaginęły tajne informacje. Do dziś na przykład nie odnaleziono laptopa ze ściśle tajnym kodem słownym. Dopiero niedawno świat dowiedział się...

Zdjęcia na temat: albright madeleine
Wideo na temat: albright madeleine
 • Albright: Polska straciła wielkiego człowieka

  Polska straciła wielkiego człowieka - powiedziała Madeleine Albright, w specjalnej rozmowie z korespondentem RMF FM. Była amerykańska sekretarz stanu przyznała, że jest poruszona śmiercią Lecha Kaczyńskiego i tragedią, jaka rozegrała się niedaleko Soleńska.

 • Albright ze wzruszeniem wspominała polskiego prezydenta

  To tragedia, której nie da się opisać. Zwłaszcza w takim historycznym dla Polaków miejscu - powiedziała Madeleine Albright, w specjalnej rozmowie z korespondentem RMF FM. Była amerykańska sekretarz stanu przyznała, że jest poruszona śmiercią Lecha Kaczyńskiego i tragedią, jaka rozegrała się niedaleko Soleńska.

Dyskusje na temat: albright madeleine