• Informacje na temat:

  album

Artykuły na temat: album
 • Dokument o Młynarskim i nowy album Sama Smitha

  Warszawa bez filmowego make-up'u w nowym filmie Andrzeja Jakimowskiego. Film dokumentalny o Wojciechu Młynarskim. I nowy album Sama Smitha, na który fani muzyka czekali kilka lat. Tak zapowiada się nowy tydzień w kulturze.

 • Nowy tydzień w kulturze: Ekranizacja bestsellerowego kryminału, Emotki i nowy album Pink

  ...​Ekranizacja bestsellerowego norweskiego kryminału z gwiazdorską obsadą. Emotki w kinie. I nowy album Pink. Tak zapowiada się najbliższy tydzień w kulturze.

 • Zaskakująca deklaracja gwiazdora. Zmieni swój wizerunek, jeśli jego album stanie się hitem

  Jared Leto obiecuje, że zgoli brodę. Gwiazdor stawia jednak jeden warunek. Album „America” musi trafić na szczyt listy przebojów w USA.

 • Nowy album Beyonce. Śpiewa o związku z Jayem Z?

  Najnowszy album Beyonce już w sprzedaży! "Lemonade" pojawił się w sobotę serwisie Tidal, którego właścicielem jest mąż gwiazdy Jay Z. Przez 24 godziny portal Tidal miał ekskluzywne prawa do krążka. W poniedziałek album trafił do iTunes.

 • Album z nieznanymi zdjęciami Adolfa Hitlera trafi na aukcję

  Album z nieznanymi dotąd zdjęciami Adolfa Hitlera wystawiony zostanie na aukcji w Wielkiej Brytanii. Niespotykane znalezisko zostało zabrane z jego bunkra w Berlinie w 1945 roku przez brytyjskiego fotografa Edwarda Deana.

 • Nowa edycja albumu Sama Smitha

  Ukazała się nowa edycja debiutanckiego albumu Sama Smitha "In The Lonely Hour: The Drowning Shadows Edition". Wydawnictwo zostało poszerzone o drugą płytę z nowymi, wyjątkowymi utworami.

 • Album nazisty inspiracją dla spektaklu

  Szokujący obraz życia wysoko postawionych oficerów SS w obozie koncentracyjnym. Prapremiera spektaklu "Album Karla Höckera" odbędzie się 21 stycznia w Instytucie Teatralnym w Warszawie.

 • Powstał album upamiętniający Krystynę Bochenek

  Bliscy i znajomi zapamiętali Krystynę Bochenek jako osobę o niespożytej energii, wulkan pomysłów, pełną optymizmu i życzliwości perfekcjonistkę. Życie prywatne i zawodowe zmarłej w katastrofie smoleńskiej dziennikarki i wicemarszałek Senatu prezentuje wydany właśnie album.

 • Album pachnący historią

  Staraniem Stowarzyszenia Miłośników Śląskiej Porcelany i Widokówki w Nakle Śląskim wydany został piękny album pt. Sławięcice na dawnej widokówce 1896-1945.

 • Album dla Gdańska

  W roku 2012 planujemy wydanie albumu i wystawę prac wybranych z czterech edycji konkursu, eksponowaną podczas mistrzostw. ALBUM DLA GDAŃSKA 2008 Jest to pierwszy z planowanej serii dorocznych konkursów fotograficznych organizowanych w Gdańsku przed EURO 2012. W roku 2012 planujemy wydanie albumu i wystawę prac wybranych z czterech edycji konkursu, eksponowaną podczas mistrzostw. Celem konkursu...

Zdjęcia na temat: album
Wideo na temat: album
Dyskusje na temat: album