• Informacje na temat:

  album

Artykuły na temat: album
 • Dokument o Młynarskim i nowy album Sama Smitha

  Warszawa bez filmowego make-up'u w nowym filmie Andrzeja Jakimowskiego. Film dokumentalny o Wojciechu Młynarskim. I nowy album Sama Smitha, na który fani muzyka czekali kilka lat. Tak zapowiada się nowy tydzień w kulturze.

 • Nowy tydzień w kulturze: Ekranizacja bestsellerowego kryminału, Emotki i nowy album Pink

  ...​Ekranizacja bestsellerowego norweskiego kryminału z gwiazdorską obsadą. Emotki w kinie. I nowy album Pink. Tak zapowiada się najbliższy tydzień w kulturze.

 • Nowy album Beyonce. Śpiewa o związku z Jayem Z?

  Najnowszy album Beyonce już w sprzedaży! "Lemonade" pojawił się w sobotę serwisie Tidal, którego właścicielem jest mąż gwiazdy Jay Z. Przez 24 godziny portal Tidal miał ekskluzywne prawa do krążka. W poniedziałek album trafił do iTunes.

 • Album z nieznanymi zdjęciami Adolfa Hitlera trafi na aukcję

  Album z nieznanymi dotąd zdjęciami Adolfa Hitlera wystawiony zostanie na aukcji w Wielkiej Brytanii. Niespotykane znalezisko zostało zabrane z jego bunkra w Berlinie w 1945 roku przez brytyjskiego fotografa Edwarda Deana.

 • Nowa edycja albumu Sama Smitha

  Ukazała się nowa edycja debiutanckiego albumu Sama Smitha "In The Lonely Hour: The Drowning Shadows Edition". Wydawnictwo zostało poszerzone o drugą płytę z nowymi, wyjątkowymi utworami.

 • Album nazisty inspiracją dla spektaklu

  Szokujący obraz życia wysoko postawionych oficerów SS w obozie koncentracyjnym. Prapremiera spektaklu "Album Karla Höckera" odbędzie się 21 stycznia w Instytucie Teatralnym w Warszawie.

 • Powstał album upamiętniający Krystynę Bochenek

  Bliscy i znajomi zapamiętali Krystynę Bochenek jako osobę o niespożytej energii, wulkan pomysłów, pełną optymizmu i życzliwości perfekcjonistkę. Życie prywatne i zawodowe zmarłej w katastrofie smoleńskiej dziennikarki i wicemarszałek Senatu prezentuje wydany właśnie album.

 • Album pachnący historią

  Staraniem Stowarzyszenia Miłośników Śląskiej Porcelany i Widokówki w Nakle Śląskim wydany został piękny album pt. Sławięcice na dawnej widokówce 1896-1945.

 • Album dla Gdańska

  W roku 2012 planujemy wydanie albumu i wystawę prac wybranych z czterech edycji konkursu, eksponowaną podczas mistrzostw. ALBUM DLA GDAŃSKA 2008 Jest to pierwszy z planowanej serii dorocznych konkursów fotograficznych organizowanych w Gdańsku przed EURO 2012. W roku 2012 planujemy wydanie albumu i wystawę prac wybranych z czterech edycji konkursu, eksponowaną podczas mistrzostw. Celem konkursu...

 • Lana Del Rey zapowiada nowy album. Będzie hit?

  Lana Del Rey opublikowała w sieci piosenkę "Homeymoon" zapowiadającą jej nowy album pod tym samym tytułem. Krążek ma się ukazać we wrześniu - dokładna data jego premiery nie jest jeszcze znana.

Zdjęcia na temat: album
Wideo na temat: album
 • Album i czek na cele dobroczynne. Leonardo DiCaprio na audiencji w Watykanie

  Papież Franciszek przyjął na audiencji w Watykanie Leonarda DiCaprio. Popularny hollywoodzki aktor podarował papieżowi album z reprodukcjami dzieł Hieronima Boscha. Wyjaśnił, że jako dziecko miał nad swoim łóżkiem zawieszoną przez jego ojca reprodukcję obrazu malarza przedstawiającego Ziemię. 41-letni aktor zaangażowany jest w działalność na rzecz obrony środowiska, szczególnie bliską papieżowi

 • "Skąd ta siła" to tytuł debiutanckiego albumu zespołu Endopower

  "Skąd ta siła" to tytuł debiutanckiego albumu zespołu Endopower

 • Internauci przerabiają okładkę najnowszego albumu Madonny

  Internauci przerabiają okładkę najnowszego albumu Madonny. Królowa popu przyspieszyła wydanie 6 utworów po tym, jak do sieci wyciekły piosenki z albumu "Rebel Heart", którego premiera zaplanowana była na marzec 2015 roku. Na okładce krążka twarz brytyjskiej piosenkarki jest ciasno spętana sznurkiem z tworzywa sztucznego. Na kreatywną odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać.

Dyskusje na temat: album