• Informacje na temat:

  aleksander dobry

Artykuły na temat: aleksander dobry
 • Aleksander Smolar: Zjednoczenie opozycji pod sztandarem KOD jest nieuchronne

  ..."Jedyny człowiek, którego widzę w roli potencjalnego lidera opozycji, to Władysław Frasyniuk" - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM, szef Fundacji Batorego, Aleksander Smolar. Jego zdaniem, Frasyniuk "jako jedyny na marszu KOD-u potrafił mówić jak przywódca wiecowy". Politolog uważa, że jedyną rzeczą, której obawia się PiS jest Komitet Obrony Demokracji. Ocenia, że zjednoczenie się opozycji pod...

 • Aleksander Doba już myśli o kolejnej wyprawie. "Życie jest pełne niespodzianek"

  ..."Start honorowy już był. Teraz będzie start ostry"- mówi Aleksander Doba, podróżnik z Polski, który musiał przerwać swoją wyprawę kajakiem z Nowego Jorku do Lizbony. Pan Aleksander już planuje kolejną podróż. Wyruszy w maju 2017 roku. Do Portugalii chce dotrzeć w dniu swoich 71. urodzin na początku września.

 • Polski dziennikarz Aleksander Orłow po prawie pięciu latach opuścił ukraiński areszt

  Aleksander Orłow - polski dziennikarz śledczy, który pisał o korupcji w Odessie - po prawie pięciu latach opuścił areszt. O decyzji ukraińskiego sądu poinformowała Fundacja Otwarty Dialog. Orłow w 2011 roku został aresztowany pod zarzutem zabójstwa; będzie odpowiadał z wolnej stopy.

 • Aleksander Smolar: Zjednoczenie opozycji pod sztandarem KOD jest nieuchronne. Frasyniuk na lidera

  ..."Jedyny człowiek, którego widzę w roli potencjalnego lidera opozycji, to Władysław Frasyniuk" - mówi, gość Kontrwywiadu RMF FM, szef Fundacji Batorego Aleksander Smolar. Jego zdaniem Frasyniuk "jako jedyny na marszu KOD-u potrafił mówić jak przywódca wiecowy". Dodaje, że to, co mówił były opozycjonista było "i śmieszne i miało uwodzącą formę, czułość i bezpośredniość". Politolog uważa, że jedyną...

 • Aleksander Doba szykuje się do kolejnej wyprawy. "Na tamtej trasie jeszcze nikt tego nie zrobił"

  ..."Wybrałem termin najmniej niekorzystny. Wszyscy pytają: a czemu nie popłynę w korzystnym? Nie ma korzystnego na tej trasie, bo chcę przepłynąć z kontynentu Ameryki Północnej do Europy, czyli z Nowego Jorku do Lizbony, do stolicy Portugalii" - mówi w rozmowie z reporterką RMF FM Anetą Łuczkowską Aleksander Doba, podróżnik, który na kajaku po raz kolejny planuje przepłynąć Atlantyk.

 • Dobry Lech i zły Jarosław

  ...państwa jest marnowany i roztrwaniany przez Jarosława Kaczyńskiego, który sprzeniewierza się wzniosłym ideałom głoszonym przez brata. Ostatnio ze zdumieniem przecierałem oczy i uszy, kiedy Aleksander...

 • Na dwa dni przed wyborami prezydenckimi gość Barbary Górskiej z RMF FM, Aleksander Kwaśniewski opowiada o swojej pięcioletniej prezydenturze i programie wyborczym.

 • ​Aleksander Kwaśniewski chwali Beatę Szydło

  Były prezydent Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z "Rzeczpospolitą" docenia pragmatyzm Beaty Szydło, ale krytykuje partię rządzącą za obsesję na punkcie Donalda Tuska.

 • Kłopoty Polaka na Atlantyku. Aleksander Doba dryfuje i czeka na pomoc

  Aleksander Dobra - słynny kajakarz z Polic, który chce przepłynąć Atlantyk z Ameryki do Europy - dryfuje i czeka na pomoc, którą starają się zorganizować jego przyjaciele. Kontynuuje rejs do Lizbony, ale sytuacja jest poważna.

 • Dobry występ Talli

  ...debiutujący w barwach Miedzi arcymistrz Mirosław Grabarczyk. Przegrał on z Michałem Olszewskim. Nasz trzeci szachista Aleksander Dobrowolski zremisował z Oskarem Wieczorkiem. W pozostałych grach Kacper Piorun wygrał z Klaudiuszem Urbanem, a Aleksander Sulypa zremisował z Władimirem Siergiejewem, Druga runda turnieju rozpocznie się w piątek o godz. 15. Partie rozgrywane są w legnickim hotelu Qubus. J.

Wideo na temat: aleksander dobry
 • "Wszyscy górnicy żyją, cała dziewiętnastka. Najpierw odnaleziono piętnastu, ale ostatecznie całą dziewiętnastkę. Są z nimi lekarze. Stanu zdrowia poszczególnych osob nie znamy, ale generalnie jest dobry" - informował po godzinie 5 nad ranem wojewoda dolnośląski Aleksander Skorupa.

 • Smolar: Odejście Sikorskiego jest niebezpieczne. Schetyna do rządu

  "To, że obecny szef MSZ, Radosław Sikorski ma zostać marszałkiem Sejmu, to nie jest plotka" - zapewnia szef Fundacji im. Stefana Batorego Aleksander Smolar w Kontrwywiadzie RMF FM. "O tym się mówi(...) następcę Sikorskiego. "Rostowski to nie jest dobra propozycja" - mówi gość RMF FM. Aleksander Smolar jest zwolennikiem wejścia do rządu Grzegorza Schetyny. "Jeżeli Kopacz chce rozbroić bombę

 • ​Kwaśniewski: Euromajdan zmienił prezesa PiS

  "Ukraina to jeden z nielicznych tematów, dla których w Polsce panuje ponadpartyjne porozumienie" - mówi o wspólnych wystąpieniach w Kijowie prezesa PiS i europosłów PO Aleksander Kwaśniewski odpowiadając na pytania słuchaczy RMF FM. "Mnie cieszy jednak to, że na Majdanie widziałem euroentuzjastycznego Jarosława Kaczyńskiego. Traktuje to jako nadzieję. Do tej pory przez PiS brnął w rosnący

Dyskusje na temat: aleksander dobry