• Informacje na temat:

  aleksander kamiński

Artykuły na temat: aleksander kamiński
 • Aleksander Kamiński - pisarz, pedagog, działacz harcerski. Urodził się 28 I 1903 r. w Warszawie. Ważne miejsce w biografii Aleksandra Kamińskiego zajmuje działalność harcerska. W wieku 15 lat wstąpił do drużyny skautowej. Przez całe życie był związany z ZHP, uzyskując kolejne stopnie.

 • Aleksander Doba zakończył III Wyprawę Transatlantycką!

  Aleksander Doba, który 7 maja wystartował z zatoki Sandy Hook w Nowym Jorku kajakiem "Olo", w niedzielę wyszedł na ląd we francuskim Le Conquet. To trzecia transatlantycka wyprawa blisko 71-letniego podróżnika.

 • ​Mariusz Kamiński przedstawi założenia ustawy o jawności życia publicznego

  Założenia ustawy o jawności życia publicznego przedstawią w poniedziałek na konferencji prasowej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński i jego zastępca Maciej Wąsik. Ustawa ma zmienić polskie prawo antykorupcyjne.

 • Kwaśniewska: Popełniłam błąd, obwiniając Kamińskiego

  Popełniłam błąd, obwiniając Mariusza Kamińskiego za incydent w Paryżu - napisała w wydanym dzisiaj oświadczeniu Jolanta Kwaśniewska. Wczoraj ona i jej mąż, były prezydent Aleksander Kwaśniewski, wydali wspólny komunikat, w którym twierdzili m.in., że Kamiński w latach 90., podczas ich oficjalnej wizyty w Paryżu, nasłał na nich "bojówki Ligi Republikańskiej, które ich zaatakowały".

 • Aleksander Doba uratowany. Słynny kajakarz kontynuuje rejs do Lizbony

  Słynny kajakarz z Polski Aleksander Doba - uratowany. Od kilku dni z uszkodzonym sterem dryfował po oceanie. Jak informuje nasz amerykański korespondent Paweł Żuchowski, Polak kontynuuje już rejs do Lizbony.

 • Kłopoty Polaka na Atlantyku. Aleksander Doba dryfuje i czeka na pomoc

  Aleksander Dobra - słynny kajakarz z Polic, który chce przepłynąć Atlantyk z Ameryki do Europy - dryfuje i czeka na pomoc, którą starają się zorganizować jego przyjaciele. Kontynuuje rejs do Lizbony, ale sytuacja jest poważna.

 • Aleksander Doba już na Atlantyku. Nadchodzi niebezpieczny sztorm

  Z silnym wschodnim wiatrem zmaga się na Atlantyku kajakarz Aleksander Doba. Nie wiadomo, czy samotnej wyprawy przez ocean nie będzie musiał zaczynać jeszcze raz – poinformował jego sztab.

 • Aleksander Doba ponownie wyruszył w rejs przez Atlantyk

  Aleksander Doba znów na Atlantyku. Kajakarzowi po 5 dniach przymusowego postoju, spowodowanego niekorzystnym wiatrem i zbliżającym się sztormem, udało się wpłynąć na pełne morze.

 • Aleksander Doba na półmetku wyprawy. "Druga połowa może być trudniejsza"

  ...​Aleksander Doba jest na półmetku swojej kajakowej wyprawy z Ameryki do Europy. Słynny kajakarz z Polic minął połowę zaplanowanej trasy. Nasz amerykański korespondent Paweł Żuchowski spotkał się z Piotrem Chmielińskim, koordynatorem medialnym tej wyprawy, który zastrzegł, że druga część eskapady może być zdecydowanie trudniejsza.

 • Aleksander Doba: Kręcę się w kółko, jak w Trójkącie Bermudzkim

  ..."Frustracja narasta, ale nie poddaję się" - przyznał Aleksander Doba. 70-letni kajakarz kontynuuje swoją trzecią transatlantycką wyprawę, którą rozpoczął w połowie maja. "Kręcę się w kółko, jak w Trójkącie Bermudzkim, i ciągle w Zatoce Nowojorskiej" - podkreślił.

Wideo na temat: aleksander kamiński
 • Kamiński: Prawdziwym zagrożeniem dla Tuska jest Aleksander Kwaśniewski

  „Widzę rosnącą aktywność Aleksandra Kwaśniewskiego. Coś się szykuje. Zagrożeniem dla PO nie jest PiS, zagrożeniem jest Kwaśniewski. Silniejsza lewica może zanegować legitymację PO jako tej partii, która broni Polski przed PiS-em” - mówi europoseł Michał Kamiński, gość Kontrwywiadu RMF FM.

Dyskusje na temat: aleksander kamiński