• Informacje na temat:

  aleksander vi

Artykuły na temat: aleksander vi
 • Aleksandra Wielkiego pogrzebano żywcem?

  ...oznak rozkładu. Starożytni Grecy widzieli w tym potwierdzenie, że Aleksander Wielki był bogiem - mój artykuł po raz pierwszy wskazuje realne wyjaśnienie  - podkreśla dr Hall.  Zachowane przekazy wskazują(...) i dyskusję na ten temat, być może nawet doprowadzić do zmian w podręcznikach, twierdząc, że Aleksander Wielki zmarł w istocie sześć dni później, niż przypuszczano. To może być najsłynniejszy przypadek...

 • Aleksander Ceferin ponownie szefem UEFA

  Aleksander Ceferin został wybrany na prezydenta Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA) na kolejne cztery lata. Słoweniec pełni tę funkcję od września 2016 roku, kiedy zastąpił Francuza Michela Platiniego. Na kongresie w Rzymie Ceferin był jedynym kandydatem.

 • Zmarł profesor Aleksander Koj

  W wieku 81 lat zmarł prof. Aleksander Koj, wybitny profesor nauk przyrodniczych, biolog i biochemik, trzykrotny rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczony odszedł w czwartek 29 grudnia – poinformował UJ.

 • Aleksander Śliwka: Przed nami najważniejsze mecze miesiąca

  ..."To będą dla nas najważniejsze mecze w tym miesiącu" – mówi przyjmujący ZAKSY Kędzierzyn-Koźle Aleksander Śliwka. Wieczorem polski zespół zagra w Lidze Mistrzów z włoskim Azimutem Modena. W sobotę ZAKSA zmierzy się z kolei ze Skrą Bełchatów w ligowym pojedynku. Siatkarze z Kędzierzyna-Koźla prowadzą w tabeli krajowej ligi z kompletem zwycięstw.

 • Aleksander Kwaśniewski: ​Są granice robienia z ludzi bałwanów

  ...- Referendum konstytucyjne to skandal i absurd - mówi "Przeglądowi" były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

 • Sąd: Aleksander L. ma zostać doprowadzony do aresztu

  Sąd wydał nakaz doprowadzenia do aresztu byłego oficera WSI Aleksandra L. - poinformowała w piątek PAP sekcja prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie. Aleksander L. został skazany na 4 lata więzienia i ponad 54 tys. zł grzywny za płatną protekcję przy weryfikacji oficera tych Służb.

 • Putin odsłonił na Krymie pomnik cara Aleksandra III

  ...propaganda Kremla przypisuje Putinowi ustabilizowanie kraju. Putin podkreślił, że choć Aleksander III nazywany był "czyniącym pokój" (ros. mirotworiec), ponieważ w latach jego panowania (1881-94) nie...

 • ​Aleksander Kwaśniewski chwali Beatę Szydło

  Były prezydent Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z "Rzeczpospolitą" docenia pragmatyzm Beaty Szydło, ale krytykuje partię rządzącą za obsesję na punkcie Donalda Tuska.

 • Aleksander Doba chwilowo wstrzymał swoją podróż

  Aleksander Doba, który wczoraj wyruszył w swoją podróż z Nowego Jorku do Lizbony, chwilowo ją wstrzymał. Kajakarz przerwał podróż ze względu na ostrzeżenie przed sztormem.

 • Aleksander Doba przerwał samotną wyprawę przez Atlantyk

  Aleksander Doba po raz trzeci chciał samotnie przepłynąć Atlantyk, ale już na początku wyprawy napotkał na trudności. Przerwał rejs z powodu załamania pogody, ale być może będzie go kontynuował.

Zdjęcia na temat: aleksander vi
Wideo na temat: aleksander vi
Dyskusje na temat: aleksander vi