• Informacje na temat:

  aleksander vi

Artykuły na temat: aleksander vi
 • Zmarł profesor Aleksander Koj

  W wieku 81 lat zmarł prof. Aleksander Koj, wybitny profesor nauk przyrodniczych, biolog i biochemik, trzykrotny rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczony odszedł w czwartek 29 grudnia – poinformował UJ.

 • Sąd: Aleksander L. ma zostać doprowadzony do aresztu

  Sąd wydał nakaz doprowadzenia do aresztu byłego oficera WSI Aleksandra L. - poinformowała w piątek PAP sekcja prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie. Aleksander L. został skazany na 4 lata więzienia i ponad 54 tys. zł grzywny za płatną protekcję przy weryfikacji oficera tych Służb.

 • Putin odsłonił na Krymie pomnik cara Aleksandra III

  ...propaganda Kremla przypisuje Putinowi ustabilizowanie kraju. Putin podkreślił, że choć Aleksander III nazywany był "czyniącym pokój" (ros. mirotworiec), ponieważ w latach jego panowania (1881-94) nie...

 • ​Aleksander Kwaśniewski chwali Beatę Szydło

  Były prezydent Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z "Rzeczpospolitą" docenia pragmatyzm Beaty Szydło, ale krytykuje partię rządzącą za obsesję na punkcie Donalda Tuska.

 • Aleksander Doba chwilowo wstrzymał swoją podróż

  Aleksander Doba, który wczoraj wyruszył w swoją podróż z Nowego Jorku do Lizbony, chwilowo ją wstrzymał. Kajakarz przerwał podróż ze względu na ostrzeżenie przed sztormem.

 • Aleksander Doba przerwał samotną wyprawę przez Atlantyk

  Aleksander Doba po raz trzeci chciał samotnie przepłynąć Atlantyk, ale już na początku wyprawy napotkał na trudności. Przerwał rejs z powodu załamania pogody, ale być może będzie go kontynuował.

 • Aleksander Doba zakończył III Wyprawę Transatlantycką!

  Aleksander Doba, który 7 maja wystartował z zatoki Sandy Hook w Nowym Jorku kajakiem "Olo", w niedzielę wyszedł na ląd we francuskim Le Conquet. To trzecia transatlantycka wyprawa blisko 71-letniego podróżnika.

 • Aleksander Kwaśniewski: Straszliwa małostkowość Jarosława Kaczyńskiego

  Były prezydent Aleksander Kwaśniewski skomentował w TVN24 m.in. kryzys parlamentarny, proponowane zmiany w ordynacji wyborczej do samorządów czy brak poparcia dla Donalda Tuska ze strony polskiego rządu.

 • Aleksander Ceferin nowym prezydentem UEFA

  Słoweniec Aleksander Ceferin został nowym prezydentem Europejskiej Unii Piłkarskiej. W wyborach, które przeprowadzono w Atenach, zdecydowanie pokonał Holendra Michaela van der Praaga stosunkiem głosów 42:13.

 • W wieku 81 lat, po ciężkiej chorobie, zmarł we wtorek Aleksander Kaszowski - jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, współzałożyciel Bractwa Kaphornowców, wielokrotny laureat nagrody Rejs Roku, autor licznych książek żeglarskich.

Zdjęcia na temat: aleksander vi
Wideo na temat: aleksander vi
Dyskusje na temat: aleksander vi