• Informacje na temat:

  alfa

Artykuły na temat: alfa
 • Powrót samca alfa

  ...alfa i wybić z głowy wewnątrzpartyjnym konkurentom myśli o zmianie przewodniczącego, a pozostałym ugrupowaniom opozycji (zwłaszcza Nowoczesnej) marzenia o zdystansowaniu Platformy Obywatelskiej. I to mu...

 • ŚDM: Wprowadzono stopień alarmowy ALFA

  Premier Beata Szydło podpisała zarządzenie w sprawie wprowadzenia na terenie całego kraju stopnia alarmowego ALFA w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży - poinformował w środę rzecznik rządu Rafał Bochenek.

 • Nie żyje Mihaly "Michu" Meszaros. Odtwórca roli Alfa

  Nie żyje Mihaly "Michu" Meszaros. Aktor wcielał się w latach 80. w rolę Alfa - bohatera popularnego amerykańskiego serialu.

 • Zbankrutowało biuro podróży Alfa Star

  Biuro podróży Alfa Star zbankrutowało. W oświadczeniu zamieszczonym na stronie głównej biura napisano, że "Alfa Star S.A. w związku z utratą płynności finansowej zmuszony jest do zaprzestania realizowania, jak i dalszej sprzedaży oferty turystycznej".

 • Wprowadzono stopień alarmowy ALFA w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży

  ...​Premier Beata Szydło podpisała zarządzenie ws. wprowadzenia na terenie całego kraju stopnia alarmowego ALFA w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek.

 • Trzy foki na Helu w ciąży. Ojcem lokalny samiec alfa

  Wszystkie trzy dorosłe podopieczne helskiego fokarium w są w ciąży. Ojcem jest najprawdopodobniej Bubas – lokalny samiec alfa. Naukowcy cieszą się tym bardziej, że w mijającym roku zginęło wiele foczych dzieci.

 • Zaskoczenie po bankructwie biura podróży Alfa Star

  To było jedno z największych biur podróży w kraju, a jego upadłość zaskakuje. Tak ogłoszenie przez Alfa Star zaprzestania realizowania i sprzedawania wycieczek komentuje prezes Polskiej Izby Turystyki.

 • Upadłość Alfa Star. Klienci nie stracą pieniędzy

  Turyści oszukani przez biuro Alfa Star nie stracą swoich pieniędzy. Grupa, która do wczoraj musiała złożyć roszczenia w urzędzie marszałkowskim zrobiła to w ostatniej chwili - dowiedział się reporter RMF FM Mariusz Piekarski.

 • Egipt: Klienci Alfa Star wyrzuceni z hoteli

  Prawie dwustuosobowa grupa turystów z Hurghady w Egipcie jest już w drodze na lotnisko. To klienci biura-bankruta Alfa Star. Konieczna była interwencja MSZ i polskiego konsula, aby mogli opuścić hotel i wrócić do kraju - ustalił reporter RMF FM Mariusz Piekarski. Egipcjanie w hotelach wręcz aresztowali Polaków.

 • Egipt: Klienci Alfa Star wyrzuceni z hoteli

  Prawie dwustuosobowa grupa turystów z Hurghady w Egipcie jest już w drodze na lotnisko. To klienci biura-bankruta Alfa Star. Konieczna była interwencja MSZ i polskiego konsula, aby mogli opuścić hotel i wrócić do kraju - ustalił reporter RMF FM Mariusz Piekarski. Egipcjanie w hotelach wręcz aresztowali Polaków.

Zdjęcia na temat: alfa
Wideo na temat: alfa
 • Nowa Alfa Romeo Giulietta – kwintesencja włoskiego stylu

  Nowa, odmieniona Giulietta i sportowy model 4C to największe premiery Alfa Romeo na 65. targach motoryzacyjnych we Frankfurcie. Giulietta wyróżnia się atrakcyjną, dynamiczną stylistyką i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, a także świetnym prowadzeniem i dobrymi silnikami. Z kolei 4C to majstersztyk inżynierii i powrót Alfa Romeo do budowania super lekkich samochodów - mówi Rafał Grzanecki

 • Czuwanie i modlitwy przed szpitalem, w którym przebywa Alfie Evans

  Czuwanie i modlitwy przed szpitalem, w którym przebywa Alfie Evans

 • Miller: Tusk musi udowodnić, że nadal jest samcem alfa

  „Dziś w PO jest o jednego samca alfa za dużo. W sporze z Gowinem ucierpiała pozycja Donalda Tuska. Premier zrobi wszystko, żeby dać opinii publicznej sygnał, kto w tym rządzie jest samcem alfa” - uważa gość Przesłuchania w RMF FM, były premier Leszek Miller.