• Informacje na temat:

  alfa

Artykuły na temat: alfa
 • Powrót samca alfa

  ...alfa i wybić z głowy wewnątrzpartyjnym konkurentom myśli o zmianie przewodniczącego, a pozostałym ugrupowaniom opozycji (zwłaszcza Nowoczesnej) marzenia o zdystansowaniu Platformy Obywatelskiej. I to mu...

 • ​Warszawa: Od poniedziałku pierwszy stopień alarmowy ALFA

  Premier podpisał zarządzenie wprowadzające w Warszawie pierwszy stopień alarmowy ALFA od 11 do15 lutego w związku z organizacją konferencji bliskowschodniej - poinformował w czwartek po południu na Twitterze zastępca dyrektora RCB Grzegorz Świszcz.

 • Szczyt bliskowschodni: W Warszawie zostanie wprowadzony stopień alarmowy ALFA

  Stopień alarmowy ALFA zostanie wprowadzony na terenie Warszawy w związku z przyszłotygodniowym szczytem bliskowschodnim. Będzie obowiązywał od poniedziałku do piątku. Jak dowiedzieli się nasi reporterzy, taką decyzję podjął premier.

 • ŚDM: Wprowadzono stopień alarmowy ALFA

  Premier Beata Szydło podpisała zarządzenie w sprawie wprowadzenia na terenie całego kraju stopnia alarmowego ALFA w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży - poinformował w środę rzecznik rządu Rafał Bochenek.

 • Warszawa: Konferencja bliskowschodnia – zmiany w ruchu, stopień alarmowy ALFA

  ...13-14 lutego w Warszawie odbędzie się międzynarodowe spotkanie ministrów poświęcone bezpieczeństwu na Bliskim Wschodzie. Organizacja tego wydarzenia wiąże się ze zmianami w ruchu i parkowaniu w stolicy. Premier Mateusz Morawiecki wprowadził w mieście pierwszy stopień alarmowy ALFA.

 • Jakubiak: Prawica to stajnia pełna ogierów. Sami liderzy, samce alfa

  ..."Na prawicy mamy do czynienia ze stajnią pełną ogierów (…). Tak naprawdę powiem, że ciężko jest, to są sami liderzy. Samce alfa. Ciężko jest mówić o tym, że da się ich przy jednym stole posadzić i uznać, że jeden jest najważniejszy, a inni mniej ważni" - tak o tym, co przeszkadza w zjednoczeniu ugrupowań prawicowych powiedział w Porannej rozmowie w RMF FM Marek Jakubiak.

 • Nie żyje Mihaly "Michu" Meszaros. Odtwórca roli Alfa

  Nie żyje Mihaly "Michu" Meszaros. Aktor wcielał się w latach 80. w rolę Alfa - bohatera popularnego amerykańskiego serialu.

 • Zbankrutowało biuro podróży Alfa Star

  Biuro podróży Alfa Star zbankrutowało. W oświadczeniu zamieszczonym na stronie głównej biura napisano, że "Alfa Star S.A. w związku z utratą płynności finansowej zmuszony jest do zaprzestania realizowania, jak i dalszej sprzedaży oferty turystycznej".

 • Wprowadzono stopień alarmowy ALFA w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży

  ...​Premier Beata Szydło podpisała zarządzenie ws. wprowadzenia na terenie całego kraju stopnia alarmowego ALFA w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek.

 • Trzy foki na Helu w ciąży. Ojcem lokalny samiec alfa

  Wszystkie trzy dorosłe podopieczne helskiego fokarium w są w ciąży. Ojcem jest najprawdopodobniej Bubas – lokalny samiec alfa. Naukowcy cieszą się tym bardziej, że w mijającym roku zginęło wiele foczych dzieci.

Zdjęcia na temat: alfa
Wideo na temat: alfa