• Informacje na temat:

  allah

Artykuły na temat: allah
 • Król opisany jak Allah. Dziennikarz ukarany

  Król Arabii Saudyjskiej Salman ibn Abd al-Aziz as-Saud nakazał zawiesić w obowiązkach dziennikarza, który scharakteryzował monarchę używając określeń przysługujących samemu Allahowi - podały w niedzielę saudyjskie media.

 • Nie żyje były prezydent Jemenu Ali Abd Allah Salah; zginął w walkach z szyickimi rebeliantami Huti - podała w poniedziałek telewizja al-Arabija, powołując się na źródła w partii polityka.

 • Wyrok 30 lat więzienia. "Allah sprawuje kontrolę"

  Christopher Cornell miał zamiar zaatakować Kapitol w dniu, kiedy prezydent Barack Obama wygłaszał tam doroczne orędzie o stanie państwa. W czasie procesu przyznał się do szeregu zarzutów, w tym wspierania zagranicznej organizacji terrorystycznej. Opuszczając w poniedziałek salę sądu federalnego w Cincinnati powiedział: "To Allah sprawuje kontrolę, a nie ten sędzia". Cornell badał budowę bomb...

 • Atak nożownika na granicy hiszpańsko-marokańskiej. Napastnik krzyczał "Allah akbar"

  ...​Atak nożownika na granicy hiszpańsko-marokańskiej. W Melilli policjant został ugodzony nożem przez mężczyznę, który krzyczał "Allah akbar".

 • Ojciec zamachowca z Orlando: Allah sam ukarze homoseksualistów

  ...- Allah sam ukarze homoseksualistów. To nie jest zadanie dla sług bożych - powiedział Seddique Mateen, ojciec zamachowca z Orlando w rozmowie z "The Washington Post".

 • Toronto: Zaatakował żołnierzy bo tak "kazał mu Allah"

  ...​Mężczyzna, który w poniedziałek zaatakował nożem dwóch kanadyjskich żołnierzy, miał powiedzieć, że zrobił to z rozkazu Allaha. Do zdarzenia doszło w urzędzie rekrutującym do armii w Toronto - informuje AFP.

 • Zdewastował samochód, pisząc na masce "Allah Akbar". Został zatrzymany

  Stołeczna policja zatrzymała mężczyznę, który w Warszawie zdewastował samochód, pisząc na masce "Allah Akbar" - ustalił reporter RMF FM. To 30-latek, bardzo dobrze znany policji. Był wcześniej notowany między innymi za rozboje, a także za uszkodzenie mienia.

 • RMF FM: Zdewastował samochód. Na masce napisał "Allah Akbar"

  ...​Stołeczna policja zatrzymała mężczyznę, który w Warszawie zdewastował samochód, pisząc na masce "Allah Akbar" - ustalił reporter radia RMF FM. To 30-latek, bardzo dobrze znany policji. Był wcześniej notowany między innymi za rozboje, a także za uszkodzenie mienia.

 • Atak na policjanta na lotnisku w USA. Świadkowie: napastnik krzyczał "Allah Akbar"

  Atak na policjanta, do którego doszło na międzynarodowym lotnisku w mieście Flint w amerykańskim stanie Michigan, mógł mieć podłoże terrorystyczne - podała agencja AP, powołując się na źródła w organach ścigania. Badane są relacje świadków, którzy twierdzą, że napastnik krzyczał "Allah Akbar - Bóg jest wielki".

 • Bruksela: Napastnik z maczetą zaatakował patrol wojskowy. "Krzyczał Allah akbar"

  Do zdarzenia doszło w centrum Brukseli. Nie jest jasne, czy była to próba zamachu terrorystycznego.  Napastnik miał krzyczeć podczas ataku "Allah akbar". Reuters informuje, że napastnikiem był 30-letni Somalijczyk. Policja otoczyła miejsce incydentu kordonem.  Według wstępnych raportów żołnierze nie są ciężko ranni - pisze "The Mirror". (mal)

Zdjęcia na temat: allah
Wideo na temat: allah