• Informacje na temat:

  allen woody

Artykuły na temat: allen woody
 • Woody Allen nakręci serial telewizyjny

  Woody Allen nakręci serial telewizyjny dla Amazon Studios - poinformowała amerykańska wytwórnia. Serial - pierwszy w karierze legendarnego reżysera - będzie dostępny w wybranych krajach w serwisie streamingowym Prime Instant Video. Premiera w 2016 roku.

 • Woody Allen o sprawie Weinsteina: Boję się polowania na każdego, kto mrugnie do kobiety

  Woody Allen wyraża smutek z powodu seksskandalu, jaki wybuchł w Hollywood. Chodzi o sprawę słynnego producenta Harveya Weinsteina, który miał molestować wiele aktorek. Reżyser wyraził obawę, że teraz w Hollywood rozpocznie się "polowanie na czarownice", a na cenzurowanym będzie "każdy facet, który mrugnie do kobiety".

 • Woody Allen kończy 80 lat. I kręci serial

  Kultowy amerykański reżyser, aktor i komik Woody Allen kończy dzisiaj 80 lat. Choć do tego pory nakręcił blisko 50 filmów, to nie zwalnia tempa. Aktualnie przygotowuje serial dla Amazon Studios.

 • Woody Allen w Kongresowej

  W warszawskiej Sali Kongresowej odbędzie się koncert formacji Woody Allen and his New Orleans Jazz Band. Będzie to pierwsza wizyta znanego reżysera w Polsce.

 • Woody Allen zagra w Polsce

  Woody Allen And His New Orleans Jazz Band na jedynym koncercie w Polsce. Zespół wystąpi 28 grudnia w warszawskiej Sali Kongresowej.

 • Pełną absurdalnego humoru i głębokiej refleksji sztukę "Bóg" Woody Allena w reżyserii Grzegorza Kempinsky'ego wystawi zespół Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Premiera spektaklu w piątek.

 • Woody Allen wystąpi w Katowicach

  Słynny reżyser, a także jazzman-klarnecista Woody Allen wystąpi w marcu ze swoją formacją New Orleans Jazz Band w Centrum Kultury Katowice. Organizatorem koncertu jest katowickiego biuro koordynujące starania tego miasta o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

 • Woody Allen już dziś w Katowicach

  Słynny amerykański reżyser Woody Allen przyleci dziś do Katowic, by wieczorem wystąpić z jedynym w Polsce koncertem. Allen - miłośnik jazzu - od lat gra na klarnecie ze swoim zespołem New Orleans Jazz Band; stale występują w jednym z nowojorskich klubów.

 • ​Woody Allen: Nie molestowałem swojej córki

  Woody Allen ponownie zaprzeczył oskarżeniu swej przybranej córki Dylan Farrow, że molestował ją seksualnie gdy miała 7 lat. W liście otwartym, opublikowanym na stronie internetowej dziennika "New York Times", słynny reżyser podkreślił, że zarzut ten sfabrykowała jej matka, a jego była partnerka, aktorka Mia Farrow.

 • Woody Allen podał do sądu Jean Doumanian, byłą przyjaciółkę i producentkę kilku jego filmów. Twórca twierdzi, że Doumanian podstępnie pozbawiła go wpływów z rozpowszechniania ostatnich ośmiu obrazów, które wspólnie zrealizowali.

Zdjęcia na temat: allen woody
Wideo na temat: allen woody
 • Światowej sławy twórcy mówią o Szymborskiej

  "Wiele jej wierszy miało wpływ na mnie" - mówił o Wisławie Szymborskiej Woody Allen. Umberto Eco stwierdził, że Szymborska pisze o rzeczach najważniejszych. Noblistka inspirowała wielu twórców światowej sławy.

 • Woody Allen: Klarnet to moje hobby

  Amerykański reżyser filmowy Woody Allen powiedział, że gra na klarnecie jest jego hobby, a nie profesjonalnym zajęciem. Dodał jednak, że sława, którą przyniosło mu kino, przyciąga tłumy na jego koncerty. Woody Allen zagrał w Katowicach koncert jazzowy wraz ze swoim zespołem New Orleans Jazz Band.