• Informacje na temat:

  alter

Artykuły na temat: alter
 • Jarosław Gowin. Druga rzecz to fakt, że ugrupowanie to próbuje być alter ego PiS-u: "My jesteśmy takim samym PiS-em, tylko bardziej estetycznym i skuteczniejszym". Jak pokazują ostatnie lata, na różnicach estetycznych nie da rady w Polsce zbudować formacji politycznej. Tak niegdyś Marek Borowski próbował budować alternatywę dla SLD, tak Paweł Piskorski z Andrzejem Olechowskim - alternatywę dla PO...

 • USA: Nie żyje urodzony w Polsce świadek Holocaustu

  ...92-letni Alter Wiener urodził się w Polsce i przebywał w trzech obozach koncentracyjnych. Po wojnie zamieszkał w Stanach Zjednoczonych. We wtorek został śmiertelnie potrącony przez samochód.

 • Ci, którzy ucierpieli w wypadkach i kolizjach drogowych nie będą już osamotnieni w walce o odszkodowania z firmami ubezpieczeniowymi. Ofiarom wypadków pomoże stowarzyszenie "Alter Ego", które chce otworzyć w każdym mieście wojewódzkim swój punkt konsultacyjny. Będzie w nim można zasięgnąć między innymi porady prawnej. Wiadomości RMF FM 08:45

 • Fani opłakują Davida Bowiego

  Od poniedziałku fani Davida Bowiego gromadzą się pod muralem przedstawiającym artystę w kreacji Ziggy'ego Stardusta, jednego z jego licznych alter ego. W dzielnicy południowego Londynu - Brixton, z której pochodził piosenkarz, Brytyjczycy składają kwiaty, zdjęcia i wiersze. Odśpiewali też jeden z utworów muzyka.

 • Skinny Patrini w Szczecinie

  Szczeciński klub Alter Ego zaprasza 13 lutego na koncert duetu Skinny Patrini. Niektórzy twierdzą, iż nie ma na polskiej scenie muzyki alternatywnej drugiego tak ekscentrycznego zespołu... Czy to prawda? Warto sprawdzić!

 • Prince gwiazdą Heineken Open'er Festival

  Wybitny wokalista i gitarzysta Prince wystąpi 2 lipca podczas Heineken Open'er Festival w Gdyni. Agencja Alter Art poinformowała, że jest to jedyny potwierdzony obecnie koncert artysty w Europie.

 • Gwiazdy na Ursynaliach 2011 w stolicy

  Korn, Guano Apes, Simple Plan, czy Alter Bridge - to tylko niektóre gwiazdy występujące na tegorocznych Ursynaliach. W sumie w ciągu trzech dni rozpoczynających się dziś juwenaliów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie wystąpi ponad 50 artystów.

 • Cirque du Soleil już od czwartku w Gdańsku!

  Teatralna grupa z Kanady wystąpi w dniach 19 - 22 stycznia 2012 w Ergo Arenie w Gdańsku ze swoim sztandarowym przedstawieniem Saltimbanco. Organizatorem wydarzenia jest firma Alter Art.

 • Cirque du Soleil niebawem wystąpi w Polsce

  Teatralna grupa z Kanady wystąpi w dniach 19 - 22 stycznia 2012 w Ergo Arenie w Gdańsku ze swoim sztandarowym przedstawieniem Saltimbanco. Organizatorem wydarzenia jest firma Alter Art.

 • Czas gwiazd w Krakowie

  Chcemy zorganizować największy festiwal muzyki popowej w tej części Europy - mówi Mikołaj Ziółkowski, szef agencji Alter Art. Już w piątek rusza druga odsłona Coke Live Music Festival.

Zdjęcia na temat: alter
Wideo na temat: alter
Dyskusje na temat: alter