• Informacje na temat:

  andriejew

Artykuły na temat: andriejew
 • Andriejew: Pretensje do zachowania Rosji ws. katastrofy TU-154M są bezpodstawne

  Ambasador Rosji w Polsce Siergiej Andriejew oświadczył, że uważa za bezpodstawne pretensje dotyczące zachowania władz Rosji po katastrofie smoleńskiej. Jako powód niezakończenia w Rosji śledztwa ws. katastrofy wymienił zapytania ze strony polskich śledczych.

 • Andriejew o wydaleniu rosyjskich dyplomatów: Wyraz kłamliwie rozumianej solidarności

  ..."Bywały lepsze dni dla Rosji" - tak o wydaleniu rosyjskich dyplomatów mówi w ekskluzywnej rozmowie z reporterem RMF FM Siergiej Andriejew. Ambasador Rosji w Polsce stwierdził, że skoordynowana odpowiedź Zachodu na próbę otrucia Siergieja Skripala jest wyrazem kłamliwie rozumianej solidarności i politycznej poprawności.

 • Spotkanie Waszczykowski - Andriejew trwało... 3 minuty. Było "kurtuazyjne"

  Zaledwie 3 minuty trwało spotkanie szefa polskiej dyplomacji Witolda Waszczykowskiego z ambasadorem Rosji Siergiejem Andriejewem. Taką informację przekazał dziennikarzom sam Waszczykowski, dodając, że spotkanie było kurtuazyjne.

 • Ambasador Rosji Siergiej Andriejew poprosił Witolda Waszczykowskiego o spotkanie

  Minister Witold Waszczykowski przyjmie w czwartek, 4 lutego, ambasadora Federacji Rosyjskiej w Polsce Siergieja Andriejewa - poinformowało Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Jak zaznaczono, spotkanie odbędzie się na prośbę Andriejewa.

 • Ambasador Rosji: Zakaz wjazdu dla szefa PISM jest działaniem odwetowym

  Ambasador Rosji w Warszawie Siergiej Andriejew powiedział rosyjskiej agencji TASS, że zakaz wjazdu do Rosji dla dyrektora Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych (PISM) Sławomira Dębskiego jest działaniem odwetowym władz rosyjskich.

 • Ambasador: Pretensje do Rosji ws. katastrofy Tu-154 są bezpodstawne

  Ambasador Rosji w Polsce Siergiej Andriejew oświadczył, że uważa za bezpodstawne pretensje dotyczące zachowania władz Rosji po katastrofie smoleńskiej. Jako powód niezakończenia w Rosji śledztwa ws. katastrofy wymienił zapytania ze strony polskich śledczych.

 • Rosyjski ambasador Siergiej Andriejew ma się w poniedziałek stawić w polskim Ministerstwie Spraw Zagranicznych.

 • Szefowa MAK Tatiana Anodina spotka się przedstawicielami smoleńskiej podkomisji

  Tatiana Anodina spotka się polską podkomisją badającą katastrofę smoleńską. Taką informację potwierdzili korespondentowi RMF FM w Moskwie przedstawiciele MAK. Wcześniej wspomniał o tym rosyjski ambasador w Warszawie Siergiej Andriejew.

 • Ambasador Rosji odpowiada na apel Czaputowicza o zwrot wraku

  ..."Wrak Tu-154M, w którego katastrofie zginął prezydent Lech Kaczyński, pozostaje w Rosji, ponieważ polska strona nie zakończyła jeszcze śledztwa" - tak według agencji Ria Novosti miał oświadczyć ambasador Federacji Rosyjskiej w Warszawie Siergiej Andriejew. "Nie widzimy u naszych polskich partnerów gotowości do normalizacji relacji z Rosją" - powiedział również ambasador.

 • Ambasador Rosji wezwany do MSZ

  Siergiej Andriejew, ambasador Rosji w Warszawie, został w trybie pilnym wezwany do Ministerstwa Spraw Zagranicznych - podaje Polskie Radio. Rosyjskich ambasadorów wezwały także Litwa, Łotwa i Estonia - informuje TASS. Tymczasem media w Rosji już informują, że Polska, Czechy i Estonia zdecydowały o wydaleniu rosyjskich dyplomatów – informuje korespondent RMF FM Przemysław Marzec.

Zdjęcia na temat: andriejew
Dyskusje na temat: andriejew