• Informacje na temat:

  andrzej iii

Artykuły na temat: andrzej iii
 • Sondaż: Kto najlepszym prezydentem III RP?

  Aleksander Kwaśniewski był najlepszym prezydentem III RP - wynika z sondażu SW Research dla portalu rp.pl. Aleksander Kwaśniewski z dużą przewagą pokonał drugiego w zestawieniu Andrzeja Dudę.

 • Pogrzeb Andrzeja Urbańskiego

  We wtorek o godz. 10 w Katedrze Polowej WP w Warszawie odbyły się uroczystości pogrzebowe Andrzeja Urbańskiego - posła na Sejm I kadencji, dziennikarza, publicysty, b. prezesa TVP, b. szefa Kancelarii Prezydenta i b. doradcy prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

 • Andrzej Duda: Wstyd za III RP, która nie umiała skazać sprawców zbrodni Grudnia'70

  O wstydzie za III RP, w której "komunistycznych bandytów nazywano ludźmi honoru" i która z honorami wojskowymi i państwowymi pochowała większość oprawców z 1970 roku - mówił prezydent Andrzej Duda w czwartek wcześnie rano w Gdyni na obchodach 45. rocznicy Grudnia'70. Poranne uroczystości odbyły się pod pomnikiem upamiętniającym ofiary tragedii, stojącym niedaleko stacji Szybkiej Kolei Miejskiej...

 • ​Moja rekonstrukcja intencji "głębokiego państwa" III RP

  ...odzyska swego wojskowego, co będzie dowodem na pełną kontynuację "komorowszczyzny" w otoczeniu prezydenta Andrzeja Dudy. Pytany, na jakim etapie jest odwołanie się Kraszewskiego, Macierewicz(...) kontynuację prezydentury Bronisława Komorowskiego. Najwidoczniej w każdym państwie istnieje niewidzialny "gabinet cieni", prawdziwy rząd, "głębokie państwo". Ten "deep state" III RP ufundowany został mniej...

 • Andrzej Duda - sylwetka

  ...43-letni Andrzej Duda - prawnik, współpracownik tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, został zaprzysiężony na prezydenta Polski.

 • Koniec wyprawy Andrzeja Bargiela na K2

  Andrzej Bargiel wycofuje się spod K2. Po kilkunastu dniach oczekiwaniu na dobrą pogodę, w niedzielę wczesnym rankiem trzyosobowa ekipa w składzie Andrzej Bargiel, Kuba Poburka oraz Janusz Gołąb wyruszyła z bazy z zamiarem dotarcia do obozu III na wysokości 6900 m n.p.m. Niestety podczas wspinaczki okazało się, że warunki śniegowe są niestabilne, a zagrożenie lawinowe wysokie. W obliczu...

 • III arcytrudne Dyktando Krakowskie: Zwycięzca popełnił 6 błędów. Oto laureaci

  Marek Szopa zwyciężył w III Ogólnopolskim Dyktandzie Krakowskim! Popełnił zaledwie 6 błędów. Łącznie dyktando pisało 500 osób. W szranki z ortografią stanęła także nasza reprezentacja: dziennikarze, słuchacze RMF FM i użytkownicy wortalu RMF24.pl.

 • Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o IPN

  Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej - poinformował rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński.

 • PSL-UED chce dymisji Andrzeja Zybertowicza

  Przedstawiciele federacyjnego klubu PSL-UED zaapelowali w poniedziałek do prezydenta Andrzeja Dudy o dymisję jego doradcy prof. Andrzeja Zybertowicza. Ich zdaniem, działania Zybertowicza w kontekście relacji z Izraelem, przynoszą Polsce więcej szkód niż pożytku.

 • Konarski: Andrzej Duda idzie w kierunku cezaryzmu politycznego

  ..."Andrzej Duda idzie w kierunku cezaryzmu politycznego" - mówi politolog prof. Wawrzyniec Konarski o spotkaniu prezydenta z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

Zdjęcia na temat: andrzej iii
Wideo na temat: andrzej iii
Dyskusje na temat: andrzej iii