• Informacje na temat:

  aneks

Artykuły na temat: aneks
 • Co dalej z aneksem WSI? Rzecznik prezydenta zabrał głos

  Nie ma decyzji w sprawie przekazania SKW aneksu do raportu z weryfikacji WSI - powiedział w niedzielę rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. Dodał, że to "nie jest chyba najważniejsza kwestia, która dotyczy polskich sił zbrojnych".

 • Szef SKW: W czerwcu wystąpiłem do prezydenta o aneks z weryfikacji WSI

  W czerwcu wystąpiłem do prezydenta Andrzeja Dudy o przekazanie aneksu z weryfikacją WSI. Do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi - powiedział "Gazecie Polskiej" szef SKW Piotr Bączek. W jego ocenie dokument ten powinien zostać ujawniony.

 • ​Macierewicz: Prezydent powinien zwrócić SKW aneks do raportu z weryfikacji WSI

  Prezydent Andrzej Duda powinien zwrócić Służbie Kontrwywiadu Wojskowego aneks do raportu z weryfikacji WSI ze względu na zawarte w nim, a potrzebne kontrwywiadowi wojskowemu informacje - uważa minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

 • "Fakt": Dlaczego Duda nie ujawni aneksu do raportu WSI?

  Andrzej Duda nie ujawni aneksu do raportu WSI. Prezydent nie chce bowiem "upokorzyć" ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza i "ośmieszyć" własnego kraju – ujawnia gazecie blisko współpracownik głowy państwa.

 • ​Łapiński: Konkluzja w sprawie nieujawniania aneksu do raportu WSI zamyka sprawę

  ..."Konkluzja w sprawie nieujawniania aneksu do raportu z weryfikacji Wojskowych Służb Informacyjnych, do której doszło między prezydentem Andrzejem Dudą a prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim, zamyka tę sprawę" - ocenił rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński.

 • ​Spór o aneks do raportu o WSI. Szef BBN odpowiada ministrowi obrony narodowej

  Jeżeli będą jakiekolwiek decyzje prezydenta w sprawie aneksu do raportu z weryfikacji WSI, to zostaną one zakomunikowane - powiedział szef BBN Paweł Soloch. Dodał, że na przeszkodzie opublikowania treści aneksu stoi wyrok TK i "niezbędne byłyby kroki legislacyjne, jeżeli taka decyzja miałaby zapaść".

 • Zawieszeni na aneksie

  ...te, które znalazły się w tajnym aneksie do niej. Tam precyzyjnie określono bowiem, kto i ile dostanie tzw. "biorących" miejsc do Sejmu i do Senatu. Jak wynika z pierwszych przecieków, to właśnie ów aneks jest najlepszym dowodem marnych pozycji przetargowych Ziobry, Gowina i ich podwładnych. Kto chce, niech wierzy w bajdurzenia o potrzebie przebudowania Polski, o wzniosłych moralnych...

 • Rzecznik Andrzeja Dudy ws. aneksu z weryfikacji WSI: Wypadałoby, żeby szef SKW trochę się miarkował

  ..."Ta decyzja należy do prezydenta. Na razie podtrzymuje on decyzję śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który nie zdecydował się na ujawnienie aneksu z weryfikacji WSI" - tak rzecznik Andrzeja Dudy(...)": Piotr Bączek ocenił w niej, że aneks powinien zostać ujawniony.

 • Prezydent Andrzej Duda opublikuje aneks do raportu WSI?

  ...- Nie mam na ten temat żadnych informacji, po drugie decyzje w tej sprawie podejmie prezydent, jeśli będzie chciał - tak prezydencki minister Krzysztof Szczerski skomentował w środę temat publikacji aneksu raportu o WSI, co zapowiadał wiceprezes PiS Antoni Macierewicz.

 • Aneks WSI. Latkowski przyniósł śledczym dowód

  Prokuratura jest już w posiadaniu nośnika z kopią aneksu do raportu o likwidacji WSI. Tygodnik "Wprost" opublikował serię artykułów bazujących na aneksie w poniedziałek, a dziś redaktor naczelny Sylwester Latkowski osobiście przyniósł dowód śledczym.

Zdjęcia na temat: aneks