• Informacje na temat:

  anna karenina

Artykuły na temat: anna karenina
 • Anna Karenina na scenie GTM

  Gliwicki Teatr Muzyczny zaprasza na sztukę "Anna Karenina" wg Lwa Tołstoja. Dramat muzyczny w trzech aktach zobaczyć będzie można 19 grudnia o godz. 18. na scenie przy Nowym Świecie. W roli tytułowej wystąpi Katarzyna Wysłucha.

 • Anna Karenina wraca na ekrany

  Anna Karenina, bohaterka słynnej powieści Tołstoja, znów inspiruje artystów. Romans wszech czasów w gwiazdorskiej obsadzie w listopadzie pojawi się w polskich kinach. Arystokratkę, która rezygnuje z beznamiętnego, choć bezpiecznego, życia i płaci za to najwyższą cenę, gra Keira Knightley.

 • Keira Knightley jako Anna Karenina od piątku w kinach

  Nowa wersja romansu wszech czasów, "Anna Karenina", w piątek wchodzi do kin. Tytułową postać grały w przeszłości m.in Greta Garbo Vivien Leigh i Sophie Marceau. Teraz Kareniną jest Keira Knightley.

 • Dzieje tragicznej miłości

  Na scenie Gliwickiego Teatru Muzycznego Anna Karenina - jedna z największych powieści w historii światowej literatury.

 • Słynna aktorka w Południowym Sudanie. Nikt jej nie poznał

  Keira Knightley, aktorka znana z filmów takich jak „Piraci z Karaibów” czy „Anna Karenina” odwiedziła obóz uchodźców w Południowym Sudanie. Brytyjska gwiazda chce zwrócić uwagę na problem ludzi poszkodowanych przez wojnę domową.

 • Czas na Tołstoja

  W Gliwickim Teatrze Muzycznym - spektakl Anna Karenina. Dzieje tragicznej miłości ukazane na tle barwnej panoramy Rosji II poł. XIX wieku.

 • ​Muzyka z FMF w Twoim domu

  Mamy znakomitą wiadomość dla wszystkich wielbicieli Festiwalu Muzyki Filmowej, którzy lubią delektować się muzyką filmową nie tylko w czasie koncertów, ale również w domowym zaciszu. Oto trzecie wydawnictwo towarzyszące Festiwalowi Muzyki Filmowej w Krakowie, na którym znajdą się utwory z takich obrazów jak m.in. Pokuta, Incepcja, Doktor No, Goldeneye czy Anna Karenina.

 • ...klasycznej literatury, których tytuły można znaleźć również w menu. - "Anna Karenina" to mamałyga z grzybami, "Romeo i Julia" to jajka z białą truflą, a na deser "Hamlet", czyli mandarynkowy sorbet z małą...

 • Keira Knightley poślubiła znanego muzyka

  Znana brytyjska aktorka Keira Knightley wyszła za mąż. Wybrankiem serca gwiazdy został James Righton - muzyk znanego brytyjskiego zespołu the Klaxons. Bohaterka "Piratów z Karaibów", a ostatnio filmu "Anna Karenina" zagrała życiową rolę panny młodej bardzo skromnie.

 • Keira Knightley zagra Annę Kareninę

  Knightley zagra Annę, zamężną kobietę, która ma romans z młodszym żołnierzem. Law otrzymał rolę jej męża, Aleksieja Karenina. Film będzie kręcony w Wielkiej Brytanii i w Rosji. Obraz ma trafić do kin w przyszłym roku.

Dyskusje na temat: anna karenina