• Informacje na temat:

  annan kofi

Artykuły na temat: annan kofi
 • Rogaty Kofi Annan

  Od niedawna hasło Kofi Annan powinno się kojarzyć nie tylko z byłym sekretarzem generalnym ONZ, ale także z nowo narodzonym... nosorożcem.

 • Kofi Annan mediatorem

  Zarówno władze Izraela, jak i przedstawiciele libańskiego Hezbollahu przyjęli ofertę mediacji sekretarza generalnego ONZ Kofiego Annana w sprawie uwolnienia z rąk hezbollahów dwóch izraelskich żołnierzy.

 • Kto zostanie nowym sekretarzem generalnym ONZ? Wiele wskazuje na to, że stanowisko to ponownie obejmie Kofi Annan. Jego obecna kadencja upływa z końcem grudnia.

 • Dzisiaj sekretarz generalny ONZ Kofi Annan poleci na Bliski Wschód. Spotka się tam z premierem Izraela Ehudem Barakiem i liderem Autonomii Palestyńskiej Jasserem Arafatem.

 • Kofi Annan u Castro

  Kubański prezydent Fidel Castro przyjął dziś sekretarza generalnego ONZ Kofiego Annana w szpitalnym pokoju, gdzie odpoczywa po operacji chirurgicznej - podał w piątek kubański dziennik "Juventud Rebelde", który również publikuje zdjęcie z tego spotkania.

 • Kofi Annan: Sytuacja w Syrii jest "ponura"

  Wysłannik ONZ i Ligi Arabskiej do Syrii Kofi Annan oświadczył we wtorek w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, że sytuacja w tym kraju jest "ponura" i wyraził zaniepokojenie doniesieniami o atakach sił reżimu Baszara el-Asada, które są dokonywane mimo zawieszenia broni.

 • ONZ: Kofi Annan rezygnuje ze stanowiska wysłannika do Syrii

  Kofi Annan rezygnuje z funkcji wysłannika ONZ i Ligi Arabskiej do Syrii; po 31 sierpnia nie przedłuży mandatu - poinformował w czwartek szef ONZ Ban Ki Mun. Annan uważa, że nie otrzymał dość wsparcia, a społeczność międzynarodowa jest w sprawie Syrii podzielona.

 • Wysłannik ONZ i Ligi Arabskiej Kofi Annan spotkał się z prezydentem Syrii Baszarem el-Asadem. Celem misji Annana jest przekonanie władz w Damaszku do zakończenia stosowania przemocy. W kraju tym władze od roku krwawo tłumią antyrządowe powstanie.

 • Kofi Annan: Plan pokojowy dla Syrii jest jeszcze realny

  Specjalny wysłannik ONZ i Ligi Arabskiej Kofi Annan wyraził w środę opinię, że jest jeszcze możliwa realizacja wypracowanego przez niego planu pokojowego dla Syrii. Ostrzegł, że "jakakolwiek dalsza militaryzacja konfliktu w tym kraju byłaby katastrofalna".

 • Dramat w Syrii. Kofi Annan przyznaje się do porażki

  Zdaniem Kofiego Annana to Rosja i Iran mają największe szanse na zakończenie konfliktu w Syrii. Specjalny wysłannik ONZ do tego kraju przyznał, że jego dotychczasowe mediacje zakończyły się porażką.

Zdjęcia na temat: annan kofi
Dyskusje na temat: annan kofi
 • Re: ​CIA spodziewa się kolejnej północnokoreańskiej próby rakietowej

  Kofi Annan........na ten moment nie ma nic do gadania

 • Re: Sąd: Holandia częściowo odpowiada za śmierć muzułmanów w Srebrenicy

  Nie FSB tylko były były przewodniczący ONZ Kofi Annan. Nieznajomość historii nie uprawnia cię do insynuacji...Musisz się jeszcze wiele nauczyć o współczesnym świecie...

 • Re: ​Portugalia: Ponad milion osób towarzyszy papieżowi w Fatimie

  Jutro sie coś wydarzy 13 maja bedzie znowu chaos

 • Re: Były sekretarz generalny ONZ Kofi Annan ...

  Pani chora na "bielactwo" - jak Jakson

 • Re: RMF24: Rzecznik Armii Wolnej Syrii zarzuca Putinowi kłamstwo

  21 marca 2012 RB ONZ przyjęła sześciopunktowy plan pokojowy projektu Kofiego Annana, mający na celu zakończenie konfliktu. W wyniku mediacji wysłannika ONZ plan ten poparł Baszar al-Asad oraz arena(...) partyzanckie bojowników, 6 czerwca 2012 alawici dopuścili się kolejnej masakry, tym razem pod Hamą. Dzień później Kofi Annan przyznał, iż jego plan nie odniósł zamierzanych skutków, a nową propozycją

 • Re: Sekretarz generalny ONZ potępił zamach w Nigerii

  Ostatnio był artykuł o skuteczności dronów w zwalczaniu terrorystów.Okazuje się ,że na jednego zabitego poszukiwanego terrorystę przypada ponad 300 zabitych cywilów.Co pan na to panie sekretarzu????Ah!Zapomniałem.Pochodzi pan z Korei Pd. ,gdzie na granicy z KRLD stacjonuje 40k jankesów.Posadzili pana na tym stanowisku amerykanie ,ponieważ Kofi Annan był mniej ,,sterowny''.

 • Re: Jens Stoltenberg: USA Donalda Trumpa nie przestaną popierać NATO

  Rosja została poproszona o pomoc przez prawowitego prezydenta uznawanego przez ONZ w tym tagże USA i prawowity rząd, natomiast USA napadło na Irak w 2003 roku posługując się kłamstwami że Irak popierał teroryzm i posiada broń masowego rażenia. Z opinią tą do samego końca nie zgadzał się sekretarz generalny Kofi Annan, a także trzech stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ: Chiny, Rosja

 • Re: Jens Stoltenberg: USA Donalda Trumpa nie przestaną popierać NATO

  Rosja została poproszona o pomoc przez prawowitego prezydenta uznawanego przez ONZ w tym tagże USA i prawowity rząd, natomiast USA napadło na Irak w 2003 roku posługując się kłamstwami że Irak popierał teroryzm i posiada broń masowego rażenia. Z opinią tą do samego końca nie zgadzał się sekretarz generalny Kofi Annan, a także trzech stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ: Chiny, Rosja i Francja

 • Re: Poirytowany Trump ma pomysł na Syrię

  Wicepremier w laburzystowskim rządzie Tony'ego Blaira, John Prescott, oświadczył w artykule zamieszczonym w "Sunday Mirror", że inwazja na Irak w 2003 roku była nielegalna i "katastrofalne konsekwencje decyzji" o jej rozpoczęciu będą mu ciążyły do końca życia. W 2004 roku sekretarz generalny ONZ Kofi Annan powiedział, że z racji tego, że głównym celem wojny w Iraku była zmiana reżimu, to była

 • Re: fot. kwejk.pl...

  bananowa wiecie co powiedzial Kofi Annan na zebrniu ligi arabskiej w dubaiu w 2001 roku gdy Muamar Kadafi gadal o tym ze stany zjednoczone pchaja sie wszedzie i zaporwadzaja ich kapitalizm by miec(...) w POLSCE mozna kupic wszytko co sie chce i ze my glupim narodem jestesmy bo sprzedajemy przyszle pokoleni teraz a za 40 lat bedziemy niewolnikami w sowim kraju .Kofi Annan tylko sie rozweselil wyszedl