• Informacje na temat:

  antonim

Artykuły na temat: antonim
 • Co dalej z Antonim Macierewiczem?

  Antoni Macierewicz może zostać marszałkiem lub wicemarszałkiem Sejmu - informuje "Rzeczpospolita". Były już minister obrony narodowej to wciąż jedna z najmocniejszych kart w talii Prawa i Sprawiedliwości.

 • Prezydent dziękuje Antoniemu Macierewiczowi

  ...kadrowa w wojsku będzie prowadzona odpowiedzialnie, planowo, zrozumiale dla kadry i tak, żeby budowała morale polskiej armii.  Po naradzie zapewnił, że jest w kontakcie z ministrem Antonim Macierewiczem...

 • Siemoniak: Panie Antoni, pan się nie boi

  Siemoniak z obecnym ministrem tego resortu Antonim Macierewiczem, b. minister sprawiedliwości Borys Budka z obecnym - Zbigniewem Ziobro, poseł Krzysztof Brejza z szefem MSWiA Mariuszem Błaszczakiem oraz...

 • Wóz Żandarmerii Wojskowej z Antonim Macierewiczem miał kolizję

  Do kolizji z udziałem auta Żandarmerii Wojskowej wiozącego Antoniego Macierewicza doszło dzisiaj przed południem w Warszawie - dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM. Ani byłemu szefowi MON, ani żadnemu z pozostałych uczestników zdarzenia nic się nie stało.

 • "Super Express": Antoni Macierewicz rozbije PiS?

  ..."Super Express" rozmawiał o "odsuniętym do tylnego rzędu" Antonim Macierewiczem z anonimowymi politykami PiS. Jak przyszłość czeka zdymisjonowanego szefa resortu obrony? W sejmowych kuluarach spekuluje się, że były minister może zostać szefem sejmowej Komisji Obrony Narodowej. Jednak rozmówca dziennika twierdzi, że "Macierewicz ma swój honor i na szefa komisji obrony nie pójdzie". Kolejny...

 • Papież spotkał się z Antonim Macierewiczem

  Zanim papież Franciszek wyruszył w niedzielę na Campus Misericordiae, rozmawiał w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich z ministrem obrony Antonim Macierewiczem - poinformował rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz. Szczegółów rozmowy jednak nie ujawnił.

 • Sekretarz obrony USA rozmawiał z Antonim Macierewiczem

  Zagrożenia dla flanki wschodniej NATO, stacjonowanie wojsk USA w Polsce a także zagrożenie terroryzmem i działania Korei Płn. były tematami przeprowadzonej w piątek rozmowy telefonicznej ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza z sekretarzem obrony USA Jamesem Mattisem.

 • Dziś spotkanie Andrzeja Dudy z Antonim Macierewiczem

  Implementacja postanowień szczytu NATO w Warszawie, nowy system kierowania i dowodzenia, plan modernizacji technicznej i stan bieżący sił zbrojnych - to tematy, o których prezydent Andrzej Duda chce rozmawiać dziś z szefem MON Antonim Macierewiczem.

 • Samochód z Antonim Macierewiczem uległ wypadkowi

  Pod Toruniem, ok. godziny 17.40, doszło do karambolu z udziałem samochodu żandarmerii, w którym znajdował się szef MON, Antoni Macierewicz. Minister nie ucierpiał w zdarzeniu - podał rzecznik rządu. Świadkowie wypadku powiedzieli TVN24, że kolumna ministra wjechała z dużą prędkością w stojące na czerwonym świetle samochody. To na razie niepotwierdzone informacje.

 • Dymisja Antoniego Macierewicza? Mazurek odpowiada

  ...- Oczywiście, że nie poda się do dymisji. Uważamy go za dobrego ministra - mówiła o Antonim Macierewiczu w programie "Kawa na ławę" w TVN rzeczniczka klubu parlamentarnego PiS Beata Mazurek. Goście programu dyskutowali o liście ministrów obrony Francji i Niemiec w związku z niezawarciem przez Polskę kontraktu na śmigłowce Caracal koncernu Airbus.

Zdjęcia na temat: antonim
Wideo na temat: antonim
 • Antoni Macierewicz atakuje komisję Millera

  W czasie dyskusji przewodniczący parlamentarnego zespołu ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej Antoni Macierewicz kwestionował wiarygodność Millera jako szefa komisji badającej katastrofę. Macierewicz powtórzył też tezę, że "do katastrofy nie doszło na skutek uderzenia w ziemię", lecz "była ona spowodowana wyłączeniem zasilania tego samolotu" kilkanaście metrów nad ziemią.

 • Leszek Miller o Antonim Macierewiczu i Jarosławie Kaczyńskim

  "Myślę, że dopóki pan prezes Kaczyński będzie uznawał, że pan Macierewicz wypełnia jego oczekiwania, to pan minister będzie pozostawał. Nie bardzo rozumiem burzę, wokół tego, że rzecznik pana prezydenta powiedział, że gdyby pan prezydent chciał sugerować jakieś zmiany w rządzie, to by rozmawiał z panem Jarosławem Kaczyńskim" - powiedział Leszek Miller poranny gość RMF FM.

 • Marcin Zaborski rozmawia z prof. Antonim Dudkiem

  Marcin Zaborski rozmawia z prof. Antonim Dudkiem