• Informacje na temat:

  apel

Artykuły na temat: apel
 • Przeciwskuteczny apel

  Te dwa przysłowia przyszły mi natychmiast na myśl, kiedy przeczytałem pompatyczny apel byłych prezydentów, premierów, ministrów spraw zagranicznych III RP oraz kilku innych osób publicznych do(...), a opozycja ciągle dołuje. Wystąpienie w tej sytuacji przez osoby znane z wrogości do PiS z nieźle napisanym, lecz będącym wyrazem kompletnej bezradności apelem  jest mocno ryzykowne. Nie przekona on...

 • Mazurek odpowiedziała na apel Biedronia

  ...- W sprawie apelu lidera Wiosny Roberta Biedronia o upublicznienie zarobków w administracji: transparentność finansów jest ważna, niech realizację apelu pan Biedroń zacznie od siebie, od pokazania, kto finansuje jego ugrupowanie - oświadczyła rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

 • Maduro odpowiedział na apel Guaido

  W transmitowanym na cały kraj przemówieniu Maduro, występując w otoczeniu grupy kilkuset wojskowych, odpowiedział na apel Guaido o "powstanie przeciwko dyktatorowi", i wezwał wojsko i naród do(...) godzina, by bronić prawa i pokoju (...) oraz spuścizny" zmarłego prezydenta Hugo Chaveza (1999-2013), inicjatora rewolucji boliwariańskiej - apelował Maduro. Guaido wezwał do obalenia Maduro Jak...

 • Lublin: Okradł sklep. Apel policji

  Policjanci z Lublina prowadzą poszukiwania mężczyzny, który okradł jeden ze sklepów w tym mieście. Opublikowali jego portret pamięciowy i proszą o kontakt osoby, które rozpoznają złodzieja.

 • Dramatyczny apel pracowników schroniska. "Toną psy"

  Toną psy w schronisku w Wadowicach Dolnych koło Mielca. Woda przerwała wał i zalewa schronisko. O łódź lub motorówkę, którą można by było przewieźć psy, proszą na Facebooku pracownicy schroniska.

 • Gdańsk: Awantura o nacjonalizację Westerplatte. Apel radnych

  Klub gdańskich radnych Koalicji Obywatelskiej przygotował apel, w którym protestuje przeciwko projektowi ustawy zakładającej wywłaszczenie pola bitwy na Westerplatte. Apel ma zostać poddany pod głosowanie 30 maja na sesji Rady Miasta Gdańska.

 • Kreml: Apel Ukrainy to kontynuacja prowokacji

  Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow oświadczył w czwartek, że apel prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki o rozmieszczenie okrętów wojennych NATO na Morzu Azowskim jest "kontynuacją prowokacyjnego kursu" i że Rosja ocenia ten apel negatywnie.

 • Komitety wyborcze odpowiadają na apel Pawła Kukiza

  Paweł Kukiz wezwał liderów komitetów wyborczych do debaty na temat ich poglądów i propozycji w kwestiach funkcjonowania Unii Europejskiej. Odpowiedzi na apel różnią się od siebie.

 • Rzecznik Putina: Rozpatrzymy apel matki Sencowa

  Rzecznik prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow zapowiedział w piątek, że Kreml rozpatrzy prośbę matki ukraińskiego reżysera Ołeha Sencowa o ułaskawienie syna, gdy apel ten - w piątek opublikowany przez media - trafi do administracji Władimira Putina.

 • Kryzys sejmowy. Apel lidera PSL

  W poniedziałek wystąpimy z apelem do wszystkich partii opozycyjnych, by 11 stycznia Sejm rozpoczął pracę w normalny sposób - zapowiedział prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Zdjęcia na temat: apel
Wideo na temat: apel
Dyskusje na temat: apel