• Informacje na temat:

  apel

Artykuły na temat: apel
 • Przeciwskuteczny apel

  Te dwa przysłowia przyszły mi natychmiast na myśl, kiedy przeczytałem pompatyczny apel byłych prezydentów, premierów, ministrów spraw zagranicznych III RP oraz kilku innych osób publicznych do(...), a opozycja ciągle dołuje. Wystąpienie w tej sytuacji przez osoby znane z wrogości do PiS z nieźle napisanym, lecz będącym wyrazem kompletnej bezradności apelem  jest mocno ryzykowne. Nie przekona on...

 • Kryzys sejmowy. Apel lidera PSL

  W poniedziałek wystąpimy z apelem do wszystkich partii opozycyjnych, by 11 stycznia Sejm rozpoczął pracę w normalny sposób - zapowiedział prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

 • Niecodzienny apel ukraińskich dziennikarzy

  Nie pomagajcie finansowo ukraińskiemu rządowi i nie likwidujcie wiz do Unii - taki niecodzienny apel do państw Zachodu wystosowali dziennikarze opiniotwórczego portalu "Ukraińska Prawda".

 • Rzeczniczka PiS komentuje apel Schetyny

  Opozycja zajmuje się sobą, dlatego że nie ma realnej alternatywy dla Polaków - oceniła rzeczniczka PiS Beata Mazurek, komentując apel lidera PO Grzegorza Schetyny o "natychmiastowe zacieśnienie współpracy" opozycji.

 • Rezydenci ponawiają apel do premier

  Protestujący rezydenci ponowili apel o spotkanie z premier Beatą Szydło. "Jesteśmy ciągle gotowi i otwarci do rozmów; czekamy na informacje ze strony rządu, gdyż tylko w ten sposób możemy rozwiązać ten problem" - oświadczyli w środę rezydenci. Młodzi lekarze zapowiadają na sobotę protest przez Kancelarią Premiera oraz planują lokalne strajki głodowe.

 • Apel Bochenka do PO

  Rzecznik rządu, Rafał Bochenek, zaapelował do polityków PO o odpowiedź na cztery pytania zadane przez PiS: czy PO podwyższy Polakom wiek emerytalny, czy zlikwiduje program 500 plus, czy podtrzymuje deklarację likwidacji IPN i CBA oraz czy zgodzi się na przyjęcie emigrantów.

 • Dramatyczny apel lekarzy z Krakowa

  W Internecie pojawił się dramatyczny, anonimowy apel pracowników jednego z krakowskich szpitali o to, aby zmienić tę sytuację. "Mamy w Polsce super zaawansowany sprzęt - akcelerator protonowy(...)" - czytamy w  "Apelu pracowników szpitala o nagłaśnianie totalnej ignorancji w stosunku do chorych na raka Polaków".   "Sprzęt za trzysta milionów złotych jest wykorzystany w 15-20 proc" Według...

 • Rozpoznajesz go? Apel małopolskiej policji

  Poszukiwany to wysoki mężczyzna w średnim wieku, średniej budowy ciała. W styczniu 2017 r. popełnił w Krakowie przestępstwo na szkodę małoletniego.  Policja apeluje, by osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje na jego temat, kontaktowały się pod numerem telefonu: 12 615 88 60, a także całodobowo pod numerem 997, 112 lub adresem e-mail:  zdarzenie@policja.gov.pl Za...

 • Miesięcznica smoleńska. Apel wiceszefa MSWiA

  Wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński zaapelował w niedzielę w Białymstoku o przestrzeganie prawa podczas poniedziałkowej miesięcznicy smoleńskiej w Warszawie. Wyraził też nadzieję, że obchody przebiegną spokojnie.

 • Bezpieczeństwo mieszkań podczas majówki. Apel policji

  Na drogach poranny szczyt wyjazdów na majówkę, ale policja przypomina też o bezpieczeństwie pozostawionych mieszkań. Trwa policyjna akcja "Bezpieczny weekend".

Zdjęcia na temat: apel
Wideo na temat: apel
Dyskusje na temat: apel