• Informacje na temat:

  apel

Artykuły na temat: apel
 • Przeciwskuteczny apel

  Te dwa przysłowia przyszły mi natychmiast na myśl, kiedy przeczytałem pompatyczny apel byłych prezydentów, premierów, ministrów spraw zagranicznych III RP oraz kilku innych osób publicznych do(...), a opozycja ciągle dołuje. Wystąpienie w tej sytuacji przez osoby znane z wrogości do PiS z nieźle napisanym, lecz będącym wyrazem kompletnej bezradności apelem  jest mocno ryzykowne. Nie przekona on...

 • Kreml: Apel Ukrainy to kontynuacja prowokacji

  Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow oświadczył w czwartek, że apel prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki o rozmieszczenie okrętów wojennych NATO na Morzu Azowskim jest "kontynuacją prowokacyjnego kursu" i że Rosja ocenia ten apel negatywnie.

 • Rzecznik Putina: Rozpatrzymy apel matki Sencowa

  Rzecznik prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow zapowiedział w piątek, że Kreml rozpatrzy prośbę matki ukraińskiego reżysera Ołeha Sencowa o ułaskawienie syna, gdy apel ten - w piątek opublikowany przez media - trafi do administracji Władimira Putina.

 • Kryzys sejmowy. Apel lidera PSL

  W poniedziałek wystąpimy z apelem do wszystkich partii opozycyjnych, by 11 stycznia Sejm rozpoczął pracę w normalny sposób - zapowiedział prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

 • Niecodzienny apel ukraińskich dziennikarzy

  Nie pomagajcie finansowo ukraińskiemu rządowi i nie likwidujcie wiz do Unii - taki niecodzienny apel do państw Zachodu wystosowali dziennikarze opiniotwórczego portalu "Ukraińska Prawda".

 • Rzeczniczka PiS komentuje apel Schetyny

  Opozycja zajmuje się sobą, dlatego że nie ma realnej alternatywy dla Polaków - oceniła rzeczniczka PiS Beata Mazurek, komentując apel lidera PO Grzegorza Schetyny o "natychmiastowe zacieśnienie współpracy" opozycji.

 • Białoruś: Apel Polaków do Łukaszenki

  Związek Polaków na Białorusi wystosował w piątek do prezydenta Białorusi Alaksandra Łukaszenki apel o zaprzestanie dyskryminacji polskich dzieci. Jest to reakcja na nieprzyjęcie do szkoły polskiej w Wołkowysku 13 pierwszoklasistów.

 • Rezydenci ponawiają apel do premier

  Protestujący rezydenci ponowili apel o spotkanie z premier Beatą Szydło. "Jesteśmy ciągle gotowi i otwarci do rozmów; czekamy na informacje ze strony rządu, gdyż tylko w ten sposób możemy rozwiązać ten problem" - oświadczyli w środę rezydenci. Młodzi lekarze zapowiadają na sobotę protest przez Kancelarią Premiera oraz planują lokalne strajki głodowe.

 • Apel Bochenka do PO

  Rzecznik rządu, Rafał Bochenek, zaapelował do polityków PO o odpowiedź na cztery pytania zadane przez PiS: czy PO podwyższy Polakom wiek emerytalny, czy zlikwiduje program 500 plus, czy podtrzymuje deklarację likwidacji IPN i CBA oraz czy zgodzi się na przyjęcie emigrantów.

 • Kraków: Dramatyczny apel pacjentów hemodializowanych

  Grupa 38 chorych z jednej z krakowskich stacji dializ wkrótce nie będzie mogła się leczyć w dotychczasowym ośrodku. Aby wykonywać hemodializy ratujące ich życie, będą musieli dojeżdżać do innych, odleglejszych stacji. Powodem jest jedna urzędnicza decyzja - wskazują rozgoryczeni pacjenci i apelują o racjonalne decyzje w tej sprawie.

Zdjęcia na temat: apel
Wideo na temat: apel
Dyskusje na temat: apel