• Informacje na temat:

  arsene lupin

Artykuły na temat: arsene lupin
 • Nowy Arsene Lupin napada bez broni na zakłady jubilerskie!

  Według francuskiej policji ubrany w długi płaszcz przestępca - nazywany przez media "złodziejem-gentelmenem" i "nowym Arsenem Lupinem" - wchodzi do zakładów jubilerskich i ostrzega, że jest uzbrojony(...) podejmowanie prób obezwładnienia go. Zapewnia, że jego wspólnicy - również uzbrojeni - stoją na czatach przy wejściu. Za każdym razem "nowy Arsene Lupin" wiąże i knebluje wszystkie osoby...

 • Nie żyje gwiazda serialu "Arsene Lupin"

  Georges Descrieres, niezapomniany Arsene Lupin w telewizyjnym serialu z lat 70. o przygodach dżentelmena-włamywacza, zmarł w swym domu w Cannes w południowej Francji. Francuski aktor miał 83 lata.

 • Francja: Współczesny Arsene Lupin skazany

  Sprawca głośnego „napadu stulecia bez broni w ręku” został skazany na trzy lata więzienia. Toni Musulin - konwojent serbskiego pochodzenia, ukradł pół roku temu bankową furgonetkę z prawie 12 milionami euro. Na procesie w Lyonie zapewnił, że nie wie, co stało się z częścią łupu. Prokuratura podejrzewa, że ukrył pieniądze, by zapewnić sobie komfortowe życie po wyjściu z więzienia.

 • ​Domniemany sprawca zuchwałej kradzieży biżuterii w Paryżu schwytany w Rumunii

  Zaskakujący finał głośnej kradzieży drogocennej biżuterii w sławnym zakładzie jubilerskim w Paryżu. Francuska policja poinformowała, że domniemany sprawca - ochrzczony przez nadsekwańskie media "nowym Arsenem Lupinem" - został schwytany... w Rumunii.

 • Zmarł legendarny francuski aktor

  Francuski aktor Georges Descrieres, niezapomniany Arsene Lupin w telewizyjnym serialu z lat 70. o przygodach dżentelmena-włamywacza, zmarł w sobotę w swym domu w Cannes w południowej Francji w wieku 83 lat - poinformował w niedzielę jego agent.

 • Złodziej-smakosz schwytany we Francji

  ..."Alkoholowy Arsene Lupin" - Tak francuskie media nazywają złodzieja o wyrafinowanych gustach, który włamywał się do luksusowych restauracji, by kraść z nich wino. Właśnie został schwytany.

 • Festiwal Magiczna Łódź 2010

  ..., Pro-Phyl i Norbert Ferre oraz reprezentujący Polskę Arsene Lupin. Organizatorem kongresu i festiwalu jest działający od ponad 30 lat w Łodzi Krajowy Klub Iluzjonistów, jedyna w Polsce organizacja...

 • Eva Green pokonała w wyścigu po rolę nowej dziewczyny Bonda takie gwiazdy jak m.in. Angelina Jolie, Charlize Theron, Naomi Watts. Green uchodzi za jedną z najbardziej utalentowanych francuskich aktorek. Na ekranie po raz pierwszy pojawiła się w „Marzycielach” Bernardo Bertolucciego w 2003 r. Na swoim koncie ma także role w filmach: „Arsene Lupin” i „Królestwo niebieskie”.

Dyskusje na temat: arsene lupin