• Informacje na temat:

  artur

Artykuły na temat: artur
 • Artur Szpilka rozpoczął głodówkę

  To nie jest najłatwiejszy czas w karierze Artura Szpilki. Pięściarz sensacyjnie przegrał swoją ostatnią walkę - z Adamem Kownackim. Po rozstaniu z Ronniem Shieldsem wciąż nie ma trenera. Dodatkowo w czasie ostatniego pojedynku nabawił się kontuzji ręki i konieczna była operacja. O terminie kolejnej walki na razie nie słychać. „Szpila” postanowił więc sprawdzić swój charakter i… ogłosił głodówkę.

 • Artur Górski nie żyje

  Zmarł poseł Prawa i Sprawiedliwości Artur Górski. Miał 46 lat. Chorował na białaczkę, przeszedł przeszczep szpiku kostnego.

 • Zmarł poseł PiS Artur Górski

  Nie żyje poseł PiS Artur Górski - poinformowała na Twitterze Jolanta Szczypińska. Miał 46 lat, chorował na białaczkę.

 • Przewodniczący świętokrzyskiej Platformy poseł Artur Gierada będzie kandydatem Koalicji Obywatelskiej, tworzonej przez PO i Nowoczesną na prezydenta Kielc. Powstanie też wspólna lista kandydatów na radnych miejskich.

 • Nie żyje poseł PiS Artur Górski

  Nie żyje poseł Artur Górski - poinformowały władze klubu PiS. Poseł miał 46 lat, był politologiem. Od lat chorował na białaczkę.

 • Zmarł wicemarszałek województwa lubelskiego Artur Walasek

  Wicemarszałek województwa lubelskiego Artur Walasek (PSL) zmarł w piątek. Miał 45 lat. Odszedł po ciężkiej chorobie - poinformowała rzeczniczka marszałka województwa lubelskiego Beata Górka.

 • "Taśma Pawła Kukiza". Odpowiedź Artura Zawiszy

  W sieci pojawiło się nagranie, na którym Paweł Kukiz w nieparlamentarny sposób wypowiada się na temat Artura Zawiszy. Działacz Ruchu Narodowego odpowiedział na słowa lidera ruchu Kukiz’15.

 • Uroczystości pogrzebowe posła PiS Artura Górskiego

  Trwają uroczystości pogrzebowe posła PiS Artura Górskiego. W mszy żałobnej w bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie uczestniczą prezydent Andrzej Duda oraz przedstawiciele rządu(...) Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski posła Artura Górskiego, w uznaniu wybitnych osiągnięć w podejmowanej z pożytkiem dla kraju działalności państwowej i publicznej.

 • Pogrzeb posła PiS Artura Górskiego

  W bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie odbyła się msza pogrzebowa posła PiS Artura Górskiego. W uroczystości uczestniczyli m.in. prezydent Andrzej Duda, premier Beata Szydło i prezes PiS Jarosław Kaczyński. Na początku mszy, prezydent odznaczył pośmiertnie Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski posła Artura Górskiego, w uznaniu wybitnych osiągnięć w podejmowanej...

 • Jerzy Dudek zaprasza na "Artur Siódmiak Camp"

  Już za niespełna tydzień, 23 listopada na stołecznym Torwarze odbędzie się "Artur Siódmiak Camp" - największa w Polsce lekcja WF-u. Jak mówi pomysłodawca imprezy Artur Siódmiak zostało już niewiele wolnych miejsce, ale ciągle można się zapisywać. Jednym z ambasadorów akcji jest były bramkarz Jerzy Dudek. Jak przyznaje, kiedy sam był uczniem nie mógł doczekać się kolejnych lekcji WF-u.

Zdjęcia na temat: artur
Wideo na temat: artur