• Informacje na temat:

  asesor

Artykuły na temat: asesor
 • Rzecznik KRS: 100 proc. wniosków ministra Ziobry ws. asesorów zawierało błędy

  ...​"100 proc. wniosków ministra w sprawie asesorów zawierało błędy. Być może minister Ziobro myślał, że to już inna, nowa Rada przymknie oko na te uchybienia" - tam w rozmowie z reporterem RMF FM mówi sędzia Waldemar Żurek, rzecznik Krajowej Rady Sądownictwa. Rada sprzeciwiła się wczoraj powołaniu 265 kandydatów na asesorów - to w dużym uproszczeniu "sędziowie na próbę".

 • Asesor Prokuratury Rejonowej w Inowrocławiu, która pod wpływem alkoholu kierowała autem i uczestniczyła w kolizji, będzie zwolniona z pracy - poinformowała we wtorek PAP rzeczniczka Prokuratury Krajowej Ewa Bialik.

 • Pijana spowodowała kolizję. Dziś asesor prokuratury straciła pracę

  Asesor prokuratury w Inowrocławiu, która kierowała samochodem mając 2,84 promila alkoholu we krwi, została zwolniona z pracy ze skutkiem natychmiastowym - ustalił reporter RMF FM. Decyzję podpisał prokurator krajowy Bogdan Święczkowski z upoważnienia Zbigniewa Ziobry.

 • Asesor komorniczy Michał K., który bezprawnie zabrał ciągnik rolnikowi z Mławy, usłyszał zarzut przekroczenia uprawnień - informuje stacja TVN24.

 • Pełnomocnik rolnika odsunięty od sprawy asesora

  Prokuratura w Płocku odmówiła mecenasowi Lechowi Obarze, pełnomocnikowi rolnika Radosława Zaremby, udziału w postępowaniu dotyczącym asesora komorniczego, który bezprawnie zajął ciągnik. O sprawie pisze "Gazeta Polska Codziennie".

 • Komornik z Wrocławia i asesor z Bełchatowa - zawieszeni

  Komornik z Wrocławia i asesor komorniczy z Bełchatowa zostali zawieszeni. Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki skierował też wnioski o usunięcie ich ze służby. Oprócz tego w resorcie sprawiedliwości powołany został zespół, który ma opracować reformę systemu komorniczego.

 • Decyzja dotycząca dyscyplinarki dla asesora komorniczego

  Do 9 kwietnia komornicza komisja dyscyplinarna odroczyła sprawę asesora Michała Kubika z Łodzi, znanego ze sprawy zajęcia ciągnika rolnika, który nie był dłużnikiem. Komisja chce przesłuchać pokrzywdzonego, ale nie stawił się on w czwartek na posiedzeniu.

 • Karę dyscyplinarną wykreślenia z listy asesorów komorniczych wymierzyła w czwartek wieczorem komisja dyscyplinarna Krajowej Rady Komorniczej asesorowi Michałowi Kubikowi z Łodzi, znanemu ze sprawy zajęcia ciągnika rolnika, który nie był dłużnikiem.

 • Asesor prokuratury uciekła z miejsca kolizji, miała prawie 3 promile. Może stracić pracę

  ...​Pijana asesor prokuratury w Inowrocławiu została zatrzymana przez policję. Kierowała samochodem mając 2,84 promila alkoholu we krwi. Teraz czekają ją nie tylko konsekwencje karne, ale i zawodowe. Kobieta może stracić pracę.

 • Krajowa Rada Komornicza zajęła stanowisko ws. asesora z Łodzi

  Zamierzamy wyciągnąć wnioski ze sprawy łódzkiego asesora komorniczego usuniętego z zawodu; postulujemy zmiany dotyczące postępowań dyscyplinarnych w samorządzie komorników - poinformowała w piątek rzeczniczka Krajowej Rady Komorniczej Monika Janus.

Zdjęcia na temat: asesor
Dyskusje na temat: asesor