• Informacje na temat:

  atrybut

Artykuły na temat: atrybut
 • "Nieodłączny atrybut patrioty". Luksusowa linia iPhone’ów na urodziny Putina

  ...wyborach prezydenckich", zaplanowanych na marzec przyszłego roku. Aparaty tej serii firma reklamuje jako "nieodłączny atrybut obywatela i patrioty", choć jak przyznaje - "nie dla każdego", ze względu na...

 • Atrybut seksualności

  ...garniturem świadectwo młodzieńczej fantazji jak tutaj :) Teraz tatuaż na nowo jest popularny, staje się ekspresją osobowości, atrybutem seksualności, szczególnie ten w miejscach intymnych. Ludzie, którzy...

 • Pierścień Świętej Joanny d’Arc wróci do Francji

  Po ponad sześciu stuleciach pierścień Świętej Joanny d’Arc powróci z Anglii do Francji. Został on skonfiskowany francuskiej bohaterce narodowej w czasie procesu w XV wieku – jako rzekomy atrybut czarownicy. Znajdował się dotąd w Wielkiej Brytanii.

 • Dlaczego chodzenie na obcasach szkodzi nogom?

  Poprawiają wygląd sylwetki, dodają pewności siebie, uatrakcyjniają wygląd – wysokie obcasy, nieodłączny atrybut wielu kobiet. Też nie od dziś wiadomo, że zbyt długie i częste chodzenie na obcasach źle wpływa na stopy i może być przyczyną wielu schorzeń.

 • Świadek ekshumacji Salvadora Dalego: "Jego wąsy są nienaruszone"

  Włosy, fragmenty paznokci i kości zostały pobrane z zabalsamowanego ciała Salvadora Dalego, by eksperci mogli stwierdzić, czy artysta był ojcem nieślubnego dziecka. Kiedy otwarto trumnę okazało się, że w nienaruszonym stanie jest najsłynniejszy atrybut hiszpańskiego surrealisty – jego wąsy. "Były tam i będą nawet za sto lat" – powiedział Narcis Bardalet, który 30 lat temu zabalsamował zwłoki...

 • Błąd 404, jabłko albo… świnie – takimi atrybutami przekonują nas politycy. Co nam się będzie kojarzyć z Ewą Kopacz, Pawłem Kukizem, a co z Januszem Piechocińskim? Politycy dbają o to, żeby skojarzenia były dobre, ale czy zawsze im się to udaje?

 • Tydzień temu we wrocławskim skateparku zginął 15-latek. W czasie wykonywania ewolucji uderzył głową o beton. Niestety, niewielu amatorów rolek i desek wyciągnęło wnioski z tego wypadku – kaski wciąż są tu rzadkością.

 • Gowin: Brak kary dla Milewskiego byłby gorszący

  ..."Postępowanie wobec Milewskiego jest gorszące, ponieważ koniecznym atrybutem autorytetu sędziowskiego jest niezawisłość" - mówi "Gazecie Polskiej Codziennie" były minister sprawiedliwości Jarosław Gowin.

 • Makabryczny atrybut przynieśli na demonstrację w obronie praw więźniów gruzińscy obrońcy praw człowieka. Na demonstracji przed budynkiem ministerstwa więziennictwa w Tbilisi protestujący pokazali dziennikarzom przezroczysty pojemnik z ludzkim palcem.

 • Przedstawiana najczęściej jako kobieta otulona himationem, w długiej uroczystej szacie, w zamyślonej pozie, niekiedy z palcem na ustach, na ogół bez atrybutu - oto Polihymnia.

Zdjęcia na temat: atrybut
Wideo na temat: atrybut
 • Senator Czelej dla RMF FM: "Polska" jako marka jest bardzo słaba

  "Polska" jako marka jest bardzo słaba. I niestety, nie kojarzy się z żadnym atrybutem. Nie zasila, mówiąc językiem fachowym, polskich przedsiębiorstw” – mówi w rozmowie z RMF FM senator PiS Grzegorz Czelej. Zdaniem senatora, cała sztuka budowy marki powinna polegać na tym, żeby np. polskie produkty spożywcze były w Europie poszukiwane. „Eksperci wykazali, że poszczególne resorty robią błędy na

Dyskusje na temat: atrybut