• Informacje na temat:

  augiasz

Artykuły na temat: augiasz
 • Curlingowa Stajnia Augiasza

  Dramatyczną sytuację polskich zawodników opisał w styczniu portal weszlo.com, gdzie Bartosz Burzyński wypunktował wszelkie nieprawidłowości trawiące związek od środka. Absurdalny pat jednak trwa, bo nie za bardzo wiadomo, kto ma zabrać się za zrobienie porządku w tej stajni Augiasza. Cierpią na tym oczywiście zawodnicy. Wczoraj dziewczyny z Curling Team Łódź, które zostały powołane do...

 • Szykuje pierwszy ruch? "Wymiar sprawiedliwości to stajnia Augiasza"

  ..."Wymiar sprawiedliwości to stajnia Augiasza, którą należy oczyścić" - uważa desygnowany na premiera Mateusz Morawiecki. "W Sądzie Najwyższym widzę sędziów, którzy sądzili moich kolegów z podziemnej Solidarności w latach 80." - dodał.

 • Ziobro o sądach: Musimy wyczyścić tę stajnię Augiasza

  Sądy wymagają gruntownej reformy, musimy wyczyścić tę stajnię Augiasza i odrzucić myślenie w kategorii nadzwyczajnej kasty - powiedział minister sprawiedliwości, lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro w sobotę na Konwencji Zjednoczonej Prawicy.

 • "wSieci" o sytuacji w PISF: Filmowa stajnia Augiasza

  „W ostatnich latach Polski Instytut Sztuki Filmowej stał się instytucją skonfliktowaną, pogrążoną w decyzyjnym chaosie, udzielającą tajemniczych pożyczek ludziom, którzy zamiast spłacać długi, oddają w zamian majątkowe prawa autorskie do swoich filmów” – pisze w najnowszym wydaniu tygodni „wSieci”. „Kto naprawdę czerpie korzyści z PISF: polska kinematografia czy wąska grupa wzajemnej adoracji?" – pyta autor artykułu analizując sytuację w Instytucie.

 • Tygodnik "ABC": Komorowskiego stajnia Augiasza, czyli jak posprzątać Kancelarię Prezydenta

  Podejrzane wydatki, bizantyjski styl i chaos - to pozostawił po sobie Bronisław Komorowski. Przed prezydentem Andrzejem Dudą i jego ekipą wielkie wyzwanie – trzeba teraz wszystko przejrzeć i wyjaśnić, a wygląda na to, że jest co wyjaśniać - pisze dziś tygodnik "ABC".

 • Tomasz Nałęcz: Tusk rozczarował Polaków, oczekiwali więcej

  ..."To zawód człowiekiem, którego cenimy"- tłumaczy spadające sondaże PO gość Kontrwywiadu RMF FM Tomasz Nałęcz. "Po wyborach Polacy oczekiwali ruszenia z kopyta, a rząd funkcjonował normalnie, może nawet trochę wolniej, stąd rozczarowanie" - dodaje. "Tusk jest Herkulesem polskiej sceny politycznej. Polacy liczyli, że oczyści stajnię Augiasza, a po wyborach okazało się, że rzeka nie płynie przez...

 • "Gatki-gate", czyli kolejny skandal w PZPN

  Kolejny skandal w PZPN. I kolejny powód, by oczyścić tę „stajnię Augiasza”. Tym razem chodzi o „gatki”, czyli spodenki i koszulki dla sędziów piłkarskich. Okazuje się, że jak się chce, można zarobić dokładnie na wszystkim.

 • Po incydencie z posłem Gabrielem Janowskim w roli głównej i problemach z narowistą sejmową demokracją, rządzący chcą uporządkować swoją stajnię Augiasza na Wiejskiej. Jeśli bałagan w Sejmie skończy się rozwiązaniem izby, niektórzy posłowie mogą w niej ponownie nie zasiąść.

 • Sędzia Zabłocki: SN nie jest naszpikowany komunistycznymi oprawcami

  ...łaskawego gestu". Pytał, czy ustawa wskazuje kryteria, dzięki którym prezydent będzie "dokonywał swoistej weryfikacji", komu przedłużyć orzekanie. "SN nie jest stajnią Augiasza" Według Zabłockiego(...) Augiasza', naszpikowaną komunistycznymi oprawcami" - oświadczył Zabłocki. Przywołując zarzuty, że w SN jest osoba, która sporządzała raporty ze stanu orzecznictwa stanu wojennego, pytał, czemu za...

 • ...ulubienicą bogini Artemidy - schwytanie wielkiego niebezpiecznego dzika w lasach Arkadii - następna znana praca Heraklesa to oczyszczenie od wielu lat niesprzątanej stajni Augiasza - wypłoszenie...

Wideo na temat: augiasz
Dyskusje na temat: augiasz