• Informacje na temat:

    babiński antoni

Artykuły na temat: babiński antoni
  • Przedstawiciele gminy Ełk (warmińsko-mazurskie) zamierzają we wtorek protestować przed kancelarią premiera w Warszawie przeciwko poszerzeniu granic miasta Ełk kosztem terenów gminy - zapowiedział w czwartek wójt gminy Antoni Polkowski.

  • Rząd zdecydował we wtorek, że granice miasta Ełk nie zostaną poszerzone o tereny należące do gminy Ełk - poinformował CIR. - Zwyciężyła demokracja - komentuje wójt gminy Ełk Antoni Polkowski. Z kolei w ocenie prezydenta miasta Ełk Tomasza Andrukiewicza decyzja jest polityczna, a nie merytoryczna.

  • Rząd zdecydował we wtorek, że granice miasta Ełk nie zostaną poszerzone o tereny należące do gminy Ełk - poinformował CIR. "Zwyciężyła demokracja" - komentuje wójt gminy Ełk Antoni Polkowski. Z kolei w ocenie prezydenta miasta Ełk Tomasza Andrukiewicza decyzja jest polityczna, a nie merytoryczna.

  • W środę grupę głodujących od poniedziałku, w tym wójta gminy Ełk Antoniego Polkowskiego, zmienili inni mieszkańcy gminy. - Lekarze kazali nam przerwać głodówkę choć na jeden dzień, więc to zrobiliśmy(...) Babiński i Będzina pod Koszalinem Henryk Broda. W rozmowach obaj powiedzieli, że ich gminy są w podobnej sytuacji do gminy Ełk, oni solidaryzują się ze strajkującymi i wspólnie chcą pokazać, że...

  • Telefony, które ratują życie

    Kielanowski w Gdańsku, a w 1970 roku w Krakowie profesorowie Antoni Kępiński i Julian Aleksandrowicz. W 1990 roku powstało Polskie Towarzystwo Pomocy Telefonicznej, należące do Międzynarodowej Federacji Pomocy...