• Informacje na temat:

  bagnet

Artykuły na temat: bagnet
 • XIX-wieczny bagnet zarekwirowany Rosjaninowi, który chciał go nielegalnie wwieźć do Polski, trafił we wtorek do Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie. Broń wyprodukowaną we francuskiej manufakturze przekazali warmińsko-mazurscy celnicy.

 • Elbląg: 42-latek z bagnetem w ręku ruszył w stronę policjantów

  Mężczyzna najpierw zaczepiał mieszkańców. Gdy na miejsce przyjechali wezwani policjanci, nie słuchał ich poleceń. Potem ruszył w ich kierunku z bagnetem w ręku. Padł strzał ostrzegawczy. To wystarczyło, by mężczyznę zatrzymać. 42-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie.  (mpw)

 • Zabójcy z bagnetami

  ..., zależy im wyłącznie na zarobku. Tarnobrzescy myśliwy złapali w ostatnim czasie na gorącym uczynku dwóch kłusowników. Mieli przy sobie własnej konstrukcji piki z przyspawanymi bagnetami od karabinów. Polowali na dzika. - Natrafiliśmy na nich, bo usłyszeliśmy psy, którymi szczuli dzika. Wywiązała się szamotanina, ale porzucili pikę z bagnetem, rowery i uciekli - mówi myśliwy. - To znane osoby...

 • RMF: 42-latek z bagnetem w ręku ruszył w stronę policjantów w Elblągu

  Mężczyzna najpierw zaczepiał mieszkańców. Gdy na miejsce przyjechali wezwani policjanci, nie słuchał ich poleceń. Potem ruszył w ich kierunku z bagnetem w ręku. Padł strzał ostrzegawczy. To wystarczyło, by mężczyznę zatrzymać. 42-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie.  (mpw)

 • Chcieli jechać na mecz z mieczami i bagnetami

  Policja znalazła w samochodach krakowskich kibiców prawdziwy arsenał. Do Wrocławia wieźli osiem maczet, bagnety, siekiery, miecz samurajski, 5 dużych pojemników z gazem, pałki metalowe rurki i kominiarki. Uzbrojenie to pseudokibice ukryli w sześciu samochodach. Policjanci ze specjalnej grupy zajmującej się przestępczością stadionową już od kilku dni wiedzieli, że przygotowywana jest ustawka...

 • Chcieli jechać na mecz z mieczami i bagnetami

  Policja znalazła w samochodach krakowskich kibiców prawdziwy arsenał. Do Wrocławia wieźli osiem maczet, bagnety, siekiery, miecz samurajski, 5 dużych pojemników z gazem, pałki metalowe rurki i kominiarki. Uzbrojenie to pseudokibice ukryli w sześciu samochodach. Policjanci ze specjalnej grupy zajmującej się przestępczością stadionową już od kilku dni wiedzieli, że przygotowywana jest...

 • XIX-wieczny bagnet zarekwirowany przemytnikowi trafił do muzeum

  XIX-wieczny bagnet zarekwirowany Rosjaninowi, który chciał go nielegalnie wwieźć do Polski, trafił do Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie. Broń wyprodukowaną we francuskiej manufakturze przekazali warmińsko-mazurscy celnicy.

 • RMF: Mężczyzna z wojennym toporem zaatakował przechodnia

  Mężczyzna trzymający w rękach wojenny topór i wojskowy bagnet zaatakował przypadkowego przechodnia w Sławkowie (woj. śląskie) - informuje dziennikarz RMF FM Marcin Buczek.

 • Śląsk: ​Desperat z wojennym toporem rzucił się na przechodnia

  ...​Desperat z wojennym toporem i sporych rozmiarów wojskowym bagnetem zaatakował przechodnia na ulicy w Sławkowie w Śląskiem - informuje dziennikarz RMF FM Marcin Buczek.

 • Ujazdowski: Nie będę ślepym bagnetem

  ...oczekuje się ode mnie zamknięcia ust, no to mogę powiedzieć bardzo krótko: ja nie jestem kandydatem na to, żeby być ślepym bagnetem, ani w partii politycznej, ani w stowarzyszeniu, w ogóle. Wygląda...

Zdjęcia na temat: bagnet
Wideo na temat: bagnet
 • Rzeź w kościele w Kisielinie

  wcześniej poddali, a było to ok. 80 osób, rozstrzelano i dobito bagnetami.

 • Przed wyjazdem sprawdź poziom płynów w samochodzie

  Wyruszając w trasę trzeba pamiętać o sprawdzeniu poziomu płynów w samochodzie. Najważniejszym płynem jest olej silnikowy. W komorze silnika znajduje się specjalny bagnet, na którym widać czy oleju jest wystarczająco dużo. Trzeba także sprawdzić poziom płynu chłodzącego.