• Informacje na temat:

  baj

Artykuły na temat: baj
 • Baja Poland: Jakub Przygoński liderem po dwóch dniach

  Pod znakiem pasjonującej rywalizacji Jakuba Przygońskiego i Krzysztofa Hołowczyca stał drugi dzień rajdu Baja Poland na poligonie koło Drawska Pomorskiego. Poranny OS wygrał Hołowczyc, a popołudniowy Przygoński, który powrócił na pozycję lidera.

 • Baja Poland 2015 RMF4RT

  Lotto Baja Poland 2015 przeszedł do historii przede wszystkim jako piękne motoryzacyjne święto. Tłumy kibiców, najlepsi zawodnicy na świecie i wspaniała atmosfera podczas rajdu utkwią w pamięci wszystkich uczestników. Zawodnicy RMF 4RACING Team pomimo kłopotów, pokazali prawdziwego ducha walki, który zaprocentował podwójnym podium. Zobacz jak radziła sobie ekipa RMF4RT podczas Baja Poland.

 • Baja Szczecinek: Podium dla załogi RMF 4RACING Team

  Wymagające trasy, niesprzyjająca pogoda i trudne nawigacyjnie odcinki specjalne. Sobotnie zmagania na trasach Baja Szczecinek to łącznie 200 km bezdroży. Duet RMF 4RACING Team w składzie Krzysztof Biegun i Tomasz Dołhan, poradzili sobie z nimi doskonale, zajmując 2. miejsce w grupie TH.

 • Jubileuszowa Baja Poland 2018 w Pucharze Świata FIA

  Obradująca w Paryżu Światowa Rada Sportów Motorowych FIA zatwierdziła kalendarz Pucharu Świata FIA w Rajdach Terenowych na sezon 2018. Rywalizacja w najważniejszym i najbardziej prestiżowym cyklu w tej dyscyplinie sportu zostanie podobnie jak w tym roku przeprowadzona na trasach jedenastu rajdów. Dziewiątą rundą będzie jubileuszowa, dziesiąta edycja Baja Poland.

 • ORLEN Baja Poland: Hołowczyc pierwszy na trasie

  Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja wyruszą jako pierwsi na trasę sobotniego etapu ORLEN Baja Poland. Hołek uzyskał trzeci czas podczas piątkowego superoesu, ale Kuba Przygoński i Nasser Al-Attiyah wybrali miejsca startowe za Olsztynianinem. Jego Mini John Cooper Works Rally w barwach producenta klocków hamulcowych Breck czekają jutro dwa bardzo długie odcinki specjalne liczące w sumie niemal 432 kilometry.

 • ​Baja Inter Cars: Sobota pełna niespodzianek

  Drugi dzień zmagań w Baja Inter Cars przyniósł wiele niespodzianek w rajdowej stawce. Wszystko za sprawą bardzo wymagającej trasy, którą zawodnicy pokonywali trzykrotnie. Nie wszystkie załogi poradziły sobie z trudami odcinków specjalnych. Dla innych była to z kolei szansa na dobry rezultat.

 • ORLEN Baja Poland: Poligon dla Nassera

  Nasser Al-Attiyah pilotowany przez Matthieu Baumela (Toyota Hilux Overdrive) w drugim przejeździe dzisiejszej próby na poligonie w Drawsku Pomorskim pewnie pokonał dwójkę Polaków – Arona Domżałę pilotowanego przez Szymona Gospodarczyka (Toyota Hilux Overdrive) oraz Jakuba Przygońskiego jadącego w duecie z Tomem Colsoulem (Mini John Cooper Works Rally). Tym samym Katarczyk powiększył swoje prowadzenie nad zawodnikiem ORLEN Team do nieco ponad 4 minut i wykonał bardzo ważny krok w drodze po...

 • Baja Carpathia: Drugi dzień za nami!

  Drugi dzień rajdu Baja Carpathia za nami. Było mokro i deszczowo.

 • RMF 4RACING Team po prologu Columna Medica Baja Poland: Mamy dobrą pozycję wyjściową

  ...stronie www.bajapoland.eu  

 • RMF 4RACING Team po ORLEN Baja Poland: Wciąż walczymy o mistrzostwo Polski

  Rajd ORLEN Baja Poland przeszedł do historii jako niezwykle trudne, choć piękne święto motorsportu. W tym roku pogoda zmieniała się jak w kalejdoskopie. Podobnie było z wynikami, które każdego dnia zaskakiwały i wzbudzały niebywałe emocje.

Zdjęcia na temat: baj
Wideo na temat: baj
 • Wypadek załogi RMF 4racing team o wypadku na trasie rajdu Baja Polandd

  Załoga RMF 4racing Team miała poważny wypadek na trasie rajdu Baja Poland. Samochód Aleksandra Szandrowskiego i Rafała Płuciennika uderzył w drzewo. Na szczęście kierowcy ani pilotowi nic się nie stało. Poważniej ucierpiało jednak auto.

 • ROZMOWA: Załoga RMF 4racing Team o kolejnym etapie rajdu Baja Poland

  "To jest bardzo dziwne uczucie. Teraz, kiedy wiem, że to koniec, czuję ogromne zmęczenie. Ale gdybym miała się nie zatrzymywać, mogłabym tak jechać i jechać" - mówi po kolejnym etapie rajdu Baja Poland Secret Man Załogi RMF.

 • Ruszył rajd Italian Baja

  Wszystkie trzy załogi RMF Caroline Team ukończyły prolog Italian Baja i jadą dalej. Łukasz Łaskawiec na quadzie był siódmy. W klasyfikacji generalnej duet Gryszczuk Marton jest 39., a Płuciennik, Krawczyk 45. W klasie samochodów fabrycznych zajmują odpowiednio 6. i 10. miejsce.