• Informacje na temat:

  balcerowicz leszek

Artykuły na temat: balcerowicz leszek
 • ​Leszek Balcerowicz: To więcej niż kpina

  ..."Takiej koncentracji politycznego szkodnictwa nie było dotąd po 1989 roku" - mówi "Gazecie Wyborczej" Leszek Balcerowicz i przekonuje, że bez państwa prawa nie będzie też wolnego rynku.

 • Media: Leszek Balcerowicz zostanie premierem Ukrainy?

  Jak donosi portal "Ukraińska Prawda" prezydent Ukrainy Petro Poroszenko widzi byłego wicepremiera Polski i ministra finansów Leszka Balcerowicza na stanowisku premiera.

 • Leszek Balcerowicz wchodzi do ukraińskiego rządu

  Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko mianował Leszka Balcerowicza na stanowisko swojego przedstawiciela w ukraińskiej radzie ministrów. Podpisał dziś rozporządzenie w tej sprawie.

 • Prof. Leszek Balcerowicz w ukraińskim rządzie

  Jeden z architektów reform w Polsce prof. Leszek Balcerowicz został przedstawicielem prezydenta Poroszenki w ukraińskim rządzie - czytamy na stronie internetowej prezydenta Ukrainy.

 • Leszek Balcerowicz: Hasła Szydło brzmią szyderczo

  ...​Leszek Balcerowicz ostrzega przed kryzysem bankowym, który może wywołać realizacja obietnic danych frankowiczom.

 • Leszek Balcerowicz: PiS działa jak Putin

  Prawo i Sprawiedliwość stosuje metody sowieckie oraz "język i mentalność Łukaszenki" w działalności propagandowej - stwierdził na antenie radia Tok FM Leszek Balcerowicz.

 • ​Leszek Balcerowicz o swojej roli na Ukrainie

  Chodzi o udział w procesach decyzyjnych od samego początku oraz o merytoryczny wpływ na projekty i plany strategiczne, a nie o opiniowanie po fakcie - mówił Leszek Balcerowicz, przedstawiciel prezydenta Poroszenki w ukraińskim rządzie.

 • Honorowa nagroda niemieckiej Polonii dla Leszka Balcerowicza

  ...​Leszek Balcerowicz odebrał w sobotę w Akwizgranie honorową nagrodę Polonicus przyznaną mu przez środowiska polonijne w Niemczech za wolnorynkowe reformy oraz za działania na rzecz społeczeństwa obywatelskiego w Polsce i Europie.

 • Leszek Balcerowicz: Każdy ma zarabiać tyle samo?

  Leszek Balcerowicz znów na pierwszej linii frontu: walczy z PiS i walczy z "tandetną intelektualnie" krytyką kapitalizmu. O Zbigniewie Ziobrze mówi - "odrażający", o Jarosławie Kaczyńskim - "największy szkodnik". Jako wzór do naśladowania wskazuje Szwecję i zżyma się na dyskusję o nierównościach społecznych.

 • ...- Jest bardzo źle, jeśli policja nie służy społeczeństwu, a staje się instrumentem jednej partii. To jest bardzo groźne. Te szacunki policji były wysoce niewiarygodne - w ten sposób Leszek Balcerowicz, jeden z uczestników sobotniego marszu Komitetu Obrony Demokracji, odniósł się do danych na temat liczebności zgromadzenia podanych przez funkcjonariuszy. Według szacunków policji, 7 maja w marszu...

Zdjęcia na temat: balcerowicz leszek
Wideo na temat: balcerowicz leszek
 • Balcerowicz: Mało reform znaczy dużo podwyżek podatków

  "Podwyżki podatków to nie są reformy" - tłumaczy w Kontrwywiadzie RMF FM profesor Leszek Balcerowicz. "Potrzebne są reformy, a tam gdzie nie ma reform jest dużo podwyżek podatków" - ostrzega.

 • Balcerowicz: Problemy mają kraje, które uwierzyły w św. Mikołajów

  "Tam, gdzie wyborcy wybierali źle wybierali świętych Mikołajów, tam są problemy" - mówi o kryzysie w strefie euro Leszek Balcerowicz. Według niego, nie można powiedzieć, że Europa jest jak człowiek stojący nad przepaścią. "Tam, gdzie kraje były rozsądne, nie ma większych problemów" - wyjaśnia gość Kontrwywiadu RMF FM.

 • Leszek Balcerowicz w Kontrwywiadzie RMF FM

  „Nastąpiło naruszenie podstawowych zasad funkcjonowania NBP. Widzieliśmy też objawy nieudolności ministra spraw wewnętrznych. Jeśli to nie będzie rozliczane, to standardy będą zbliżać się do bruku”- mówi o aferze podsłuchowej Leszek Balcerowicz w Kontrwywiadzie RMF FM.

Dyskusje na temat: balcerowicz leszek