• Informacje na temat:

  baldwin i

Artykuły na temat: baldwin i
 • Aktorka skazana za nękanie Aleca Baldwina

  Genevieve Sabourin, 41-letnia kanadyjska aktorka, została skazana za nękanie Aleca Baldwina. Kobieta ma trafić za kraty na 210 dni. Nie może też przez najbliższe pięć lat zbliżać się do gwiazdora i jego żony.

 • Niecierpliwy Alec Baldwin

  Amerykański aktor Alec Baldwin, który przypadkowo znalazł się w miejscu katastrofy samolotu na Manhattanie, wszczął awanturę z policjantami zabezpieczającymi miejsce wypadku - czytamy w "Dzienniku".

 • Stephen Baldwin aresztowany za długi wobec fiskusa

  Amerykański aktor Stephen Baldwin został w czwartek aresztowany w Nowym Jorku z powodu długów, jakie ma wobec władz skarbowych. Jak poinformował portal "TMZ.com", powołując się na prokuraturę, Baldwin winien jest fiskusowi ponad 350 tysięcy dolarów.

 • Alec Baldwin ożenił się ze swoją instruktorką jogi

  Znany amerykański gwiazdor filmowy, 54-letni Alec Baldwin poślubił swoją 28-letnią instruktorkę jogi Hilarię Thomas. Para poznała się rok temu.

 • Eisenberg, Page, Cruz i Baldwin gwiazdami najnowszego filmu Allena

  Jesse Eisenberg, Ellen Page, Penelope Cruz i Alec Baldwin wystąpią w najnowszym filmie Woody'ego Allena. Reżyser nie ujawnił jeszcze tytułu ani fabuły swojego najnowszego dzieła. Wiadomo jedynie, że obraz będzie kręcony latem w Rzymie.

 • ​Pomylili Trumpa z aktorem. Teraz przepraszają

  Dominikański dziennik "El Nacional" przeprosił swoich czytelników za to, że artykuł o Donaldzie Trumpie zilustrował zdjęciem aktora Aleca Baldwina.

 • Rugbysta próbował pogłaskać lwa. Nie skończyło się to dla niego dobrze

  ...​Głaskanie lwów to nie przelewki. Przekonał się o tym reprezentant Walii w rugby Scott Baldwin, który podczas podróży do Republiki Południowej Afryki postanowił zapoznać się bliżej ze zwierzęciem. Sportowiec został bardzo szybko ugryziony.

 • Z impetem wjechał w kościół i uciekł. Groźny wypadek

  W miasteczku Baldwin w stanie Nowy Jork samochód uderzył w drzewo, przebił ogrodzenie i z impetem uderzył w kościół. W chwili wypadku w świątyni nie było nikogo.

 • Turniej rycerski na zamku Krzyżtopór

  XV Międzynarodowy Turniej Rycerski o Szablę Krzysztofa Baldwina Ossolińskiego odbędzie się w sobotę i niedzielę w ruinach zamku Krzyżtopór w Ujeździe (woj. świętokrzyskie).

 • Jednopensowa moneta sprzedana za 72 tysiące funtów. Są tylko cztery takie egzemplarze na świecie

  Jednopensowa moneta z 1933 roku została sprzedana na aukcji za 72 tysiące funtów. Wyprodukowano jedynie cztery takie egzemplarze - był prototypami stworzonymi przez brytyjską mennicę, jednak nigdy nie znalazły się w obiegu. Przedstawiciel domu aukcyjnego AH Baldwin and Sons twierdzi, że nigdy wcześniej moneta z miedzi nie została sprzedana za tak olbrzymie pieniądze.

Zdjęcia na temat: baldwin i
Wideo na temat: baldwin i
 • Z impetem wjechał w kościół i uciekł. Wypadek w stanie Nowy Jork

  W miasteczku Baldwin w stanie Nowy Jork samochód uderzył w drzewo, przebił ogrodzenie i z impetem uderzył w kościół. W chwili wypadku w świątyni nie było nikogo. Z miejsca zdarzenia uciekł kierowca auta i dwie jadące z nim osoby. Policja złapała już jedną z nich.

Dyskusje na temat: baldwin i