• Informacje na temat:

  baldwin i

Artykuły na temat: baldwin i
 • Alec Baldwin w ogniu krytyki Trumpa

  Prezydent USA Donald Trump po raz kolejny skrytykował aktora Aleca Baldwina, który bezlitośnie parodiuje prezydenta w satyrycznym programie „Saturday Night Live” – podaje agencja AFP.

 • Alec Baldwin przed sądem za pobicie Polaka na parkingu

  Alec Baldwin odpowiadał przed nowojorskim sądem za napaść na pochodzącego z Polski 49-letniego mężczyznę na jednym z parkingów na Manhattanie. Baldwin odmówił wypowiedzi dla mediów po przesłuchaniu.

 • Alec Baldwin z zarzutami po awanturze. Ostry komentarz aktora

  Popularny amerykański aktor Alec Baldwin został w piątek zatrzymany w Nowym Jorku. Jak podaje policja, w trakcie poszukiwania miejsca parkingowego zaatakował innego kierowcę. Artysta usłyszał zarzuty i wyszedł na wolność. Na Twitterze w ostrych słowach skomentował całe zdarzenie.

 • Donald Trump wpadł w "twitterową furię" z powodu Aleca Baldwina

  Prezydent Donald Trump nie znosi gdy - jego zdaniem - "mierny aktor" Alec Baldwin parodiuje go w znanym programie telewizji NBC Saturday Night Live! Prezydent podzielił się swoją opinią o Baldwinie, oczywiście na Twitterze.

 • Aktorka skazana za nękanie Aleca Baldwina

  Genevieve Sabourin, 41-letnia kanadyjska aktorka, została skazana za nękanie Aleca Baldwina. Kobieta ma trafić za kraty na 210 dni. Nie może też przez najbliższe pięć lat zbliżać się do gwiazdora i jego żony.

 • Niecierpliwy Alec Baldwin

  Amerykański aktor Alec Baldwin, który przypadkowo znalazł się w miejscu katastrofy samolotu na Manhattanie, wszczął awanturę z policjantami zabezpieczającymi miejsce wypadku - czytamy w "Dzienniku".

 • Stephen Baldwin aresztowany za długi wobec fiskusa

  Amerykański aktor Stephen Baldwin został w czwartek aresztowany w Nowym Jorku z powodu długów, jakie ma wobec władz skarbowych. Jak poinformował portal "TMZ.com", powołując się na prokuraturę, Baldwin winien jest fiskusowi ponad 350 tysięcy dolarów.

 • Alec Baldwin ożenił się ze swoją instruktorką jogi

  Znany amerykański gwiazdor filmowy, 54-letni Alec Baldwin poślubił swoją 28-letnią instruktorkę jogi Hilarię Thomas. Para poznała się rok temu.

 • Eisenberg, Page, Cruz i Baldwin gwiazdami najnowszego filmu Allena

  Jesse Eisenberg, Ellen Page, Penelope Cruz i Alec Baldwin wystąpią w najnowszym filmie Woody'ego Allena. Reżyser nie ujawnił jeszcze tytułu ani fabuły swojego najnowszego dzieła. Wiadomo jedynie, że obraz będzie kręcony latem w Rzymie.

 • ​Pomylili Trumpa z aktorem. Teraz przepraszają

  Dominikański dziennik "El Nacional" przeprosił swoich czytelników za to, że artykuł o Donaldzie Trumpie zilustrował zdjęciem aktora Aleca Baldwina.

Zdjęcia na temat: baldwin i
Wideo na temat: baldwin i
Dyskusje na temat: baldwin i