• Informacje na temat:

  banach

Artykuły na temat: banach
 • Uczeń I LO im. Adama Mickiewicza w Kolnie (podlaskie) wygrał w niedzielę w Poznaniu ogólnopolski finał Olimpiady Wiedzy Ekologicznej - poinformował dr Maciej Skorupski z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

 • Na siebie stawiam w najmniejszym stopniu - mówi Jolanta Banach, gość popołudniowych Faktów RMF. Choć rzeczywiście mało prawdopodobne, by główna przeciwniczka planu Hausnera mogła kierować SLD, to złoty słabnie.

 • Dr Banach o skutkach picia alkoholu w ciąży

  Kobieta, która wypije nawet tylko jeden kieliszek wina, może zaszkodzić swojemu nienarodzonemu jeszcze dziecku - mówi dr Marek Banach z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, jeden z polskich badaczy skutków spożywania alkoholu przez kobiety w ciąży.

 • Filar: radykalizm Banach nie sprzyja złotówce

  Po informacjach o kandydaturze Jolanty Banach na szefa SLD złoty znów poleciał w dół. Tomasz Skory : 4,90 za euro to według Pana właściwy kurs, czy możemy się przygotowywać powoli na 5 i więcej(...) kurs złotego. Tomasz Skory : Ale co ciekawe, rezygnacja Leszka Millera z kierowania SLD przyjmowana jest przez inwestorów spokojnie - jakby to było coś dobrego - ale nazwisko Jolanty Banach...

 • ...obrońców życia ze zwolennikami liberalizmu w tej mierze? Gośćmi Barbary Górskiej byli wiceprzewodniczący ZChN Jacek Szczot i posłanka SLD Jolanta Banach.

 • Na siebie stawiam w najmniejszym stopniu - mówi Jolanta Banach, gość popołudniowych Faktów. Choć rzeczywiście mało prawdopodobne, by główna przeciwniczka planu Hausnera mogła kierować SLD, to złoty słabnie - dziś za euro trzeba zapłacić 4,9 zł.

 • Wśród kandydatów na nowego szefa SLD, Leszek Miller nieoczekiwanie wymienił wczoraj Jolantę Banach, b. wiceminister gospodarki. Choć mało prawdopodobne, by główna przeciwniczka planu Hausnera mogła kierować SLD, to złoty słabnie - dziś za euro trzeba zapłacić 4,9 zł.

 • Inwestorzy obawiają się, że gdyby taka osoba stanęła na czele SLD, to SLD może zmienić swoje poglądy na gospodarkę - mówi prof. Dariusz Filar, nowy członek RPP. Po informacjach o kandydaturze Jolanty Banach na szefa SLD, zł znów poleciał w dół.

 • .... Jolanta Banach : Minister pracy i polityki społecznej w takiej sytuacji powinien nic nie myśleć, dlatego, że nie jest to stanowisko rządu. Tomasz Skory : Toż to wicepremier, pani minister. Jolanta Banach : Gdyby Rada Ministrów podjęła decyzję bardzo konkretną, wprowadzająca jakiekolwiek usługi, wtedy oczywiście minister pracy mógłby myśleć. Na dzień dzisiejszy pan wicepremier poszukuje, po...

 • ..."Co czwartą grafikę komputerową stworzoną przez Zdzisława Beksińskiego można obejrzeć w jego galerii w Muzeum Historycznym w Sanoku (Podkarpackie). Tą formą wypowiedzi zainteresował się on w poł. lat 90." - powiedział dyrektor muzeum Wiesław Banach.

Zdjęcia na temat: banach
Wideo na temat: banach
 • Tak wygląda bluesowy tramwaj w Bytomiu

  Na ulicach Bytomia pojawił się Blues Bana, czyli bluesowy tramwaj. Rano, po wyjeździe z zajezdni, przejechał trasę przez Chorzów oraz Katowice, i wrócił do Bytomia.

Dyskusje na temat: banach