• Informacje na temat:

  banita

Artykuły na temat: banita
 • Władze Gruzji wystawią na aukcji majątek byłego przywódcy Adżarii. Asłan Abaszydze kilka dni temu został zmuszony do dymisji. Majątkiem adżarskiego satrapy można by obdzielić kilka licytacji - otaczał się prawdziwym przepychem.

 • Banici Islamu

  Bojownicy z Państwa Islamskiego zdążyli nas przyzwyczaić do okrucieństwa bez granic. Spalenie żywcem schwytanego przez terrorystów jordańskiego pilota, Muatha al-Kasaebeha, wstrząsnęło jednak światem i wywołało wściekłość. Niedowierzanie dopadło zarówno ludzi na Zachodzie, jak i na Bliskim Wschodzie, szczególnie w Jordanii. Od wspomnienia właśnie tego bestialstwa rozpoczął swoje wystąpienie król Jordanii, Abdullah II bin al-Hussein, który przemawiał w zeszłym tygodniu w Parlamencie...

 • ​Łukasz Rzepecki dołączy do klubu Kukiz'15?

  Łukasz Rzepecki, młody "banita" z Prawa i Sprawiedliwości, zostanie członkiem klubu Kukiz'15 - dowiedział się serwis 300polityka.pl.

 • W Krakowie trwają zdjęcia do bollywoodzkiego filmu akcji "Banita" ("Mujjahir"). Hinduscy filmowcy podkreślali znakomitą atmosferę i warunki pracy w Polsce. Jak mówił reżyser Prashant Chadh, "Banita" to film antywojenny.

 • Zdjęcia do kolejnego - po realizowanej w zeszłym roku superprodukcji "Banita" - bollywoodzkiego filmu rozpoczną się we wtorek w Krakowie. Tym razem będzie to romantyczna, współczesna opowieść inspirowana historią Romea i Julii.

 • Bollywoodzka produkcja w Krakowie

  W Krakowie rozpoczną się we wtorek zdjęcia do bollywoodzkiego filmu akcji - "Banita" ("Mujjahir") w reż. Prashanta Chadha. Większość z nich będzie kręcona w plenerach. W roli głównej wystąpi znany hinduski aktor Sachin Joshi.

 • Wystawa psich "banitów" odbywa się dzisiaj we Wrocławiu. Tak nazywane są owczarki niemieckie długowłose, zwane też staro-niemieckimi. Te, w przeciwieństwie do swoich kuzynów z krótką sierścią nie są uznawane przez związek kynologiczny za pełnowartościowe.

 • Widmo gombrowiczowskiej pupy znowu krąży nad Polską. Widmo pupy utrwala się w podkrążonych oczach zatroskanych decydentów, którzy pioniersko - wszak w XXI wieku to w cywilizowanej Europie chyba pierwsza taka próba wskrzeszenia tzw. "zapisu" - skreślają z listy lektur książki i autorów znienacka niepożądanych. Na naszych oczach oto przywołuje się i konfrontuje w kraju dwie nowe, choć skądinąd dobrze znane już z historii najnowszej kasty. Znów przeciwstawia się sobie pisarzy i polityków....

 • "Robin Hood" wieczorem otworzy festiwal w Cannes

  Russell Crowe jako banita, Cate Blanchett jako Lady Marion. Premiera "Robin Hooda" Ridleya Scotta otworzy wieczorem 63. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Film będzie pokazywany poza konkursem.

 • Pakistańscy mediatorzy zakończyli wizytę w Afganistanie

  16-osobowa delegacja pakistańska, w skład której wchodzą zarówno działacze islamscy jak i generałowie wywiadu wojskowego zakończyła "rozmowy ostatniej szansy" w afgańskim Kandaharze. Jak donoszą agencje, zakończyły się one fiaskiem. Celem "misji ostatniej szansy" było przekonanie kierownictwa afgańskiego Talibanu by zastosowało się do żądań USA, wydając ukrywającego się tu od ponad pięciu lat saudyjskiego banitę Osamę bin Ladena, co pozwoliłoby uniknąć uderzenia USA na bazy terrorystów w...

Wideo na temat: banita
 • Dramatyczna scena bollywoodzkiego filmu kręcona w Krakowie

  Indyjska ekipa rozpoczęła w Krakowie kręcenie zdjęć do filmu "Mujjahir" (Banita). Nowa bollywoodzka produkcja opowiada o próbie zamachu terrorystycznego za pomocą skradzionej broni biologicznej. Pierwsze zdjęcia nakręcono na pl. Szczepańskim.