• Informacje na temat:

  bank

Artykuły na temat: bank
 • Bank Zespołów WOŚP

  W finałowym Banku Zespołów jest już prawie 150 kapel z Polski i zagranicy, które chcą wystąpić na 25. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sprawdźcie, jakie zespoły, już się zarejestrowały.

 • Deutsche Bank zwolni kilka tysięcy pracowników

  Borykający się z trudnościami największy niemiecki bank komercyjny, Deutsche Bank, zapowiada zwolnienie kilku tysięcy pracowników, starając się obniżyć koszty i reorganizując część swych operacji dotyczącą papierów wartościowych.

 • Awaria bankomatów Santander Bank Polska usunięta

  Klienci Santander Bank Polska, do niedawna BZ WBK, od rana alarmowali nas na Gorącą Linię RMF FM, że mają spore problemy z dostępem do swoich pieniędzy. W komunikacie prasowym bank przyznał, że nie można m.in. korzystać z bankomatów. Przed południem awaria została usunięta.

 • Wrocław: Napad na bank. Bandyta zatrzymany

  Policyjny pościg za bandytą, który napadł na bank na wrocławskich Popowicach. Mężczyzna wszedł do budynku przy ulicy Legnickiej, sterroryzował pracowników i klientów przedmiotem przypominającym broń, ukradł pieniądze i uciekł.

 • Czy jest nam potrzebny bank centralny?

  Bank centralny to jedna z najważniejszych instytucji służących gospodarce. Co on takiego robi? Przede wszystkim emituje pieniądze. Dba o to, żeby w obiegu była ich odpowiednia ilość – nie za dużo, bo wtedy ceny za szybko rosną. I nie za mało, bo wtedy kredyt jest za drogi. Jest także "bankiem banków" – w złych czasach powinien pomóc im nie utonąć.

 • Idea Bank i Getin Noble Bank tracą na giełdzie. W tle afera w KNF

  ...​Od rana spada środowy kurs akcji Idea Banku oraz Getin Noble Banku. Po godzinie 12. Idea Bank odnotował 16,73 proc. spadek, a akcje Getin Noble Banku zniżkowały o 21,57 proc. Spółki te należą do biznesu Leszka Czarneckiego.

 • Nocna narada ludzi świata finansów. NBP gotowy wesprzeć Getin Noble Bank i Idea Bank

  ..."Narodowy Bank Polski zadeklarował gotowość natychmiastowego uruchomienia wsparcia płynnościowego w celu zapewnienia obsługi zobowiązań wobec klientów" Getin Noble Banku i Idea Banku - poinformował w nocy resort finansów po posiedzeniu Komitetu Stabilności Finansowej. Narada trwała kilka godzin.

 • "Na bank się uda" w Krakowie, czyli komedia o staruszkach chcących obrabować bank

  Marian Dziędziel, Lech Dyblik i Adam Ferency zagrają trzech staruszków - głównych bohaterów - w komedii kryminalnej "Na bank się uda". Akcja filmu reżyserowanego przez Szymona Jakubowskiego rozgrywa się wyłącznie w Krakowie. Najwięcej zdjęć powstaje w Podgórzu. W filmie zadebiutowali też dziennikarze radia RMF FM.

 • "Rzeczpospolita": Bank da etat dłużnikowi

  Zamiast licytować mieszkania swych dłużników w ramach windykacji zaległości, banki miałyby pomagać kredytobiorcom wychodzić na prostą poprzez znalezienie dla nich pracy czy zaoferowanie opieki nad dziećmi - pisze poniedziałkowa "Rzeczpospolita".

 • Ukraińscy nacjonaliści obrzucili kamieniami rosyjski bank

  Członkowie Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) obrzucili w niedzielę kamieniami oddział rosyjskiego banku Sbierbank w Kijowie i siedzibę Rossotrudniczestwa, rosyjskiej agencji państwowej zajmującej się m.in. sprawami Rosjan za granicą.

Zdjęcia na temat: bank
Dyskusje na temat: bank