• Informacje na temat:

  bank

Artykuły na temat: bank
 • Bank Zespołów WOŚP

  W finałowym Banku Zespołów jest już prawie 150 kapel z Polski i zagranicy, które chcą wystąpić na 25. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sprawdźcie, jakie zespoły, już się zarejestrowały.

 • Deutsche Bank zwolni kilka tysięcy pracowników

  Borykający się z trudnościami największy niemiecki bank komercyjny, Deutsche Bank, zapowiada zwolnienie kilku tysięcy pracowników, starając się obniżyć koszty i reorganizując część swych operacji dotyczącą papierów wartościowych.

 • Wrocław: Napad na bank. Bandyta zatrzymany

  Policyjny pościg za bandytą, który napadł na bank na wrocławskich Popowicach. Mężczyzna wszedł do budynku przy ulicy Legnickiej, sterroryzował pracowników i klientów przedmiotem przypominającym broń, ukradł pieniądze i uciekł.

 • Czy jest nam potrzebny bank centralny?

  Bank centralny to jedna z najważniejszych instytucji służących gospodarce. Co on takiego robi? Przede wszystkim emituje pieniądze. Dba o to, żeby w obiegu była ich odpowiednia ilość – nie za dużo, bo wtedy ceny za szybko rosną. I nie za mało, bo wtedy kredyt jest za drogi. Jest także "bankiem banków" – w złych czasach powinien pomóc im nie utonąć.

 • "Na bank się uda" w Krakowie, czyli komedia o staruszkach chcących obrabować bank

  Marian Dziędziel, Lech Dyblik i Adam Ferency zagrają trzech staruszków - głównych bohaterów - w komedii kryminalnej "Na bank się uda". Akcja filmu reżyserowanego przez Szymona Jakubowskiego rozgrywa się wyłącznie w Krakowie. Najwięcej zdjęć powstaje w Podgórzu. W filmie zadebiutowali też dziennikarze radia RMF FM.

 • "Rzeczpospolita": Bank da etat dłużnikowi

  Zamiast licytować mieszkania swych dłużników w ramach windykacji zaległości, banki miałyby pomagać kredytobiorcom wychodzić na prostą poprzez znalezienie dla nich pracy czy zaoferowanie opieki nad dziećmi - pisze poniedziałkowa "Rzeczpospolita".

 • Ukraińscy nacjonaliści obrzucili kamieniami rosyjski bank

  Członkowie Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) obrzucili w niedzielę kamieniami oddział rosyjskiego banku Sbierbank w Kijowie i siedzibę Rossotrudniczestwa, rosyjskiej agencji państwowej zajmującej się m.in. sprawami Rosjan za granicą.

 • Policjanci z Katowic szukają napastnika, który napadł na bank. Co ciekawe podczas ucieczki... zgubił część pieniędzy.

 • Napad na bank w Nowym Targu. Trwa obława

  Napad na bank w Nowym Targu na Podhalu. Mężczyzna zastraszył obsługę placówki i zażądał wydania pieniędzy.

 • Bank Światowy będzie oddłużał polskie szpitale?

  Bank Światowy zaproponował pomoc w oddłużeniu naszych lecznic. Ich łączne zobowiązania to 11,5 mld zł - podaje wtorkowy "Dziennik Gazeta Prawna".

Zdjęcia na temat: bank
Dyskusje na temat: bank