• Informacje na temat:

  baron

Artykuły na temat: baron
 • Baron Stanisław von Munchhausen

  Gdyby Stanisław Piotrowicz zachował ostatnio umiar w zachwalaniu swoich zasług z czasów PRL, jego postać nie budziłaby dziś aż tak wielkich emocji. Samo bycie prokuratorem w PRL nie obciąża jednak tak, jak wypieranie się prawdy w RP. Dziś jego nazwisko staje się symbolem rojącego o własnych niewiarygodnych wyczynach barona von Münchausena.

 • RMF: Polski baron narkotykowy zatrzymany w Szwecji

  ...45-letni Maciej J. został zatrzymany wczoraj około godziny 18:00. - Zatrzymanie przebiegało spokojnie - powiedział "Aftonbladet" oficer szwedzkiej policji. Mężczyzna był od siedmiu lat poszukiwany w Polsce za przemyt narkotyków oraz za nieodbycie kary zasądzonego więzienia. Baron narkotykowy zbiegł z więzienia, ma do odbycia jeszcze pięć lat kary. Maciej J. był szefem międzynarodowego...

 • Najważniejszy baron narkotykowy w Kolumbii Gerson Galvez został aresztowany w sobotę w Medellin, mieście położonym na północnym zachodzie kraju - poinformowało kolumbijskie ministerstwo obrony.

 • Baron narkotykowy "El Chapo" Guzman ekstradowany do USA

  Jeden z najpotężniejszych meksykańskich baronów narkotykowych Joaquin "El Chapo" Guzman został w czwartek ekstradowany do Stanów Zjednoczonych - poinformował meksykański rząd. USA oskarżają go m.in. o zabójstwa, kierowanie gangiem i pranie pieniędzy.

 • USA: Meksykański baron wrogiem publicznym nr 1

  Chicagowska Komisja ds. Przestępczości (CCC) ogłosiła, że po spektakularnej ucieczce z więzienia jeden z najpotężniejszych meksykańskich baronów narkotykowych Joaquin "El Chapo" Guzman ponownie został wrogiem publicznym nr 1 w USA.

 • Jeden z najważniejszych meksykańskich baronów narkotykowych, Joaquin "El Chapo" Guzman, po raz drugi uciekł z więzienia o najwyższym rygorze - podały służby bezpieczeństwa w nocy z soboty na niedzielę.

 • Zbiegły z więzienia baron narkotykowy miał wspólników

  Baron narkotykowy Joaquin "El Chapo" Guzman miał wspólników wśród strażników, którzy pomogli mu uciec z więzienia o najostrzejszym rygorze; tylko tak da się wytłumaczyć jego ucieczkę - powiedział szef MSW w Meksyku Angel Osorio Chong. Dyrektor więzienia Altiplano na obrzeżach miasta Meksyk został zwolniony ze stanowiska.

 • Polski baron narkotykowy zatrzymany w Szwecji. Zmienił wygląd, przyjął fałszywą tożsamość

  ...45-letni Maciej J. został zatrzymany wczoraj około godziny 18:00. Zatrzymanie przebiegało spokojnie - powiedział "Aftonbladet" oficer szwedzkiej policji. Mężczyzna był od siedmiu lat poszukiwany w Polsce za przemyt narkotyków oraz za nieodbycie kary zasądzonego więzienia. Baron narkotykowy zbiegł z więzienia, ma do odbycia jeszcze pięć lat kary. Maciej J. był szefem międzynarodowego...

 • Piotr Baron u franciszkanów

  Kolejny ciekawy koncert u franciszkanów. W ramach festiwalu Jazz Bez zagrał czołowy polski saksofonista jazzowy Piotr Baron. Towarzyszyli mu również inni muzycy.

 • Były zachodniopomorski baron SLD, poseł Wojciech Długoborski kolejny raz ma problemy w związku z aferą w gryfińskim Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych. Sprawa dotyczy wyłudzenia z tej miejskiej spółki miliona dolarów.

Zdjęcia na temat: baron
 • Sasha Baron Cohen z żoną
Wideo na temat: baron