• Informacje na temat:

  baron

Artykuły na temat: baron
 • Baron Stanisław von Munchhausen

  Gdyby Stanisław Piotrowicz zachował ostatnio umiar w zachwalaniu swoich zasług z czasów PRL, jego postać nie budziłaby dziś aż tak wielkich emocji. Samo bycie prokuratorem w PRL nie obciąża jednak tak, jak wypieranie się prawdy w RP. Dziś jego nazwisko staje się symbolem rojącego o własnych niewiarygodnych wyczynach barona von Münchausena.

 • RMF: Polski baron narkotykowy zatrzymany w Szwecji

  ...45-letni Maciej J. został zatrzymany wczoraj około godziny 18:00. - Zatrzymanie przebiegało spokojnie - powiedział "Aftonbladet" oficer szwedzkiej policji. Mężczyzna był od siedmiu lat poszukiwany w Polsce za przemyt narkotyków oraz za nieodbycie kary zasądzonego więzienia. Baron narkotykowy zbiegł z więzienia, ma do odbycia jeszcze pięć lat kary. Maciej J. był szefem międzynarodowego...

 • Najważniejszy baron narkotykowy w Kolumbii Gerson Galvez został aresztowany w sobotę w Medellin, mieście położonym na północnym zachodzie kraju - poinformowało kolumbijskie ministerstwo obrony.

 • Baron narkotykowy "El Chapo" Guzman ekstradowany do USA

  Jeden z najpotężniejszych meksykańskich baronów narkotykowych Joaquin "El Chapo" Guzman został w czwartek ekstradowany do Stanów Zjednoczonych - poinformował meksykański rząd. USA oskarżają go m.in. o zabójstwa, kierowanie gangiem i pranie pieniędzy.

 • USA: Meksykański baron wrogiem publicznym nr 1

  Chicagowska Komisja ds. Przestępczości (CCC) ogłosiła, że po spektakularnej ucieczce z więzienia jeden z najpotężniejszych meksykańskich baronów narkotykowych Joaquin "El Chapo" Guzman ponownie został wrogiem publicznym nr 1 w USA.

 • Jeden z najważniejszych meksykańskich baronów narkotykowych, Joaquin "El Chapo" Guzman, po raz drugi uciekł z więzienia o najwyższym rygorze - podały służby bezpieczeństwa w nocy z soboty na niedzielę.

 • Zbiegły z więzienia baron narkotykowy miał wspólników

  Baron narkotykowy Joaquin "El Chapo" Guzman miał wspólników wśród strażników, którzy pomogli mu uciec z więzienia o najostrzejszym rygorze; tylko tak da się wytłumaczyć jego ucieczkę - powiedział szef MSW w Meksyku Angel Osorio Chong. Dyrektor więzienia Altiplano na obrzeżach miasta Meksyk został zwolniony ze stanowiska.

 • Polski baron narkotykowy zatrzymany w Szwecji. Zmienił wygląd, przyjął fałszywą tożsamość

  ...45-letni Maciej J. został zatrzymany wczoraj około godziny 18:00. Zatrzymanie przebiegało spokojnie - powiedział "Aftonbladet" oficer szwedzkiej policji. Mężczyzna był od siedmiu lat poszukiwany w Polsce za przemyt narkotyków oraz za nieodbycie kary zasądzonego więzienia. Baron narkotykowy zbiegł z więzienia, ma do odbycia jeszcze pięć lat kary. Maciej J. był szefem międzynarodowego...

 • Piotr Baron u franciszkanów

  Kolejny ciekawy koncert u franciszkanów. W ramach festiwalu Jazz Bez zagrał czołowy polski saksofonista jazzowy Piotr Baron. Towarzyszyli mu również inni muzycy.

 • Były zachodniopomorski baron SLD, poseł Wojciech Długoborski kolejny raz ma problemy w związku z aferą w gryfińskim Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych. Sprawa dotyczy wyłudzenia z tej miejskiej spółki miliona dolarów.

Zdjęcia na temat: baron
 • Sasha Baron Cohen z żoną
Wideo na temat: baron
 • Rezydencja, sekretne przejście i tunel. Tamtędy próbował zbiec El Chapo

  Los Mochis, Meksyk. Tamtejsze władze zgodziły się na sfilmowanie wnętrza rezydencji barona narkotykowego Joaquina Guzmana, zwanego El Chapo. To ten dom meksykańscy marines szturmowali zabijając 15 ochroniarzy, uzbrojonych w karabiny automatyczne i granatniki. El Chapo zdołał jednak uciec przez umieszczone za lustrem w sypialni drzwi do tunelu, który połączony był z miejskimi kanałami

 • Marek Falenta: Nie jestem samobójcą. Zostałem wrobiony

  "Jestem niewinny. Chciałem tylko sprzedawać tani węgiel" - zapewnia w Kontrwywiadzie RMF FM Marek Falenta, biznesmen i główny podejrzany w aferze podsłuchowej. Jak mówi, wydaje mu się, że został wrobiony przez "baronów węglowych". "Jestem na rynku od 17 lat, posiadam około 30 firm, zatrudniam dwa tysiące ludzi. Nie podjąłbym takiej akcji. Nie jestem samobójcą" - zaznacza.

 • Tomasz Skory zaprasza na subiektywny przegląd prasy

  "Gazeta Wyborcza" pisze o wojnie baronów w Platformie Obywatelskiej. W Zachodniopomorskiem "Nitrasowcy" kontra "Banda G" jak Gawłowski. We Wrocławiu "Protasiewiczowcy" kontra "Schetynersi". Wszystko razem kompletnie nie dla ludzi. Dla ludzi za to okładka "Super Expressu": uśmiercą Kotulankę- podejrzewa tabloid.