• Informacje na temat:

  batory andrzej

Artykuły na temat: batory andrzej
 • Chorzów: Możliwa doraźna pomoc od miasta dla pracowników Walcowni Blach Batory

  Prezydent Chorzowa deklaruje pomoc pracownikom Walcowni Blach Batory. Od listopada w sądzie toczy się proces upadłościowy zakładu, a około 250 hutników od dwóch miesięcy nie dostaje wypłat. Dziś delegacja pracowników przyszła do magistratu z prośbą o pomoc.

 • Prezydent Andrzej Duda z małżonką z wizytą w Norwegii

  Prezydent Andrzej Duda z małżonką udają się w niedzielę z oficjalną wizytą do Norwegii. Prezydent spotka się z królem Haraldem V i premier Erną Solberg. Prezydent będzie też gościem Dowództwa Operacyjnego Sił Zbrojnych Norwegii w bazie w Reitan. "To będzie spotkanie zamknięte o wysokiej klauzuli tajności" – mówi Krzysztof Szczerski.

 • Strajk w Hucie Batory w Chorzowie

  Około 400 osób strajkuje w Hucie Batory w Chorzowie w obronie miejsc pracy. Nie pracują załogi walcowni i rurowni. Po południu do protestujących wyszedł prezes zarządu zakładu i zaprosił delegatów na rozmowy.

 • Joanna Bator laureatką Nagrody Nike

  Olczak-Roniker, Jarosław Marek Rymkiewicz, Wojciech Kuczok, Andrzej Stasiuk, Dorota Masłowska, Olga Tokarczuk, Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki, Tadeusz Słobodzianek, Marian Pilot i Marek Bieńczyk.

 • Zwolnieni pracownicy Huty Batory wracają do pracy, ale na gorszych warunkach

  Zamknięta niespełna miesiąc temu stalownia Huty Batory w Chorzowie wznowiła produkcję. Po strajku okupacyjnym dyrekcja zakładu zwolniła 120 osób. Teraz ponownie zatrudnia, ale na dużo gorszych warunkach.

 • Koniec strajku w Hucie Batory w Chorzowie, właściciel zamyka stalownię

  Po decyzji właściciela chorzowskiej Huty Batory o zamknięciu stalowni, okupujący zakład od poniedziałku pracownicy zapowiedzieli koniec strajku. Po likwidacji części zakładu pracę straci około 100 osób. Uratowana może zostać jednak rurownia. Strajkujący dotąd hutnicy z tego wydziału zapowiadają, że przyjdą do zakładu we wtorek. Nie podejmą jednak pracy po świętach, a zorganizują pikietę...

 • Maciej Andrzej Libiszewski p.o. prezesa PKP Cargo

  Rada Nadzorcza PKP Cargo powierzyła pełnienie obowiązków prezesa zarządu PKP Cargo do 18 marca 2016 r. Maciejowi Andrzejowi Libiszewskiemu. W poniedziałek z funkcji prezesa PKP Cargo zrezygnował Adam Purwin.

 • ​Premier Beata Szydło udaje się do Mongolii

  ...szlakiem.  Prezydent Andrzej Duda i Xi Jinping podpisali też wspólne oświadczenie w sprawie ustanowienia wszechstronnego strategicznego partnerstwa między RP a ChRL.W tym roku mija 20 lat od pierwszego...

 • Wystawa "Wyspa Łza". Jeszcze można zobaczyć wystawę!

  ...wyjątkowe spotkanie z Autorem oraz jednym z najbardziej utytułowanych polskich pisarzy, Andrzejem Stasiukiem, poświęcone przenikaniu się fotografii i literatury, kadrowaniu, tak w obrazie, jak i słowie. Odbędzie się ono 24 października w siedzibie Targów o godz. 15.00, w sali Lwów A. Andrzej Stasiuk pokaże się podczas tej rozmowy w nieco innej roli, podróżnika, fotografa, uważnego obserwatora...

 • Magdalena Bielska, Przemysław Owczarek, Joanna Bator, Anda Rottenberg, Andrzej Maleszka i Joanna Lech - to laureaci tegorocznej, 10. edycji Konkursu Literackiego Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek. Nazwiska laureatów podano w czwartek w Warszawie.

Dyskusje na temat: batory andrzej