• Informacje na temat:

  baxter

Artykuły na temat: baxter
 • Seria leku dla astmatyków wycofana z obrotu

  Główny Inspektorat Farmaceutyczny zdecydował o wycofaniu z obrotu na terenie całej Polski jednej z serii leku Theophyllinum Baxter. To roztwór stosowany przez chorych na astmę.

 • GIF wycofał serię leku dla astmatyków

  Jedna seria leku Theophyllinum Baxter, stosowanego przez astmatyków, została wycofana z obrotu na terenie całej Polski przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny. Decyzję podjęto po wykryciu w jednym z opakowań niezgodności w zakresie przyjętych parametrów.

 • Wlk. Brytania: Masz bolesną miesiączkę? Dostaniesz płatny urlop!

  Brytyjska firma „Coexist” wprowadziła „urlop okresowy” dla kobiet, które przeżywają bolesne miesiączki. To pierwsza taka propozycja na Wyspach. Jak podkreśla dyrektorka przedsiębiorstwa Bex Baxter, chodzi o dobre relacje zawodowe pracowników. Zwłaszcza, że zatrudnieni w firmie mężczyźni nie mają w związku z tym żadnych zastrzeżeń.

 • Pobili kilka osób w klubie na Krupówkach. Krakowscy pseudokibice trafili do aresztu

  Na trzy miesiące trafili do aresztu trzej pseudokibice, którzy w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia wszczęli bójkę w jednym z pubów przy Krupówkach w Zakopanem. Mężczyźni pobili kilka osób i zdemolowali lokal. Wśród zatrzymanych jest „Baxter” – lider jednej z „bojówek” krakowskich pseudokibiców.

 • Najlepszy montaż

  Najlepszy montaż. W tej oscarowej kategorii rywalizują: Kirk Baxter i Angus Wall („Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”), Lee Smith („Mroczny rycerz”), Mike Hill i Dan Hanley („Frost/Nixon”), Eliot Graham („Obywatel Milk”) i Chris Dickens („Slumdog. Milioner z ulicy”).

 • Indonezja: Już 78 ofiar ptasiej grypy

  Tymczasem minister zdrowia Indonezji Siti Fadila Supari poinformowała, że firma farmaceutyczna Baxter Healthcare Corp. zamierza w lipcu rozpocząć w tym kraju kliniczne próby szczepionki przeciwko tej bardzo groźnej chorobie. W Indonezji zanotowano dotychczas najwięcej ofiar śmiertelnych i zakażeń wirusem ptasiej grypy.

 • ..."New York Times", tym samym sprawa leku nabrała szerszego zasięgu. Niemiecka heparyna - podkreśla dziennik - nie pochodzi od amerykańskiej firmy Baxter. Amerykański urząd ds. żywności i leków nakazał(...) firmę Baxter International z Chin, jest zanieczyszczona bądź jeden ze składników leku został rozmyślnie sfałszowany. Amerykański urząd podejrzewa, że lek ma związek ze zgonem co najmniej 19

 • Masowa odpowiedź na apel niewidomego mężczyzny

  ...pierwszym spotkaniu". Ogłoszenie tej treści przygotował w imieniu Baileya jego opiekun Bradley Baxter-Hassell. Następnie umieścił je na Uniwersytecie Londyńskim i w księgarni Foyles. Tam trafił na...

 • Kanadyjski turysta zatrzymany w Syrii

  O zatrzymaniu Kanadyjczyka poinformował AFP rzecznik MSZ w Ottawie. Media podają, że chodzi o 44-letniego Kristiana Lee Baxtera, pochodzącego z leżącej na zachodzie Kanady prowincji Kolumbia Brytyjska. Ten opisywany przez bliskich jako "żądny przygód" mężczyzna nie dawał znaku życia od 1 grudnia, gdy przybył do miejscowości na zachodzie Syrii, z której pochodzi jego szwagier. Od 2011

 • ...niezbadany obszar na mapie polskiej rozrywki, a poprzez nieodparte wrażenie spowinowacenia z innym gigantem, pomyśleliśmy aby przybliżyć również i jego sylwetkę. Les Baxter - bo o nim mowa - był(...) popularna". Kompozycje Woźniaka urozmaicone zostaną twórczością amerykańskiego kompozytora. Baxter był pianistą i kompozytorem muzyki filmowej. Zasłynął jako aranżer i prowadzący orkiestrę podczas...

Dyskusje na temat: baxter