• Informacje na temat:

  bazar

Artykuły na temat: bazar
 • Sieradzki Bazar Artystyczny

  Miejski Dom Kultury zaprasza artystów, kolekcjonerów, hobbystów i zbieraczy, chcących sprzedać lub pokazać ciekawe przedmioty, do wzięciu udziału w Sieradzkim Bazarze Artystycznym.

 • Wypadek w Bartoszycach. Auto zostawione na luzie stoczyło się na bazar

  Do groźnego wypadku doszło w Bartoszycach w województwie warmińsko-mazurskim. Pozostawiony na luzie pojazd dostawczy stoczył się uliczką i wpadł w grupę ludzi, znajdujących się na bazarze. Dwie kobiety zostały przetransportowane do szpitala.

 • ...10 filmów, programów i magazynów tematycznych nagrodzono w trakcie XV Ogólnopolskiego Przeglądu Form Dokumentalnych "Bazar". W środę w Poznaniu ogłoszono wyniki przeglądu.

 • Koniec z bazarem?

  Prezydent Kaczyński od początku swojej kadencji zapowiadał, że zrobi porządek w centrum stolicy; że pl. Defilad przestanie wreszcie przypominać tani bazar na przedmieściach. Na razie jednak zmian w centrum stolicy niewiele. Tylko jedna z trzech blaszanych hal otoczona jest płotem, co może oznaczać, że wkrótce ruszy jej rozbiórka. Pozostałym dwóm dziś kończą się umowy dzierżawy terenu, ale - jak...

 • W przygranicznych Słubicach otwarto nowoczesny bazar, który powstał na gruzach poprzedniego, zniszczonego przez pożar w 2007 roku. Łączna powierzchnia bazaru to 16 tys. metrów kwadratowych. Na tym terenie znajduje się 425 stanowisk handlowych, są też parkingi i toalety.

 • ...21 maja warszawski sąd zdecyduje o losie Bazaru Różyckiego w Warszawie. Od trzech lat miasto próbuje odzyskać zarządzanie nad tym terenem.

 • Śmierć największego bazaru w regionie

  ...- Nie odbierajcie nam chleba, a ludziom możliwości robienia tanich zakupów - apelują do władz miasta kupcy handlujący na bazarze przy ul. Dołowej w Rzeszowie. - Nie godzi się, by przed reprezentacyjnym gmachem sądu działała targowica - odpowiada rzecznik prezydenta Rzeszowa. Jaki los czeka największy bazar na Podkarpaciu?

 • Koniec bazaru na Niskich Łąkach

  Targowisko zniknie z mapy Wrocławia, ponieważ na przylegającym do niego kompleksie sportowym Polonii Wrocław ma powstać baza treningowa dla piłkarzy grających we Wrocławiu mecze w ramach Euro 2012. Oczywiście całość będzie gruntownie przebudowana. Remont ma zacząć się już niebawem. Handlarze nie stracą jednak pracy, Miasto przygotuje dla nich nowy bazar, usytuowany przy ul. Wróblewskiego. Nie...

 • W Słubicach (woj. lubuskie) zakończyła się budowa miejskiego bazaru. Poprzedni został zniszczony przez pożar w 2007 roku. Nowe targowisko, które powstało w tym samym miejscu, zostanie otwarte w połowie października 2011 roku.

 • Podróż dookoła świata z Bazarem sztuki

  Galeria Bazar Sztuki, działająca przy klubie Pani K, zaprasza 19 czerwca 2009 (piątek), o godz. 19.00 na pokaz slajdów i prelekcję Andrzeja Budnika "Wokół Annapurny- czyli Himalaje dla każdego". Wstęp wolny.

Zdjęcia na temat: bazar
Wideo na temat: bazar